Opinie Robi się gorąco

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 15 lipca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Anhedrea, zmiany nazw potrafią trwać długo... Zobaczymy...
     
  2. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    To mnie zmyliło.
    Reszta ewentówek to "papryczki" w nazwie, a habanero nie.
     
  3. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    U Niemców też jest podwójne habanero, u Anglików nic jeszcze nie ma.
    A ja ubolewam nad jednym: dlaczego papryczki Dragon's Breath nie przetłumaczono na Smoczy Chuch...? 8)

    Eventu nie robię, i tak nie przepadam za chili, wolę bardziej wyrafinowane smaki 8)
     
  4. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Witam :)
    No męczące to wszystko - taniec z wiatrem, łowienie przynęt, mozolenie się z mimozą i teraz jeszcze to
    gorące chili :p
    ja już mam tak...
    [​IMG]

    za to pomysłodawca tych zabaw ma tak....


    [​IMG]
    - chyba też mi trzeba się o taki fotelik postarać... :p no bo przecież w te papryczki jak w ogień trzeba iść
    i nawet ,,Taniec na wietrze III,, nie przeszkodzi, bo te ,,szpulki... ,, to sobie trzeba będzie w oazie ...
    wytańczyć:music:albo w galerii jak kto woli
    - miłego dnia wszystkim :)
     
  5. małgoos

    małgoos Cesarz forum

    U mnie tak <ciach>

    Ciachnęłam obrazek za nieregulaminowe słówko...
    MOD_Marion
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 15 lipca 2019
    zazulec i kalinamala lubią to.
  6. branicka501950

    branicka501950 Koneser forum

    Dobrze że nie ma wypadajek-zagrody zlikwidujemy tuż przed eventem
     
    miwi45 lubi to.
  7. Kloni17

    Kloni17 Książę forum

    oj za dużo i kompletnie nie pamiętam jak to się robiło gdyby nie te przynęty to na pewno bym odpuściła a tak jeszcze się waham poczekam na mądre słowa innych graczy i się zastanowię
     
  8. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    Prosto się robiło. Wysiewasz trzy pierwsze rośliny, Oddajesz do misji, dostajesz nasionka następnych, siejesz ile trzeba. Dozowniki stawiasz na wodospadach (tam nie ma siania) albo gdzie ci pasuje i zbierasz dodatkowe chili. Zgarniasz przynęty, łowisz, czytasz poradnik do następnego eventu ;)
     
  9. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    niektórym, to nie tylko od chili, gorąco (w głowach) się zrobiło
    a co do smaków - wolę coś dla koneserów, a nie tylko siekiera z żyletkami i sosem tabasco :p

    -------------------
    jeszcze ze 3 eventy dołożą w tym samym czasie i na tych samych polach, to może się zabiorę do roboty (teraz to za mało dla mnie) xD
     
  10. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Kolejny event "do kupienia"...... Cztery duże koszyki "Chili" załatwiają temat w 5 minut ;):p Oczywiście event robię, dwie polany się przed 14-tą wyczyści i siew / zbiór / siew / zbiór / siew / zbiór...... i tak wkoło X razy..... Leżak w planie dopiero w drugiej połowie września, więc na razie praca na Farmie ostro do przodu :)
     
    kalinamala, AngelGina oraz miwi45 lubią to.
  11. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Normalnie teraz gra przypomina bieg przez płotki.... po równej trasie byłoby za nudno. Trzeba tak pokomplikować, żeby nawet najlepsi gracze nie mieli za łatwo. Gratuluje tym, którzy narzekali, ze gra robi się nudna, brak jakichkolwiek wyzwań.... no teraz wyzwań mamy aż po kokardę, a Ci którzy narzekali zdaje sie już nie grają.
    Nie wiem jeszcze, czy będę robić, może coś tam podziubię. Wędkarski mnie denerwuje, więc już mi tak na tych przynętach nie zależy....
     
  12. ewanta

    ewanta Komandor forum

    ja też mam już lekki przesyt i się gubię powoli - mam w stodole jakieś ulepszenia do itemów i nie wiem po co i jak a najlepsze jest to że mam ulepszenie a nie mam itemu :) może gdzieś stoi ...
    ale event zrobię dla przynęt oczywiście... tylko i wyłącznie.
     
  13. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Wywołana do tablicy (jako narzekająca na brak wyzwań) odpowiadam: to, co się teraz dzieje, to jest dłubaninka do n-tej potęgi, nie wyzwanie.
    Wszystko pojedynczo jest albo banalnie proste, albo przeraźliwie nudne/mozolne... a razem wzięte staje się po prostu jeszcze większą dłubaninką.
    Jakoś to nie pasuje do mojej definicji wyzwania. Trochę szkoda.
     
  14. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Nie o Ciebie mi chodziło, było wiecej takich osób.... Masz rację pojedyńczo wszystko jest proste, ale ilość eventów jednorazowo powoduje właśnie tę dłubaninkę nieznośną. Mam wrażenie, że twórcy badają jak daleko mogą sie posunąć i ile jeszcze tych komplikacji zniesiemy.... gracze odpłyną w siną dal i wtedy grę się zamknie.
     
    talarek1961, pies008 oraz zzizzie lubią to.
  15. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Kumulacja (eventów) miewa swoje zalety: jedne maszyny, jeden chutney.
    No, nie zawsze tak jest, ale jednak.
    A te proroctwa o zniknięciu graczy to ja tu czytam od roku pańskiego 2014, kiedy to według moje tortu urodzinowego zaczęłam w to grać.
    Jednocześnie obserwuję nieustanne powroty... po paru miesiącach czy wręcz latach, ta gra wciąga i trzyma.
    Więc nie będzie tak źle - a grę się zamknie wtedy, kiedy przestanie przynosić dochód, nie wtedy, kiedy gracze sobie pójdą.
    A może wtedy, kiedy się okaże, że jej przepisanie (na cokolwiek) byłoby zbyt kosztowne.
     
  16. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    małgoos, usunięty przez Ciebie post przywróciłam. Przypominam, że wszelkie ingerencje w posty edytowane przez moderatora są zabronione i mogą skutkować nałożeniem punktów karnych. Tym razem otrzymujesz ostrzeżenie.
     
  17. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Och
    Ach gorąco gorąco
    a nie , nie parzy :p

    raczej zimno , chłodno i tylko patrzeć jak zacznie deszcz padać ;)xD deszcz lamentu

    E dobrze że zaznaczyli że w formie misji
    to już wiadomo ze i nagrody kiepskie [​IMG]


    O tralala
    że aż tak mi się poszczęściło [​IMG]
    nie wierzę normalnie
    czyli
    nic nie muszę wiecznie siać
    dla mnie specjalnie nagrody BP takie dał xD
    nic nie muszę nic
    dalej sobie będę w krzakach śnić
     
  18. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Widzę, że zainteresowanie ewentem ogromne, myślę, że motorem rozwoju wątku ewentowego będzie to nieszczęsne hanabero.;)
    Robię, zresztą to nie nowina, a 18 skrzynek z przynętami chętnie przytulę.:)
     
  19. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Byliśmy perfidni i dopisaliśmy wyjaśnienie dotyczące habanero do poradnika. Żadnych furtek dla "nie wiedziałem/łam" xD
     
  20. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Robię,bo przynęty.Bez entuzjazmu.Zresztą te wędkowanie też mnie tylko wkurza,nie cierpię takich ciągnących się eventów.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.