Opinie Roboci rock

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 17 kwietnia 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. adikab

    adikab Ekspert forum

    Przecież po to wydali tą grę, żeby na niej zarabiać :) Są na rynku kilkanaście lat i dają radę inaczej zrezygnowali by z projektu :) problemem są tutaj ceny, a raczej zarobki w naszym kraju :) u nas powiedzmy koszyk kosztuje 40 zł i myślę, że mały % grajàcych ma taką godzinówkę w pracy. Dla Anglika czy Niemca będzie to powiedzmy ~9£ czy ~9€ a to dla nich są grosze :) Tyle to na agencyjnej pracy można bez problemu zarobić :] Ceny są przeliczone po kursie. Tylko najniższe pensje Polaków mają się nijak do najniższych pensji wspomnianych powyżej. BP ma dochód nie tylko z nas. Tak więc to czy staniemy okoniem czy nie niewiele zmieni.
     
  2. Krzych1975

    Krzych1975 Okazjonalny autor

    Ale ja nikomu nie zabraniam wydawać kasy na gry. Mnie jest stać ale wolę po 100 wydać na rzeczy realne niż wirtualne. Grę traktuje jako zabawę, którą w każdej chwili mogę przerwać.
     
  3. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Ewent robię bo lubię, koszyków nigdy nie kupuję. A nagrody? No cóż raz lepsze raz gorsze ale są.;)xD
     
  4. trogon789

    trogon789 Czeladnik forum

    A ja nie robię, event za eventem i nie ma kiedy nadrobić pustek w stodole, może przy następnym się skuszę ;)
     
  5. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    Motyle odpuściłam i ten również:music:Sieję i hoduję do spółdzielni8) Powodzenia tym co robią
     
  6. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Witam farmerskie duszki;)
    Drakus, rob miejscexD, a lody masz?:D
    robie ostatnio misje, bo sie ich za duzo nazbieralo, i bez kombajnu nie chce mi sie tyle klikac;),
    milego dzionka;)
     
    leloszek373, gretag oraz trogon789 lubią to.
  7. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    Witajcie ja coś podłubię przy ivencie a czy skończę to się zobaczy
     
    gretag i AngelGina lubią to.
  8. halina54

    halina54 Hrabia forum

    Troche nie jestem ostatnio na bierzaco i nie wiem co to jest ten wzmacniacz co daje 1 roslinke dodatkowo i gdzie go zdobyc? Oswieci mnie ktos?Bede wdzieczna
     
    gretag lubi to.
  9. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

  10. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Wzmacniacz żniw - rośliny akcji to nowy bonus, który nie będzie wymagać slotu.
    Po jego aktywowaniu w Spiżarnii zyskamy +1 szt. rośliny eventowej przez 8 godzin.

    Do zdobycia jedynie przy zakupie Olbrzymiego koszyka za 49,99 PLN:

    [​IMG]
     
    gretag lubi to.
  11. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Hej:) Wychodzi mi, że jest 120 układów 4-elementowych ze zbioru 5-elementowego. Dokładnie tyle jest wariantów nagród wg poradnika. Układy w pierwszej kolumnie chyba da się posortować?
     
  12. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Bardzo możliwe, że tyle kombinacji jest. Możliwe, że nawet da się ustawić takie sortowanie ustawić. Zgredek dobrze zna się na tych google dockach. 8)
     
    gretag, tigre oraz dotikampo lubią to.
  13. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Ja nie ubolewam nad nagrodami i ilością zielska, bo przynajmniej mnie nie korci nic a nic żeby robić event. Pogoda ładna za oknem i w końcu ja uzależniona od farmy :p mogę odpuścić i wybrać hamaczek :)
    Miłej zabawy życzę robiącym :)
    Od czasu do czasu fajnie jak puszczą taki event
     
    .-Kamilka-. i gretag lubią to.
  14. Dotti

    Dotti Wielki mistrz forum

    Witam wszystkich poszpitalnie. :)

    Nad eventem trochę podłubię z pewnością - czy zrobię go w całości - nie mam pojęcia, bo niestety ostatnimi czasy brakuje mi czasu. Niemniej jednak nie narzekam - jeśli nie wykonam wszystkich zadań, trudno. Pnącze nie jest złe, ale do rozwojowych nie należy, itemy również nie klasyfikują się na liście tych topowych. Podsumowując: wychodzę z założenia, że co zrobię, to moje, a czego nie uda się zrobić - pozostanie zwyczajnie, bez żalu, niewykonane. :D ;)
     
  15. Owieczka311

    Owieczka311 Półbóstwo forum

    Coś tam posieję chyba....
    Chociaż wreszcie u nas ma być ładna pogoda, to pewnie spiny nie będzie, a może nawet odpuszczę? Uzupełnię braki i skupię się na zaległych misjach w spółdzielni. Pożyjemy- zobaczymy :)
     
    gretag lubi to.
  16. [Zosia]

    [Zosia] Ekspert forum

    Ja po tych TS z motyli straciłam chęć do gry i 24 000 zielska wysiać jeszcze bardziej mnie odrzuca.
     
    gretag, Magdam.1__ oraz jamarkus lubią to.
  17. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Podpisuję się pod tym wszystkimi kończynami. Odkąd gram - będzie to pierwszy świadomie odpuszczony event. Powodzenia robiącym.
     
    gretag i magdalenaz75 lubią to.
  18. _kubus1404_

    _kubus1404_ Hrabia forum

    Dziwny event. Mamy wysiać 24k roślinki eventowej na 3 polach? I to jeszcze niby jest łatwy event? Nagrody nawet dobre, ale jakoś nie powalają tak bardzo, żeby się wysilać na maxa przy tym evencie. Zrobię kilka płytek drukowanych żeby zdobyć naklejkę i trochę nagród cząstkowych a później hop na hamaczek.
     
    gretag, [Zosia] oraz olgs3 lubią to.
  19. JohnLock

    JohnLock Hrabia forum

    Kolejny ewent który mogę z ręką na sercu odpuścić :p
    Początkowo chciałem robić, ale przyjrzałem się jeszcze raz i odpuszczam.
    Dla pomysłodawców 24 tyś badyla to przecież mała liczba, a jak!
    Bo każdy sobie kupi ten +1 do stodoły z koszyczka:wuerg:
    Oj nie tędy droga xD
    Dla mnie tym lepiej, im więcej wolnego od ewentów tym bardziej mogę uzupełnić zapasy w stodole cokolwiek by to nie było :)
     
  20. bari06

    bari06 Półbóstwo forum

    Dz. Dobry :) zacznę ewent , a czy skończę jeszcze nie wiem , za dużo roślin do wysiania , nagrody i pnącze niezbyt ciekawe .

    I pytanie czy ten wzmacniacz żniw po zakupie zostaje na stałe na farmie i będzie mógł być użyty do innych ewentów ?
    Nie zamierzam go kupowaćxD.
     
    0olimpia0, gretag oraz magdalenaz75 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.