Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    Przyjmij życzenia Babko kochana
    od drugiej Baby z samego rana,
    niech Twój dzień cały będzie radosny
    trzymaj się Babo, aby do wiosny!​
    [​IMG][​IMG] [​IMG]
     
    Mirka i Alicjanastka lubią to.
  2. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam w wielkie święto [​IMG] Kawkę piję też w realu :D:D
     
    Mirka i Alicjanastka lubią to.
  3. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam niedzielnie i życzę kobietki wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet,zapraszam na co nieco ;)

    [​IMG]


    [​IMG]
     
    Mirka lubi to.
  4. Mirka

    Mirka Baron forum


    [​IMG]

    [​IMG]
    Witam radośnie w dniu naszego Babskiego Święta... dzięki za życzenia i co nieco ... moc uśmiechu i radości niech u Was dziś gości... "uśmiech jest takim gestem najprostszym, co tylko szczęście przynosi... więc nie zapominajcie o tym, by go zawsze ze sobą nosić"... :inlove::music:xD


    [​IMG]


    Wszystkim Paniom składam najserdeczniejsze życzenia
    zdrowia, pomyślności i samych pięknych dni w życiu...
    Życzę by uśmiech rozpromieniał Wasze twarze
    i byście zawsze czuły się doceniane...
    :inlove::inlove::inlove:


    [​IMG]

     
    Alicjanastka lubi to.
  5. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Kochane sąsiadki, wpadłam życzyć słonecznego dnia:) Oby każdy dzień, był Dniem Kobiet:)
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Alicjanastka, Mirka oraz tersea51 lubią to.
  6. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Dzięki za życzenia, małe co nieco i uśmiech na buzixDDziś też, telefonicznie co prawda, ale domowy babiniec na czele z moją mamuś swoją porcję miłych słów odebrał i było tak miło, że szkoda, iż nie częściej;)xDsłoneczko świeci, katar powoli mija, właśnie zjadłyśmy fajny obiad, posprzątane po i leniwie sięgnęłam do kompa;) BB średnio na jeża, lepsze wyniki mam wtedy, kiedy nie ma BB:pMam chęć dokupić jeszcze duży pakiet paszy na czas do następnego ...kusi mnie ogromnie.., no nic, mam zachomikowane co nieco z rocznych rozliczeń, zobaczymyxDDo potem Raszpelkow - dużo słoneczka i uśmiechu nie tylko dziś..ech, rozmarzyłam się, byłoby miło, gdyby na co dzień było choć kilka % tych dzisiejszych uprzejmości;)
     
    Alicjanastka i Mirka lubią to.
  7. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam wieczorkiem, dzięki za wszystkie życzonka i słodkości, super. Przed chwilą wróciłam od sąsiadki, byłam na popołudniowej kawce. Trochę posiedziałyśmy, pogadałyśmy i popatrzyłyśmy w tv i tak minął czas. Jeszcze trochę i trzeba uciekać w pościel lulkać, więc życzę bajecznych i kolorowych senków w objęciach Morfeusza.

    [​IMG]
     
    Mirka lubi to.
  8. Mirka

    Mirka Baron forum

    Witam wieczorkiem... niech dzisiejszy wieczór pięknie się zakończy... niech w dal odejdzie ciężar i zgiełk całego dnia...
    no i prawie po Naszym Święcie... :inlove: pozostał tylko szumek w głowie...:eek: hihihi... staruszek mi nawet różyczki przyniósł... od wielu... wielu lat... :p;)xD



    Kasiu... dzięki za odwiedzinki... pobiegłam do Ciebie też z życzeniami... xD

    Tereniu... widzę, że się skusiłaś na pakiecik... dzięki za Twoją hojność... :D

    Alu... miło spędziłaś czas z sąsiadką... czarodziejskiej nocy... xD


    Dobranoc wszystkim... :) niech błogi sen w czułe weźmie Was objęcia... niech przeniesie Was w krainę baśni... :)


    [​IMG]


