Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. annals388

    annals388 Komisarz forum

    :inlove:Najpierw pogratuluję Alicji :inlove:
    Miruś , problem stary jak świat , ja też walczyłam z otworem gębowym , cóż do dzisiaj przyzwyczaić się nie mogę.
    Gęba pełna jak wychodzę do ludzi , na co dzień - tak jak kobieta na twojej fotce - też z peciuchem.xDxDxDxDxDxDxDxD
     
    Mirka i Alicjanastka lubią to.
  2. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Utulam Cię Mireczko.. jak mi się niedawno była jedynka połamała, to rozpacz w dwie kratki była, bo w lustro nie szło patrzeć przecież..i w każdej chwili mogę ją złamać ponownie, a wtedy koniec balu - obce ciało w gębie:cry:No i ratuje nas czarny humor - ta babinka jest bezbłędna..xD od 10 lat nie palę, ale dawniej to grzeszyłam, a grzeszyłam..Przytulam Cię mocno, i uciekm w objęcia Morfeusza

     
    Alicjanastka i Mirka lubią to.
  3. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Wpadłam powiedzieć dobranoc, powieki mi spadają. Dzięki Aniu za gratulki. Mnie już też Morfeusz woła.

    [​IMG]
     
    Mirka lubi to.
  4. Mirka

    Mirka Baron forum

    Dzięki dziewczyny za wsparcie... lżej na duszy mi się zrobiło... zbieram się do spania... jeszcze tylko prysznic... i myk do wyrka... dobrej nocy... odpływam... :)


    [​IMG]


    Już jest wieczór, cień księżyca
    w oczy później włoży sen.
    Wybawienie dla zmęczenia,
    które przyniósł dzień.

    I zaczyna swą wędrówkę
    pośród srebrnych gwiazd,
    co migają tak przepięknie
    dając jasny blask.

    Choć to tylko senna chwila,
    kilka godzin trwa,
    jest to czas dla odpoczynku
    po tych trudach dnia...

    z sieci...


    [​IMG]


     
  5. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    [​IMG] Miłego dnia życzę :D:D Ale się uśmiałam z tej babinki :DMam nadzieję że ja tak nie wyglądam bo dalej palę i nie zamierzam rzucać :D:DMireczko , współczuję braku ząbków:(
     
    Mirka, tersea51 oraz Alicjanastka lubią to.
  6. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Dzień dobry Raszpelki !!!
    Witam przedpołudniowo. U mnie od nocy pada śnieg z deszczem i jest brrrr....... Co prawda w domku już ciepełko, napalone, aż się nie chce wychodzić z tych ciepłych pieleszy :).Życzę wszystkim miłego dzionka i jeżeli to możliwe to na niebie słonka.

    [​IMG]
     
    Mirka i tersea51 lubią to.
  7. annals388

    annals388 Komisarz forum

    U mnie tak naprzemiennie , słonko i deszcz. Chłodno .
    Jutro wyjeżdżamy do Kątów , mam nadzieję że pogoda pozwoli nam spacerować . Nie wiem jak będzie z internetem.
    Buziaki zostawiam.
     
    Alicjanastka, Mirka oraz tersea51 lubią to.
  8. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    Witam :)
    widzę, że ta zmienna pogoda to chyba w całej Polsce, we Wrocławiu i wieje i pada deszcz, momentami to nawet grad, a teraz piękne słońce wyjrzało zza chmur :)
    Aneczko, pięknej wypoczynkowej pogody Ci życzę :)
     
    tersea51, Mirka oraz Alicjanastka lubią to.
  9. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Trzymam kciuki "pogodowo".. Niech będzie jak najpiękniej, słonecznie i piasek czyściutki... i jeden nocny sztorm, coby bursztynki wyrzuciło..no i oczywiście dostęp do internetu, chociaż przez godzinkę wieczorkiemxD
    ...................
    Dzięki za poranną kawę.. a ja na zmianę w papierzyskach i w pracach "domowych".. dziś był u mnie bardzo silny wiatr, troszkę słoneczka też wyszło i pralka latała na wysokich obrotach..oprałam kompletnie wszystko z wyjazdu córci, i ładnie mi na balkonie podeschłoxD Buziaczki przesyłam, do potem
     
    Alicjanastka i Mirka lubią to.
  10. Mirka

    Mirka Baron forum

    [​IMG]


    Hejka... wpadłam szybciutko się z Wami przywitać... u mnie pada... i wieje... ale ja mam dobry humor... nic nie boli... to najważniejsze... uśmiechem Was witam... hihihi... bezzębnym... ale szczerym...
    Aniu słoneczka w Kątach Tobie życzę...

    biegnę do łóżeczka...


