rośliny

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika Anuszki, 16 czerwca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Anuszki

    Anuszki Półbóstwo forum

    W stodole mam pewne ilości roślin które dopiero będę miała dostępne, moje pytanie skąd je mam? Czyżby były w jakichś eventach i zostały?
    Nie żeby mi przeszkadzały ;) ale tak z ciekawości ;)
     
  2. Alan1907

    Alan1907 Wyjątkowy talent

    jest dokładnie tak jak sie domyslasz i masz je z wczesniejszych eventów :Dsa to nieliczne z roslin które pozostały na stałe w grze ;)
     
    Anuszki lubi to.
  3. Anuszki

    Anuszki Półbóstwo forum

    Ok dziękuję, to na rozsiew będę miała ;)
    można zamknąć
     
  4. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

    Skoro już wszystko jasne to temat zamykam. :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.