Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Dzień dobry Wszystkim. Dzięki Grażynko za śniadanko, ful wypas, miam, miam:p.Uciekam się szykować bo mamy mszę za tatkę. A u mnie rano było słoneczko a teraz niet :(:cry:.

    [​IMG]


    [​IMG]
     
    tersea51 lubi to.
  2. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Dzien doberek i dzięki za śniadanko i kawy - w realu właśnie piję kawę i śmieję się z dziewczynami, że robimy "poprawiny";)Ciasto wczorajsze dziś też dobrze wchodzi przy kawcexD Dzień jest piękny, na razie słoneczko grzeje duszę.. niech i u Was tak pięknie zaświeci, buziole
     
    Alicjanastka lubi to.
  3. zuzia1522

    zuzia1522 Półbóstwo forum

    Heja Dziewczynki:D

    wczoraj miałam imieniny męża i ful gości--zanim się obrobiłam w sprzątaniu to wstał dzień i słoneczko
    w taki piękny wiosenny dzień aż szkoda się kłaść a o 16 tej przyjdą następni goście
    Piję kawusie i dogryzam sernik na zimno(tylko to umię piec)
    a może pójść na spacer z pieskiem i się dopowietrzyć
    buziakixD
     
    Alicjanastka lubi to.
  4. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witajcie moje Raszpelki [​IMG] Popołudniowa kawka podana:D:D U nas szaro, ponuro i pada deszcz:cry: Miłej niedzieli życzę :D:D
     
    Alicjanastka lubi to.
  5. Mirka

    Mirka Baron forum

    [​IMG]


    Hejka... wpadłam zobaczyć co się u Was działo... ja padam... dziś miałam jeszcze wizytę brata z bratową... to już chyba wszyscy... zakończyłam tydzień imieninowy...

    pogoda była wyśmienita... pojechaliśmy trochę nad jezioro... musiałam się przewietrzyć...

    w domku już wszystko posprzątane... zrobiłam "rachunek sumienia:... lodówka i portmonetka pusta... trochę picia w barku zostało... ale odwiedziny wszystkich bezcenne... było bardzo miło...

    mykam do łóżeczka... chłopaki moje już pochrapują... a mi się lekko w głowie kręci... do jutra...

    niech noc otuli Was kołderką sennych marzeń... a księżyc srebrnym blaskiem kołysze Was do snu... Dobranoc... kolorków sennych... bajecznych snów...



    [​IMG]



    Wieczór cichy i pogodny
    dokoła woń się cudna snuje…
    - na niebie gwiazdy razem z nami,
    toczą rozmowy bardzo długie…

    Nad głową ćma spóźniona goni
    iskierkę światła widząc w dali…
    - może z tęsknoty leci do nas,
    by w końcu komuś się wyżalić…


    Księżyc spogląda wciąż życzliwie,
    blask rzuca na pąsowe róże…
    - szkoda, że nocka taka krótka…
    zerwę dla siebie dwie – nieduże…

    I piękny zapach nocy letniej
    do domu swego je zaniosę,
    w objęciach tuląc wciąż marzenia
    - cichutko z nimi zasnę...


    z sieci...



    [​IMG]


     
  6. annals388

    annals388 Komisarz forum

    Miłego dniaxDxD
    Ależ mnie nerwa wzięła , wychodzę sobie na tarasik pogrzeszyć - a tu!!!!! wstrętna wrona obrywa kwiaty mojego ciemiernika!!:mad::mad:>:(>:( zdążyła maupa wszystkie uciąć dziobem.
     
  7. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    BUUUUUUU nikt nie podał kawki [​IMG] Miłego dnia życzę :D:D Aniu, lecę poszukać obrazek tego kwiatka :D
     
  8. annals388

    annals388 Komisarz forum

    Wstrętna wrona - dobrze jej tak , teraz leje deszcz i grzmi , nawet się łyska!!xDxD
    Dzięki Danusiu za kawę i ciacho , wchłonęłam przed chwilką w realu i tak znów piłyśmy razem.xDxDxD
     
  9. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Jesteśmy same w Raszpelkowie :cry::cry::cry:Obejrzałam jak wyglądają te kwiatki , bardzo ładnie :D Na działce nie mam ich :cry:
     
  10. annals388

    annals388 Komisarz forum

    No tak Danusiu , tak to wygląda , zostałyśmy same. Raszpelki zapracowane.
    Mam obawy co do wyjazdu nad morze , zapowiadają deszcze , nie uśmiecha mi się taki wypoczynek i spacery w deszczu.:(:(
    Urlop zaplanowany , no może się poprawi pogoda. Tak już tęsknię za spacerami brzegiem morza , nawet za schylaniem się po bursztynki/wtedy kręgosłup mnie nie boli/
    Jestem dobrej myśli , ma być pięknie i już.!!
     