    "Księżyc kołysankę cicho nuci,
    nieśmiało zasypia już dzień...
    Może noc Gwiazdkę którąś zrzuci

    i spełni Wasz piękny sen..."

    Miłych, trochę tajemniczych... takich snów Wam dzisiaj życzę...



    [​IMG]



    ***

    Nadchodzi wieczór, noc się zbliża,
    Serce przytłacza łez tęsknota,
    W niebo spoglądam, szukam gwiazdy,
    Bo wiem, że przy niej ciebie spotkam.

    Tak się uśmiecha dziś zalotnie,
    Jej blask przesyła srebrny promień,
    Teraz nie będę już samotny,
    Ty będziesz zawsze już koło mnie.

    Nie wiem jak długo trwa marzenie,
    I ile będzie gwiezdnych nocy,
    Może się zdarzyć……znów odejdziesz,
    I nic już nigdy nie połączy.

    Będziesz, jak sen co rankiem mija,
    Łzą, co przynosi ukojenie,
    Bo jak tu schować szczęście w garści,
    Obudzić serce, które drzemie.

    Trudno pochwycić jest wiatr w dłonie
    Nocą usłyszeć śpiew słowika.
    Samotność znaleźć pośród tłumu,
    Zatrzymać chwilę ….
    wciąż umyka.

    Nadchodzi wieczór, noc się zbliża,
    Magiczny niesie czas rozkoszy,
    Nic już nie zmieni barwnych wspomnień,
    Nic magii z bajki nie wypłoszy.

    z sieci...



    [​IMG]


     
    tersea51 i Alicjanastka lubią to.
  11. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Wpadam życzyć Raszpelkom spokojnej nocy, a Tobie Aniu miłego wypoczynku nad morzem i niech pogoda dopisze. Do sklikana na forum.

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 4 marca 2015
    tersea51 i Mirka lubią to.
  12. Mirka

    Mirka Baron forum

    [​IMG]
    Witam cieplutko... za oknem 1 stopni na plusie... już tak nie wieje... dziś spodenki ubieram... jednak w nich najlepiej się czuję... choć to nie kobiece... a o mi tam...


    [​IMG]

    W Dolinie Twych Marzeń
    Gdzie zawsze jest Wiosna
    Tam nie ma Cierpienia
    Ni Bolesnych Rozstań
    Na Drzewach wciąż Kwitną
    Kolorowe Pąki Miłości
    Tam zawsze jest Radość
    Tam brak jest Zazdrości
    W dolinie Twych Marzeń
    Gdzie Czysta Rzeka Płynie
    Nie Martwisz się wcale
    Iż Wszystko Przeminie
    Niech Cię w Życiu Raduje
    Każde Piękno wszędzie
    Wykorzystaj dobrze tę chwilę
    Bo Drugiej już nie będzie
    Każda przecież chwila
    Jest w Życiu bezcenna
    Każdy Czas jest inny i
    Chwila Odmienna.


    z sieci...



    [​IMG]

    dziś mamy Święto... Dzień Teściowej... wszystkiego najlepszego z tej okazji... hihihi.... oby zięciule nas zawsze kochali...


    [​IMG]

    "Teściowa chciała sprawdzić zięciów czy ją w ogóle lubią. Postanowiła że wskoczy do studni i będzie udawała, że się topi. Przygotowała sobie wszystko w studni (jak wskakiwała trzymała się liny).
    Przyjechał pierwszy zięć no to teściowa buch do studni. Zięciu podbiega, patrzy, teściowa. Wyciąga ją ze studni i odnosi do domu. Rano budzi się, widzi przed domem maluch z napisem "od teściowej dla zięcia".
    Przyjechał drugi zięć, teściowa ten sam numer. Zięć ją ratuje. Rano wstaje a tam polonez!? z napisem "od teściowej dla zięcia"
    Przyjechał trzeci zięć. Teściowa stary numer. Zięć podbiega do studni odcina linę na której wisiała teściowa. Teściowa się topi. Zięć rano wstaje a tam MERCEDES z napisem "dla kochanego zięcia TEŚĆ"..."



    to co... kawkę chlapniemy... [​IMG] ... przyjemnego czwartku...