    "O jutrze"


    nie mów
    że po drugiej stronie nocy
    kwitną nam powieki

    bo nowy dzień zaczyna się
    od otwarcia oczu
    a nie od północy gdzie szeptem
    mijamy się z ciszą
    po niezdarnych zakamarkach naszych serc
    tętniących przeszłością

    z sieci...

     
    tersea51 i Alicjanastka lubią to.
  9. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Pobudka , słoneczko świeci a Wy jeszcze w pościeli - wstawać :D:D Śniadanie podane [​IMG] Miłego poniedziałku życzę :D:D Wybieram się na działeczkę i bardzo się cieszę :D:D
     
    Mirka, tersea51 oraz Alicjanastka lubią to.
  10. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Również witam, u mnie coś słoneczko nie chce wyjrzeć, może później, ale jest ciepło. Byłam już w ogrodzie rozgrabić nowe kopczyki krecie, rozrobiłam sobie wapno do bielenia drzewek i zapaliłam w piecu. Jutro mam zamiar pobielić drzewka myślę, że pogoda dopisze. One już powinny być dawno pobielone, ale jakoś się zeszło. Pozdrawiam cieplutko i miłego dzionka życzę.

    [​IMG]
     
    Mirka i tersea51 lubią to.
  11. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Dziń doberek xDAlu, jak popatrzyłam na to wszystko śniadankowe ..dużo tego, ale jak pięknie podane:)A ja jem tak troszkę półgębkiem, dzisiejsza wizyta u dentystki spowodowała, że mam wrażenie ciupania w szczęce..i nie sprzyja to zajadaniu dobrych rzeczy, chyba poprzestanę na jogurciexD Będzie lepiej, ale by tak było, to chwilowo jest gorzej;)Nic to, przeżyjemy;)xD
     
    Alicjanastka i Mirka lubią to.
  12. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Oj współczuję Ci Tereniu. Też czeka mnie wizyta u dentysty bo co z tego jak zęby poleczone bez dziur a wdała się paradontoza. Szukam namiary na dobrego.Lecę palić w piecu, do później.

    Już wpadłam ponownie, powiedzieć dobranoc bo nie chce mi się siedzieć.

    Dobranoc Raszpelki.[​IMG]


     
    Ostatnie edytowanie: 9 marca 2015
    Mirka i tersea51 lubią to.
  13. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Dobrej nocki Raszpelkowo, idę przespać temat;) I pomyśleć , ze człowiek dzielnie znosi, jak mu dłubią w szczęce, niekoniecznie bezboleśnie i jeszcze słono za to płaci..;)Ale teraz następna wizyta za miesiąc, więc zdążę odzyskać dobry humor. Kolorowych snów, buziaczki Teresa
     
    Mirka i Alicjanastka lubią to.
  14. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam Raszpelki i zapraszam na kawkę i śniadanko [​IMG] Ale dzisiaj jestem połamana :D:DWczorajsza praca na działce wychodzi bokami :D:D Stare kości to i bolą:D:D Słoneczka życzę na cały dzień :D:DBrakuje mi 1 poidełka żeby zrobić warsztacik !!!!!
     
    Mirka, tersea51 oraz Alicjanastka lubią to.
  15. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    Witam :)
    dziękuję za śniadanko i kawkę :) dopiero wszystko skonsumowałam, bo rano byłam na badaniu krwi - w czwartek wizyta u endokrynologa :)
    we Wrocławiu słonecznie, choć po nocy lekko mroźnie :)
    miłego dnia :)
     
    Mirka, tersea51 oraz Alicjanastka lubią to.
  16. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam Raszpelki. Dzięki Danusiu za wspaniałe śniadanko, łyknęłam z ochotą. Ja wczoraj też trochę popracowałam w ogródku, pobieliłam drzewka, a wróciłam do domu w kropki jak muchomor ;). Moje kolana dały mi się we znaki (nie wiem czy wspominałam, że czekam na alloplastykę), no cóż ktoś musi to zrobić, jak już nie będę mogła to zasieję wszędzie trawę i będę kosić. W tym roku jeszcze będą warzywa no i koniecznie ziemniaczki (takie bez nawozu) i ogóreczki, będzie trochę roboty, ale potem z ochotą się zjada takie swojskie przetwory:p. Jeszcze raz witam i zapraszam na drugą kawusię.


