Opinie Riff przeznaczenia i Pełnia księżyca

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 16 marca 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ola88888

    ola88888 Stary wyjadacz

    Udalo mi sie skonczyc :) :)
    I ze picolo mam parasolke w kropki. Nareszcie wiem jak wyglada na polu :)
    A to mi sie udalo :)
    Malo SN zostalo, ale uzyc go bylo dobrze tym razem :)
     
  2. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Rano powinni już przestać hałasować:p;)
     
  3. ANASALKA

    ANASALKA Nadzorca forum

    Wszystko zależy od punktu widzenia, ja też wolę dostać coś innego, jakiś item z +, lvl mam 228, pola z itemami praktycznie całe mnożnikowe i te kolejne kwieciste wiele nie zmienią więc u mnie radości z tych itemów takiej nie ma :p Chociaż w sumie latarnię morską mam odblokowaną jakoś w połowie
    Mi został ostatni etap eventu do zrobienia
     
    Ostatnie edytowanie: 22 marca 2021
  4. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    z picollo uczeń ingrid :) dobrze ze nie kumpel :D
     
  5. czechu79

    czechu79 Generał forum

    Bry...
    Ja skończyłem wczoraj bez zbędnego spustu
    Skrzynkę sobie zostawiłem na potem ( kończę powoli Powrót do przeszłości) wtedy wystawie dwie ,chyba że znowu się gdzie jaka trafi.
    Na itemy dające fl raczej nie liczę ,od dożynek dostałem 5 cylindrów ,drzewko fl i ten co tam daje kilka sztuk ileś tam razy
     
  6. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Takimi kategoriami nie myślałam, myślałam raczej o profitach, do zbioru 5x trochę mało;)
     
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Po północy będzie koniec imprezy:p:D
     
    hiacynta, nikolabln oraz PoloMit lubią to.
  8. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    tak 5x do zbioru,,ale póżniej też jest super,,to dobry \ item,,gratuluję
     
  9. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No ja nie mam całych pól z itemami mnożnikowymi, ciągle na dorobku jestem.;)xD

    E na to 5x to ja w ogóle nie patrzę, interesuje mnie raczej PD, a to item mnożnikowy z górnej półki.
    A żeby było w temacie, mój program pełniowy powoli się realizuje, mam nadzieję, że choć w połowie skończę.:pxD
     
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dokąd ta farma zmierza... Najpierw rżnęli w karty a teraz rżną na.. No właśnie, nawet nie wiem na czymxD Jakieś pajęczyrfa(pajęczyna + harfa) i kościałki (kości+ cymbałki)xD:cry:xD??? Faux pas*, przepraszam.. kościofon, czyli kościsty (kościowy? kościawy? kościany? serio nie wiem) ksylofonxD:cry:xD No i nie zapomnijmy o najlepszym moim skromnym zdaniem elemencie grafiki - zwykłym misiu grającym na najzwyklejszej gitarze:D Dlatego tym bardziej cieszy mnie, że za 3-4 minuty event nareszcie przejdzie do historii:p;):D No i jestem też zadowolony, ponieważ jak na razie nie zobaczę tej łasicy przypominającej Don Canalio:p

    *na nasze to będzie po prostu wtopa;)

    EDIT: Niniejszym ogłaszam, że zakończyłem event:D
     
    Ostatnie edytowanie: 22 marca 2021
  11. hanzos

    hanzos Ekspert forum

    u mnie ze skrzyni wyszło wieczne poszukiwanie skarbów, a zatem lekko poprawi się u mnie sytuacja florenowa.
     
  12. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Szczerze mówiąc to nawet nie wiem co on daje później, być może źle robię, że psioczę;)
     
    krasnoludek10 i stoone1 lubią to.
  13. stoone1

    stoone1 Weteran forum

    Za pół godzinki zbieram , produkuję ostatni ksylofon i finito :music: Dwa razy w połowie zbierania dopiero dostrzegłem, że CMJ straciło moc więc tak gdzieś - 500 w roślinkach i czasie:sleepy: Mimo to jest ok:D Natłukę jeszcze sobie nagrobków i kapeluszników ile tego na paszę teraz trzebao_O:p
    Gratki dla innych:)
     
    hiacynta i krasnoludek10 lubią to.
  14. ANASALKA

    ANASALKA Nadzorca forum

    A ja ze skrzyni dostałam item tańczący z liśćmi i mam teraz je już 3 :p Nadal mają po 10 zbiorów bo czekam z ich bonusem, aż do końcowego sezonu i wtedy będę takie combo pd zbierać :p
     
    hiacynta i krasnoludek10 lubią to.
  15. pbkl

    pbkl Hrabia forum

    Z Picolaka wylazl kumpel niedzwiedz...wiedzialam...bylo zostawic do...przyszlego roku... I jak tu lubic taka skrzynie...
     
    oset53, krasnoludek10 oraz hiacynta lubią to.
  16. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Dziękujemy za opinie, wątek zamykam i archiwizuję.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.