Opinie Rekinie opowieści

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 21 lipca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. czechu79

    czechu79 Generał forum

    No chyba,że się ma akurat nocne zmiany:p


    Opis tego wydarzenia świetnie pasuje do cytatu z kultowego filmu „Rejs”: 'Nuda, proszę pana, brak akcji, nic się nie dzieje'.xD

    Więc z nudów zmęczyłem
     
  2. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    A tobie się słonik nie przyda na pnącze?o_O
    Skończyłam.8)
     
    dantic3 i aleksandra lubią to.
  3. rysio

    rysio Ambasador forum

    xxl=202=9talarow czyli srednia 1/22 drzewa
    prosze bardzo czytac a nie niepotzrebnie pytac
     
    dantic3 lubi to.
  4. czechu79

    czechu79 Generał forum

    ja mam puchary na drzewie 100% ,owe drzewo zamieszkuje także Jasio ,202 xxl i tylko 36 sztuk za każdym razem
    Szanownego poważania nie urywa
     
    kalinamala, gosiagosia60 oraz dantic3 lubią to.
  5. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    obiecałam :Du mnie słowo droższe od pieniądza :D
    a tam pnacze :pjakby co to sie poszuka na GT ;)
     
    gosiagosia60, zx221 oraz hlnrys lubią to.
  6. SuperWioska

    SuperWioska Mieszkaniec forum

    Event skończony ale z talarami klapa kompletna. Jedynie niezawodzne są super drzewa, bo z każdego talar leci. Marne to pocieszenie bo z nawozem turbo rosną dobę. Z drzewek xxl słabo leciało, zmieniłam na 20-godzinne i dalej licho. Dziwny event. Z wygranych kopuł z eventu i sezonu - zero agam. W sumie z mniej więcej 30 kopuł od początku jak się pojawiły dorobiłam się 7 pomarańczowych aksolotli i tyle samo ośmiornic. Agam słownie : zero! Mam jeszcze dwie kopuły w pasku i boje sie wystawić.
     
  7. ewa0209

    ewa0209 Czeladnik forum

    Twórca sobie żarty stroi z graczy dziś niedziela i talarków 250 akurat na jedną zagrodę nie wiem jak to nazwać po co tyle zagród i drzew do zabrana skoro talarki lecą tyle co kot napłakał

    165 drzew 20 talarków więc do wtorku wezmę sobie wszystko śmiech na sali i dziadostwo

    Twoje posty połączyłam, ponieważ na Forum zabronione jest pisanie kilku postów jeden pod drugim. Jeśli chcesz coś dodać, skorzystaj proszę z opcji Edytuj w Twojej wypowiedzi.
    Zapoznaj się z poradnikiem:
    >>Forum krok po kroku<<.
    Poćwiczyć możesz w tym wątku: >>Wątek do ćwiczeń<<.

    MOD_Cookie
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 26 lipca 2020
    AngelGina i kazak9 lubią to.
  8. zx221

    zx221 Półbóstwo forum

    po co się tak denerwować... gorąc z nieba wali, któremuś informatykowi obliczenia nie wyszły i pewnie już dostał za swoje
     
    kalinamala, AngelGina oraz gosiagosia60 lubią to.
  9. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    Jedne pakiecik wyspowych drzew dał mi nowość w postaci abiu, teraz wykupiłem na farmę i zbieram dalej.
     
  10. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Danusiu dziękuję ale wstaw sobie na pnącze-Rysiu pnącza nie robił i ma dla mnie słonia...
    I pytanko-warto jeszcze te talary z drzew zbierać?Przejdą dalej,do następnego eventu?o_O
    Acha-małpki w różu tylko dostałam,na jeden fant mi talarków starczyło...
     
    kalinamala, hlnrys oraz MOD_Cookie lubią to.
  11. MOD_Cookie

    MOD_Cookie Wszystkowiedząca wyrocznia

    Na moje oko trzeba je wykorzystać do końca Rekinich opowieści, bo w tabelce w poradniku jest informacja o wymianie po evencie:
    [​IMG]
     
    gosiagosia60 lubi to.
  12. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Dzięki,to skoszę drzewa i wystawię lamy ;)
     
    aleksandra i MOD_Cookie lubią to.
  13. farmerinha

    farmerinha Koneser forum

    Zazwyczaj nie mam mocy przerobowych, by dokończyć event, a Rekinie raczej mi się uda. Z wygranych TSów na Baha wyskoczyła mi graviola, więc już jestem zadowolona :p
    Przynajmniej nie muszę się juz nastawiać na nic ze sklepiku, bo mam całą główną obsianą drzewami, w tym połowa XXLek połowa zagadkowych i nie lecą mi te talary -.- całe 86 ich mam póki co... będę sobie chyba mogła aż 5 sztuk badyla kupić xD
     
    kalinamala, gosiagosia60 oraz AngelGina lubią to.
  14. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    ja mam tyle talarów, co z 4 magicznych drzew. mówiąc krótko - nie starczy mi nawet na najtańszą skrzynię xD ale co tam, od razu założyłam, że sieję do misji i mam gdzieś drzewa...
     
  15. PoloMit

    PoloMit Komandor forum

    Misja zakończona, wykupiłam 2 sadzonki;) i na tym koniec, szkoda nerwów w oczekiwaniu na talarki:sleepy:
    Życzę powodzenia wytrwałym;)
     
    kruszynka63, kornik1 oraz AngelGina lubią to.
  16. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Witam :)
    Przy poniedziałku zaczynam nowy tydzień i doszłam do wniosku, że już nie będę wywalać na drzewka turbo nawozu, po prostu jest to bez sensu ;)
    Udało mi się zbierając 3 razy dziennie drzewka xxl (nawożone turbo) uzbierać 595 talarków, wzięłam ze sklepiku dwa razy zagadkowe sadzonki z możliwym abiu, czyli 4 sztuki, wyrosły mi 2 rambutany xxl, rambutan xl i mahoniowiec xl, nie utrafiłam nowości, której jeszcze nie posiadam.
    Zostało mi 95 talarów, więc chyba nie ma sensu męczyć się z nawożeniem, talarów chcą bardzo dużo, a mogę uzbierać co najwyżej na jeszcze jeden zakup, z którego nikłe szanse na nowość, odpuszczam i będę zbierać sobie drzewka już tylko dwa razy dziennie, bez nawozów :)
     
  17. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    dobiłam do 500 talarów. Drzewa różne, 5 dendrologicznych, nawozem nie lałam. z sadzonek dwie graviole czyli dobrze
     
    MYSZKA2005 i Bilonge lubią to.
  18. kruszynka63

    kruszynka63 Książę forum

    Talarów starczyło żeby wykupić tajemnicze sadzonki i o dziwo trafiła się nowość:D Abiu :D to chyba nagroda za 0 pereł xD
     
    kalinamala, farmerinha oraz PoloMit lubią to.
  19. netka205

    netka205 Koneser forum

    Talarów udało mi się nazbierać na aż :p jeden zakup w sklepiku. Kupiłam teoretyczne agamy a z nich to co u mnie przeważnie wychodzi żółty basen dla aksolotli :(
     
    kalinamala i kruszynka63 lubią to.
  20. Magda7373

    Magda7373 Forumowy żółtodziób

    a co to jest skrzynia z nawozem II
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.