Opinie Roboci rock

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 17 kwietnia 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. adikab

    adikab Ekspert forum

    36 tańców....czas się zdrzemnąć xD
     
  2. Dotti

    Dotti Wielki mistrz forum

    Witam wszystkich w niedzielny, słoneczny poranek. ;)

    U mnie wytańczonych zostało 29 rund. Byłoby już 30, ale stwierdziłam, że mam spory nadmiar wypadajek, więc jeszcze trochę posieję sobie tej elektrycznej gwiazdy. :p Cmj i tak nadal tkwi w slocie, więc co mi szkodzi - zawsze coś tam skubnę, chociaż układów, które już wykorzystałam nigdzie nie zapisałam - i to był błąd, bo teraz błądzę na ślepo w labiryncie 120 kombinacji i zachodzę w głowę, czego jeszcze nie odtańcowałam... xD
     
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Dotti możesz sprawdzić wykorzystane kombinacje ;)

    Po prawej stronie na planszy eventowej jest taka mała strzałeczka a pod nią zestawienie:

    [​IMG]
     
  4. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    no mało kiedy jest taki ewent że tyle wypadajek na plusie
     
    gretag i leloszek373 lubią to.
  5. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  6. tessao

    tessao Cesarz forum

    u mnie wypadajek na "styk"
     
    gretag lubi to.
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Na planszy eventowej tam gdzie wykonujesz eventowe zadania, czyli wybierasz elementy choreografii kliknij w mały trójkącik, który na obrazku wskazuje czerwona strzałka:

    plan.png
     
    kalinamala, gretag oraz aleksandra lubią to.
  8. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    U mnie 29 gier,więc jeszcze dwie i plan minimum wykonany.Na wypadajki nie mogę narzekać,z roślinki wypada ok 16 z pola,więc sporo jak na tak krótki wzrost.336 czeka na przerobienie,ale roślinek brak.Robię na dwóch i 1/3 pola.
     
  9. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    18 tańców zaliczyłam,jestem zmęczona wygibasami,,ech jeszcze daleko do 30,płyt drukowanych nie brakuje,na stanie 220
     
    gretag i leloszek373 lubią to.
  10. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    Event skończony 30 gier za mną
     
  11. abask

    abask Komandor forum

    Skończyłam ale więcej nie robię. Za marne nagrody aby siać eventówkę.
     
  12. magros

    magros Nadzorca forum

    skonczone ale meczace zadania trzba posiac cos do misji bo przez ciagle eventy brak roslin zaczyna doskwierac
     
    hlnrys i gretag lubią to.
  13. -agax3-

    -agax3- Naśladowca mistrzów

    Eventu nie robiłam i chyba wyszłam na tym dobrze:) Nie męczyłam się za byle co:p;) Powodzenia walczącym wciąż:)
     
  14. SperanzaE

    SperanzaE Baron forum

    Zrobię ile się da do jutra, teraz jestem po... 6. grze. Nawet nie wiedziałam, że są jakieś gotowe podpowiedzi ale i tak raz udało mi się trafić na jeden układ. I tyle. Trochę nie w sosie jestem ostatnio z różnych przyczyn ale i tak postanowiłam coś posiać do eventu. Zresztą rano wykręciłam bonus +1 i stwierdziłam, że w takiej sytuacji warto zrobić kilka poziomów. I tyle. Pozdrawiam :)
     
    leloszek373 i anna0089 lubią to.
  15. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    Do pnącza brakuje mi jeden taniec, trzyma mnie badyl,bo wypadajek mam sporo. Nadal będę siała badyla aby coś jeszcze ugrać. Pnącze odpalę jutro rano. Dziękuję Tym którzy stworzyli tak wspaniałą tabelkę wielki ukłon w Ich stronę :)
     
  16. kothel

    kothel Młodszy ekspert

    Skończony, nudny ten ewent.
    Wielkie dzięki Dobrym Ludziom za ich wkład pracy i poświęcenie.:inlove:
     
    dodotrzy i Maryśka93 lubią to.
  17. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Do pnącza dotarłam dopiero przed chwilą,
    real był tym razem silniejszy.;)xD

    [​IMG]

    A mnie ten ewent podobał się, szczególnie wspólna praca na początku,
    a teraz trafianie w główne nagrody bez pudła. :D
     
  18. Maryśka93

    Maryśka93 Młodszy ekspert

    Kochani farmerzy:) Baarrdzo dziękuję ze współpracę ( w której nie brałam udziału) i cudnej urody tabelki:)))))Eventu pewnie nie skończę z braku wypadajek:(((( To już kolejny na 98lvl- nie jestem już ani smutna ani zaskoczona:)Pozdrawiam wszystkie pracowite i życzliwe osoby ogromnie serdecznie:)))
     
    tereska1108 i anna0089 lubią to.
  19. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Refleks mam kiepski, ale na przyszłość chciałam zaznaczyć, że dokumenty google mają opcję przywracania wersji z przeszłości. Plik - Historia zmian - Wyświetl historię zmian. Najlepszym zabezpieczeniem jest dokument roboczy lub jeszcze lepiej formularz z odpowiedziami. Tu można by stworzyć pytania o nick, kombinację numerkową, wynik, poziom na farmie łamany przez poziom na wyspie. I takie odpowiedzi skierować na arkusz, który następnie sobie sortujemy (albo wyższa szkoła jazdy: sam się sortuje). Podobnie jak w przypadku naszych nieoficjalnych rankingów.
    Przyznam, że nie bardzo chciałam się angażować w testowanie układów, przede wszystkim z uwagi na presję czasu (a ja nigdy nie wiem kiedy będę miała czas na farmę), ale też żeby zobaczyć czy dacie radę. No i pokazujecie, że chcecie, umiecie, mimo trudności i złośliwości. Miło się na to patrzy.
    Ciężko mi się robiło event na jeden czy dwa zbiory dziennie (roślinka rośnie zbyt krótko na noc, a w pracy miałam młyn), więc zamiast wstawać w nocne weekendy poszalałam na kole i nawet mi się poszczęściło. Skończyłam z kilkoma nadprogramowymi płytami, czego i Wam życzę.

    Edycja: Pytałaś też chyba o blokowanie pierwszych linijek, a odpowiedzi nie widziałam. Wyświetlanie - Zablokuj - Wiersze: 2 (jak trzeba więcej to kliknij na ostatni, który ma być zablokowany i użyj opcji "Do bieżącego wiersza").
     
    SperanzaE, memlak oraz dotikampo lubią to.
  20. anna0089

    anna0089 Książę forum

    Zrobiłam 16 gierek, ale muszę się pochwalić - pękła mi setka, czyli mam w farmeramie 100 poziom. Tańczyliśmy z robotem we dwoje , fajne uczucie:D

    Ej, MOD-Zła, przecież w temacie forum było, że zrobiłam 16 gierek. Proszę się nie czepiać -nie winna :(
     
    Ostatnie edytowanie: 22 kwietnia 2018
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.