    [​IMG]
     
    Mirka i tersea51 lubią to.
  17. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Wchłonęłam wszystko, co wirtualnie podano .. dzięki bardzoxDU mnie też był piękny i słoneczny dzień, bardzo ciepły. Też ogarnęłam chałupkę, puściłam trochę rozliczeń i zrobiło się późne popołudnie. Ale półki na książki, z potężnych dech ( kantówek) stabilnie wiszą na ścianie, a na nich zmieściły się książki z trzech dużych kartonów i jeszcze parę stosików zniknęło z różnych miejscxD
    .............................
    Też mam 9 poidełek:mad: Całe szczęście,że co jakiś czas z prezentu ze skrzynki wypadają, bo z misji już nie mam skrzynek, dwie w osłach, ale nie mam gongów.. Buziaczki przesyłam i zmykam, do jutra
     
    Mirka i Alicjanastka lubią to.
  18. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam wieczorowo. Jestem padnięta, poszłam jeszcze obcinać drzewka, bolą mnie ręce. Jestem wściekła bo z szybkości zamiast zbudować fabryczkę kleju, zbudowałam zagrodę :cry::cry::cry:i teraz mam duże braki w poidełkach:cry::cry::cry:
    życzę dobrej nocki.

    [​IMG]
     
    Mirka lubi to.
  19. Mirka

    Mirka Baron forum

    Witam wieczorkiem... dzień pełen wrażeń... moje chłopaki zaskoczone swoim Świętem... myśleli, że żartuję sobie z nich... hihihi... ale jak dostali prezenty to już uwierzyli... teraz śpią jak aniołki... a ja niestety samotnie drineczka sączę... oj Ci mężczyźni...

    dzięki za frykasy dziewczyny... objadłam się, że nie mocę wstać od kompa...
    Alu... ale pech... ja prawie bym zrobiła to samo... ale udało się... mam już fabryczkę... pracuje całą parą...
    a co słychać u Krysi???


    trzeba się zbierać do łóżeczka... dobrej nocki wszystkim...


    [​IMG]


    Noc taka piękna!...

    Adamowicz Bogusław

    Noc taka piękna!... Z błękitów patrzy gwiazd plejada,
    Fala gwarzy i błyska ponad tonią ciemną,
    Las śpi we mgle i przez sen cichą baśń powiada...
    Noc taka piękna!... Ach czemuż ty nie jesteś ze mną?...

    Tam, w ogrodzie dwie lilie zakochane rosną,
    Woń rozkoszna z kielichów pochylonych płynie...
    Tam, za rzeką, dwa głosy nucą pieśń miłosną,
    Tęskne echo po wodnej ściele się równinie...

    Pieśń zamilkła... Cyt... Słyszę plusk płynącej łodzi...
    Łódź przemknęła i znikła, w łódce - ludzi dwoje...
    Od szpaleru woń lilij rzewna mię dochodzi...
    Milczą brzegi, drżą gwiazdy, lśnią przejrzyste zdroje.

    Fala błyska i gaśnie... Lekki wietrzyk wzdycha,
    Las się budzi, szmer bieży w jego głąb tajemną...
    Wietrzyk ustał, szum zamilkł... Noc tak jasna, cicha,
    Noc tak błoga... Ach czemuż ty nie jesteś ze mną?!...


    [​IMG]

     
    Alicjanastka lubi to.
  20. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i słoneczka życzę na cały dzień [​IMG] Po pracy na działce czuję każdą kosteczkę :cry: ale najważniejsze że zrobione truskawki i trochę kwiatków też wypieliłam :D:D dalej mi brakuje 1 poidełka żeby zrobić fabryczkę :cry::cry:
     
    Mirka i Alicjanastka lubią to.