  11. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Też podglądnęłam, co Ci ta maupa wrona zeżarła;)I Was podglądnęłam wcześniej zza krzaczka, ale dopiero teraz mam spokój i pięknie mówię dobry wieczór.. i pewnie dobranoc, bo to już ta pora;) Dzien mi poleciał nie wiem kiedy, troszkę obejrzałam zdjęć i filmików, papierzyska,pranko, prasowanko, papierzyska,ogarnięcie chałupki, weterynarz, zakupy, obiad,papierzyska ..i po zawodach. Buziaczki, Słoneczka, pięknych i kolorowych snów
     
    NASTKA.BURAN, Mirka oraz Alicjanastka lubią to.
  12. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    Witam :)
    ja też od razu poleciałam zobaczyć jakie to kwiecie to ptaszysko zniszczyło i już wiem - to pewnie z zazdrości, że one takie ładne, a ono nie ;):)
    spokojnej nocy i pięknych snów Wam życzę i zmykam do łóżeczka tańce w tv oglądać :)
     
  13. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Ja też dopiero teraz wpadam, nie było czasu. Trochę załatwiania formalności w banku, zakupy i.t.d. no i dzień zleciał nie wiadomo kiedy, teraz przyszłam od pieca i zaraz wpadłam na ławeczkę chociaż pożyczyć kolorowych i odlotowych snów. Jutro ponoć zapowiada się gość w odwiedzinki, a pogoda pod psem, deszcz leje z przerwami cały dzień ( zmokłam jak kura, gdy wracałam z banku). Chociaż rano jak szłam robić ogień to słoneczko tak pięknie świeciło, że aż się zastanawiałam czy za dużo do pieca węgla nie włożyłam, ale nie, za to teraz jest zimno, wietrznie i pada :(. Dziewuszki jeszcze raz dobranoc i do jutra.

    [​IMG]
     
    NASTKA.BURAN, tersea51 oraz Mirka lubią to.
  14. annals388

    annals388 Komisarz forum

    Dobrej nocki Raszpelkowo.:inlove:
     
    Mirka i Alicjanastka lubią to.
  15. zuzia1522

    zuzia1522 Półbóstwo forum

    Heja DziewczynkixD

    U mnie szaro ,buro i ponuro --idę pospać :)
    Wczoraj popracowałam rzetelnie na działce roślinki kwitną aż miło popatrzeć - ale w pleckach łupie:sleepy:
    spokojnego dnia:D
    buziaki:inlove:
     
    tersea51, Mirka oraz Alicjanastka lubią to.
  16. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam zaginione Raszpelki [​IMG] Miłego i słonecznego dnia życzę :D:D:D
     
    tersea51, Mirka oraz Alicjanastka lubią to.
  17. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam dziewczynki. Danusia zawsze pierwsza ze śniadankiem i kawusią, dzięki, pychotka miam, miam :p:). W realu też wypiłam , ale czekam na gościa tak, że będzie jeszcze jedna kawusia. U mnie również buro i ponuro, pewnie znowu będzie padać deszcz. Wczoraj lało jak z cebra, wróciłyśmy mokre jak kaczki, kurtki i wózek małej do dzisiaj się suszą. Pozdrawiam cieplutko Raszpelki, do później.


    Dla Was Raszpelki.

    [​IMG]
     
    tersea51 i Mirka lubią to.
  18. Mirka

    Mirka Baron forum

    [​IMG]

    Witam popołudniowo... :) u mnie pogoda w kratkę... deszcz... słońce... i chód czuć... :(



    [​IMG]

    jestem zdruzgotana... wczoraj i dzisiaj musiałam usunąć zęby... pustka w paszczy została... buuu... teraz tak wyglądam... tylko bez papierosa... ło matko... masakra... :cry::cry::cry:



    [​IMG]


    Alu... gratuluję avansiku na farmie... :D miłego spędzenia czasu z gościem... :)


    [​IMG]

    Danuś... dzięki za kawę... dziś tylko płyny piję... a głodna jestem już jak diabli... niestety przymusowa dieta... >:(:mad:
     
  19. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Oj Miruś szczerze się uśmiałam...........nie z tego, że musiałaś usunąć zęby tylko z tej babki z papierosem xD. jeszcze raz dziękuję za gratulacje, piękna lurka gratulacyjna. Dziękuję również za te na priv Tobie i Tereni. Teraz zmykam bo dziś kongo, wszystkie wnuczęta tu siedzą, nie dali mi dzisiaj za dużo dostępu do kompa. Teraz czekają na swoją mamę. A ja jeszcze do pieca rozpalić trochę ognia bo do rana by było za chłodno. Postaram się wpaść później.
     
    Mirka lubi to.
  20. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    Mireczko, współczuję zaistniałego stanu i tej płynnej diety, cóż poradzić i z takimi przypadłościami trzeba czasami się zmierzyć, ale Ty twarda babka jesteś i poradzisz sobie z tym, a my Raszpelki będziemy Cię w tym wspierać :)
    trzymaj się cieplutko :)
     
    Alicjanastka i Mirka lubią to.