Opinie Roboci rock

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 17 kwietnia 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. magdalena

    magdalena Weteran forum

    Hej.
    To tabelka już jest, trzeba tylko odpowiednio wypełnić.
    Myślę, że zrzuty ekranowe się zrobi.

    Ps. Czuję się jak w szkole, kilka osób zrobi zadanie - reszta odpisze.
     
  2. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Nie wiem czy jakbym robila skoczylabym o poziom wyzej ,tak jak jagodka 133 napisala dobre to jest dla tych co maja niski poziom.
     
  3. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Event sobie zrobię, ten robocik jest zabawny i chętnie popatrzę jak tańczy:) Z takich praktycznych rzeczy - skrzynka z pnącza należy do moich ulubionych, chętnie przytulę kolejną gałązkę, która ją daje;) Siania jest naprawdę dużo i to zablokuje możliwość "wzbogacenia się" na nagrodach eventowych, chyba że ktoś trafi bonus z koła. Teoretycznie na 30 próbach można zgarnąć 60 szt. SP albo 120 FM albo 90 gwiazdek (+ jednorazowe), zależy na czym komuś zależy.
     
  4. -jizik-

    -jizik- Młodszy ekspert

    Coś cienko ostatnio z nagrodami. Szału nie ma :(
     
  5. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    jest sporo siania, ale po "demolce" i rozsianiu trzeba zrobić tylko 14 zasiewów z CMJ, roślina z sama wodą rośnie 4 godziny, więc w wersji dla pracujących 3 zasiewy na dobę (na noc bez wody, żeby dłużej spać) ;) a na czas pracy coś dłuższego to zajmie niecałe 5 dni, a jak ktoś lubi szybciej to jest 56 godzin siania (tylko z wodą bez nawozu)
    ja wybiorę wersję pośrednią - na dobę 4 zasiewy z wodą i jakieś 8-10godzinne roślinki na noc...
     
  6. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Teorretycznie tak a praktycznie i przy moim szczesciu do losowosci nie wiem czy jedna czwarta bym tego zgarnela
     
    ANIUTKA1959, niebo016 oraz dotikampo lubią to.
  7. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Obejrzałam poradnik.
    Ten event ma jedną niezaprzeczalną zaletę: możliwość wyłączenia animacji 8)xD
    Niestety jak dla mnie to za mało.
    Itemy byle jakie (nikt tego nawet w prezencie nie zechce), nagrody dość komiczne, więc...
    ... letarg :inlove:
     
  8. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Nie zdawaj się na losowość;) Przygotowuj spokojnie płytki w młynie i poczekaj, aż ktoś odkryje interesującą Cie kombinację (z SN, SP, FM czy co tam wolisz). Potem tylko wykonuj w kółko tę kombinację i już:) Informacje o wartości różnych kombinacji będą się pojawiać też na innych forach. Zawsze ktoś podejrzy i podrzuci do nas;)
     
  9. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Nadal nie jestem za robieniem ewentu,zalegle misje dadza mi wiecej fantow i to jest chyba najlepszy czas aby je robic.
     
  10. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    To racja, nagrody w porównaniu do tego, czym BP ostatnio nas obdarowuje, nie powalają;) Ja zrobię, bo z niczym mi to nie koliduje, no i lubię eventy:)
     
  11. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Tez lubie i od kiedy gram odpuscilam ewent z motylami i chyba ten.
     
    empatyczna i niebo016 lubią to.
  12. danusias23

    danusias23 Książę forum

    U Niemców tak, jak u nas. Sianie tylko na farmie, kręcenie w młynie na farmie i Bahamaramie.
     
    ANIUTKA1959, niebo016 oraz olgs3 lubią to.
  13. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    tak też sprawdziłam przed chwilą u Niemców i byłam też u Anglików - wszędzie to samo. Szkoda bo wolała bym żeby można było siać też na Baśce
     
    Frytka2012 i niebo016 lubią to.
  14. dorota444

    dorota444 Koneser forum

    Po co ta zawiłość - jednorazowy bonus, nagroda stała ?
     
  15. niki1990

    niki1990 Komandor forum

    Po lekkim podniesieniu kapelusza patrząc na poradnik, opuszczam go z powrotem na twarz, dorzucam lodu do soczku, i dalej leżę na leżaczku, uzupełniając powolutku zapasy w stodole...
     
  16. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Powiem krótko - hamaczek xD

    Owocnego eventu, dużo wypadajek i szybkiego wysiania badyla :)
     
  17. Krzych1975

    Krzych1975 Okazjonalny autor

    Jeżeli nadal będą tak podchodzić do graczy. żeby tylko jak najwięcej kasy od Nas wyciągnąć to źle im wróżę. Nagrody rzeczywiście są bardzo słabe, ale każdy ma prawo do swojego zdania. Jedni lubią chleb z masłem , inni z szynką ;)
     
  18. Kaasia86

    Kaasia86 Aktywny autor

    Zgadzam sie z Toba - gwiazdki ponoc teraz bardzo sie przydadza ... :)
     
  19. niebo016

    niebo016 Generał forum

    Może i bym robiła event, jakby można było na Bahama wysiewać8), zbieram zwierza na neonki, wiec szkoda mi burzyć farmę, hmmm 24000 tyś eventówki .........xDxD
     
    Merrick i olgs3 lubią to.
  20. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    ostatnio wbiłam level i odblokowałam owoc dzikiej róży. Muszę sporo go wysiać bo chcę go uszlachetnić więc posieje dziką różę tak, żeby zebrać o 14:00.... potem będę sobie siać do stodoły (nie mam orzecha laskowego, pokrzywy itd - podczas hodowlanego uzupełniałam zwierzynę). Jak mi sporo wypadajek wyleci to może dosieję badyl. Ale to wyjdzie w praniu. Nie nastawiam się kompletnie.... zdaje się na los.
     
    olgs3 i niebo016 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.