     
    Alicjanastka i tersea51 lubią to.
  13. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    Witam :)
    ale zgrałyśmy się z tą kawką, ale ostatni łyk mógłby być przyczyną zalania lapka, tak się uśmiałam z tego teściowego dowcipu, nie znałam go, ale to świetny zadatek na cały dzień - humor powinien mi dopisywać :)
    ja zmykam, wrócę na pełnię :)
    miłego i sympatycznego dnia Wam życzę - teściowa Grażyna
    i ja zostawiam kawkę
    [​IMG]
     
    Alicjanastka i tersea51 lubią to.
  14. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Kawę wypiłam , monitor oplulamxDDowcipów jest mnóstwo i mają swoje uzasadnienie..niestety najczęściej na linii synowa - teściowa:pGnębiona synowa rodzi syna i świata poza nim nie widzi .. Gdy synuś dorasta, cały czas traktowany przez mamunię jak udzielny książę i przyprowadza kandydatkę na synową, najczęściej włącza się element rywalizacji - ta smarkula ma mi "zabrać" syna? i walczy do krwi ostatniej..i gnębi żonę syna tak, jak sama dostawała w zadek i nie widzi w tym nic złegoo_O Ale to święto teściowych, więc też opowiem mały stary dowcip:
    Co to jest? ropucha i cztery żabki? odpowiedź: teściowa w pasku do pończoch...xD
     
    Alicjanastka lubi to.
  15. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam , witam :D:DEkran oplułam czytając Wasze kawałki o teściowych :D:DHumor będzie na cały dzień :D:D
     
    Alicjanastka lubi to.
  16. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Serdecznie witam, też się uśmiałam z całej duszy aż córkę zawołałam aby przeczytała. Pogoda średnia, pochmurno, czasami na chwilę wyjrzy słonko zza chmur, ale już nie tak brzydko jak wczoraj i przedwczoraj. A co to jest ropucha i 40 żabek? Teściowa wieszająca firanki;)xD Zapraszam na popołudniową kawkę.


    [​IMG]
     
  17. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    a mnie znowu dopadł katar, leje się z nochala i ciężko się pracuje na farmie :p:) zaraz coś wezmę i do łózia :)
    wiedziałyście o tym:
    Niedawno nastąpiła zmiana w działaniu obornika i przy zakupie na targu mieści on nieograniczoną ilość nawozu. Obecne Ogłoszenie odnosi się właśnie do tej aktualizacji, ponieważ wprowadziła ona większe zmiany, niż były zakładane przez Twórców gry. Niestety, nie wiemy w jakiej formie zostanie to zmniejszone/zmienione. Jeśli takie informacje się pojawią, zostanie zamieszczone OO na Forum.
    dobranoc :)
     
    Alicjanastka lubi to.
  18. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Dobry wieczorek, uciekam spać bo coś mnie muli. Grażynko ponoć na katar ma być dobry lek Neosine w ogóle na wirusy, teraz już dostępny bez recepty.Życzę Ci dużo zdrówka. Raszpelki dobranoc. Jak się obudzę to zajrzę na farmę i zbiorę to co urosło podczas pełni, a jak nie to też dobrze, będę smacznie spać :p.

    [​IMG]
     
  19. Mirka

    Mirka Baron forum


    Witam wieczorkiem... wpadłam powiedzieć Dobranoc... trzymajcie się dziewczyny... nie chorujcie... do jutra...




    [​IMG]


    ***

    Zatrzymaj mnie słowem,
    uśmiechem tylko na moment,
    chcę poczuć, że jestem
    nie tylko zjawą, oddechem.
    Zatrzymaj mnie przytuleniem,
    pocałunkiem przez chwilę,
    spójrz prosto w me oczy,
    może ich wyraz cię zaskoczy.
    Zatrzymaj mnie dotykiem dłoni,
    delikatnym muśnięciem,
    co ciepło prześle do serca,
    by powstało coś więcej.
    Zatrzymaj mnie podaruj marzenia,
    włóż je w sen jak umiesz,
    te czułością wypełnione nawet,
    gdy będą szalone.
    Po prostu zatrzymaj mnie,
    zanim wszystko rozpłynie
    się jak we mgle...

    z sieci...

    [​IMG]

     
    Alicjanastka lubi to.
  20. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i słoneczka życzę na cały dzień [​IMG]
     
    Mirka i Alicjanastka lubią to.