Opinie Rekinie opowieści

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 21 lipca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Wszystkie skrzynie z towarami są opisane w tym Poradniku: KLIK.
    Jeśli chodzi o tę konkretną:
    upload_2020-7-27_22-20-12.png

    Możesz zawartość skrzyni sprawdzić również klikając na literkę "i":
    upload_2020-7-27_22-21-9.png
     
  2. Magda7373

    Magda7373 Forumowy żółtodziób

    Bardzo dziękuję :)
     
  3. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    tez mam chrapke na 2xdrzewka, troche talarkow brakuje, ale jeszcze 3 zbiory to mysle, ze te brakujace wypadna:)

    gratuluje drzewek, fajnie trafilas:):):)
     
  4. gosisid

    gosisid Zaawansowany

    hej powiedzie mi czy trzeba coś zrobić konkretnego żeby siać na dwóch pozostałych obszarach mam odblokowane od kilku dni ale nie mogę nic posiać, a może trzeba odblokować najpierw tę trampolinę czy jak to tam się nazywa.
     
    IRENOWO lubi to.
  5. IRENOWO

    IRENOWO Ambasador forum

    Witam...pewnie pól nie masz na tych odblokowanych ....sprawdz
     
  6. gosisid

    gosisid Zaawansowany

    no nie mam a co można zrobić żeby mieć pola i móc siać.
     
    IRENOWO lubi to.
  7. IRENOWO

    IRENOWO Ambasador forum

    wystaw tak jak to robisz na innych łąkach ...
     
  8. bozka44

    bozka44 Okazjonalny autor

    ktoś podpowie: mam otwarty drugi basen ale siać pływających kwiatów nie mogę zasiać. Po co te trzy baseny kiedy mogę używać tylko jeden ,czy coś źle robię !!!
     
  9. mirka1207

    mirka1207 Okazjonalny autor

    posraw pola i będziesz mogła siać
     
  10. winiulka

    winiulka Ekspert forum

    pnącze mam, ale najbardziej śmieszy mnie w tym evencie możliwośc wielokrotnego zakupu w sklepie nagród
    jak na razie talarów uzbierałam aż na 1 nagrodę/250/,pozostało 168
    chcąc kupic wszystkie potrzeba 6250 talarów-dobre
    ktoś na górze dobrze się bawił to ustalając , dowcip mu się udał
     
    Ostatnie edytowanie: 28 lipca 2020
  11. IRENOWO

    IRENOWO Ambasador forum

    oj tak ...dowcipniś...może 2 będą ...brak 50 talarków...do jutra chyba będą...a jak braknie 1...bez słów...
     
    kalinamala lubi to.
  12. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    spoko Gosiu 3 moje sąsiadki tez pnącza nie robią ;) ja jeszcze talarków nawet na jedną zagrode nie mam :p
     
  13. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Przypadkowo wlazłem na basen.
    Badyl pływa od dwóch dni - posiałem i nie zbieram.
    Chyba przez brak jakichkolwiek działań na PST, muszę ponownie odblokować baseny.
    [​IMG]
    Dzień bez błędu dniem straconym.
    xD:cry:xD
     
  14. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Przeloguj się, to plusiki znikną8)
     
    antonina-farmerska i hlnrys lubią to.
  15. rysio

    rysio Ambasador forum

    najbardziej niesprawiedliwy z niesprawiedliwych ewentow Farmeramy od lat, gdyz opatry wylacznie o szczescie, zgra, aktywnoscia czy pomyslowoscia nie majacy nic wspolnego. rosliny mozna bylo miec w 3 lub 4 dni, ale zdobycie talarow to horror, dzieki tysiacom TNZ. uzbieralem wreszcie na JEDEN zakup (ktory tez moze zawiedzie nie dajac brakow). po mojemy tworca i pomyslodawca tego ewentu powinien, a zwlaszcza wypadalnosci talarow, powiniem przerosic tych sumiennie grajacych ktorzy nie mogli dokonac zakupow ze wzgledu na "brak szczescia". gdyz hanba tego ewentu jest wypadalnosc, przy uzyciu najwyzszych pucharow na drzewie madrosci i Johna Cytryny, z 202 drzew wypadlo od 9 do 17 talarow na zbior
     
    LusiaSZ, nikolabln oraz janafarm lubią to.
  16. janafarm

    janafarm Wielki mistrz forum

    No cóż trzeba zmienić pracę .Niestety zabraknie 9 godzin by wysiać roślinkę .
    A może przedłużą ??
     
    kalinamala lubi to.
  17. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Witajcie :)
    Mi się udało uzbierać na 2 rzeczy ze sklepiku i wyskoczyło mi drzewko życzeń, rambutan XXL, gorzki orzech i paproć XL (2 w ogóle nie miałam) na otarcie łez. Jakość mi zrekompensowała ilość. Ciekawe czy komukolwiek na dopalaczach udało się wykupić cały sklepik xDPewnie niedługo poradnik do następnego eventu...
     
    kalinamala lubi to.
  18. anioleczek12389

    anioleczek12389 Aktywny autor

    kupiłam pakiet z drzewkami i ... jest Abiu:) a nie miałam:) chociaz to jeden pozytyw z całego masakrycznego pomysłu eventowego uch..
     
  19. bunny132

    bunny132 Ambasador forum

    [​IMG]
    A mnie wpadło abiu i graviola :inlove::inlove::inlove::inlove:xDxDxDxD
     
  20. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    W sumie to lepiej kupić 1 do 3 rzeczy w sklepiku i wylosować nowość, niż wszystko wykupić i dostać same starocie. Jak widzę większość zadowolona z zagadkowych, więc można uznać event za udany ;)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.