Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. annals388

    annals388 Komisarz forum

    MIRECZKO wszystkiego najlepszego.:inlove::inlove::inlove:
    Cichutko na ławeczce , dalej mam kłopoty z wejściem na farmę.
    Jak już się uda to siedzę do zbiorów.
     
    Ostatnie edytowanie: 27 lutego 2015
    Alicjanastka lubi to.
  2. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Kochana - życzę Ci serdecznie by Tatko był "grzeczny", by zdrówko i humor dopisywały i parę marzeń się spełniło - wszystkiego naj, naj, najlepszego, buziole:inlove:
    ..............................

    Dzieciątko już w domu, pomidorowa zjedzona;), troszkę pogadaliśmy, pooglądaliśmy co nieco i córcia poszła odpocząć..jutro mała feta u mnie - obie moje damy miały urodziny, mamuś wczoraj okrągłe 90.. kawał czasu, pół wieku temu zastanawiała się czy ma choćby najmniejszą szansę dożyć 2000 roku, wydawało jej się, że nie, a tu siurpryza;) mamy 2015xDxD
    Do potem Raszpelkowo
     
    Mojabonanza i Alicjanastka lubią to.
  3. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    A może Aniu to coś z kompem, ja też nie mogłam wchodzić w grę,a jak już się udało to nie wyłączałam komputera i okazało się, że to twardy dysk. Trzeba było oddać do naprawy. mam nadzieję, że w Twoim przypadku to nie to. Pozdrawiam.
    Tereniu życzę udanej fety, u mnie jutro też goście. Pozdrawiam
    Aniu odwiedziłam forum i niektórzy gracze też mają problem z wejściem do gry. piszą o tym.
     
    Ostatnie edytowanie: 27 lutego 2015
  4. annals388

    annals388 Komisarz forum

    No nic Alicjo , jakoś wchodzę / oczywiście w trakcie używam brzydkich słów/.
    Mam nadzieje że przejdzie. Ewent ukończony , nic mnie goni.
     
    Alicjanastka lubi to.
  5. Mirka

    Mirka Baron forum

    [​IMG]


    dziękuję wszystkim z całego serca za pamięć... za ciepłe słowa... za to że jesteście... :inlove::inlove::inlove:


    [​IMG]

    a dla Tereni Mamuś i Córci z okazji urodzin wszystkiego naj... naj... naj... zdróweczka i radości każdego dnia... :inlove::inlove::inlove:


    [​IMG]

    ja wchodzę do gry bez problemu... event ukończyłam... teraz biegnę do realu obiad szykować...
    :)
    do potem... :D
     
    Alicjanastka i tersea51 lubią to.
  6. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Tereniu dla Ciebie i córci [​IMG]
     
  7. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    dziewczyny - bardzo pięknie dziękuję w imieniu mojej mamy i córki..u nas te urodziny to tak śmiesznie wychodzą - córa 23, mama 26 luty..z kolei ja 30 wrzesień, a mój ojciec i bracia tego samego dnia - 24 września..jak miałam się urodzić, to mamuś opowiadała, że gorąco się modliła ( choć nie jest "kościółkowa"), by nie było to 24..no i opóżniła fakt o tydzień. Miała dosyć podawania w urzędach dat urodzin męża i dzieci, już po drugim powtórzeniu 24 wrzesień..nie zwracali uwagi na rok, tylko żądali metryk..
    Zmęczenie mnie ogarnia, w sumie noc była pusta, a teraz ogarnia mnie senność - buaziaczki i dzięki
     
    Mojabonanza i Alicjanastka lubią to.
  8. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    Witam :)
    przyszłam na chwileczkę pożyczyć Wam miłych snów i spokojnej nocy :)
    wczoraj i dzisiaj zabrakło czasu na przycupnięcie na ławeczce, gość w dom - farma na kłódeczkę ;)xD
     
    Mojabonanza i Alicjanastka lubią to.
  9. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Ja już też życzę dobrej nocki i cudownych senków. Wpadnę jutro na trochę, pewnie będzie mało czasu bo goście się zapowiadają, no i jak to mówi Grażynka - farma na kłódeczkę na ten czas.

    Dobranoc


    [​IMG]
     
  10. Mirka

    Mirka Baron forum

    Witam wieczorkiem... miałam niespodziewaną wizytę bliskiej mi osoby... odwiedziła mnie ciocia... dawno się nie widziałyśmy... uścisków nie było końca... przed chwilą odjechała... przyszłam więc powiedzieć Wam dobrej nocki... jutro mam jeszcze jedna imprezę... muszę się wyspać... xD


    [​IMG]


    „Popatrz, noc
    płynie swoją łódką,
    księżyc jej
    towarzyszy cichutko.
    Nuci swoją serenadę,
    słuchaj jej
    sercem cieplutko.
    Gwiazdy swym blaskiem
    w nutki się układają,
    i razem z księżycem
    nocny koncert dają.
    Wiatr, tańcząc buszuje
    po niebie,
    najpiękniejsze
    nutki przyniesie dla Ciebie.
    Z nich kołysankę
    Ci zaśpiewa,
    bajecznie zanucą

    szumiące drzewa."


    [​IMG]

     
    tersea51, Alicjanastka oraz Mojabonanza lubią to.
  11. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Dzień dobry wszystkim i zapraszam na kawkę [​IMG] Słoneczka życzę na całą sobotę :inlove::inlove::inlove:
     
    tersea51 i Alicjanastka lubią to.
  12. annals388

    annals388 Komisarz forum

    Bawcie się dziewczątka i odpoczywajcie.
    Ja niestety sama w domku ,ale to i ogarnęłam , poprasowałam , poprała pralka a teraz siedze i popijam małymi łyczkami / tak kazali / Czystka. Przerzuciłam się z drineczków na ziółka.;););););)Jak ziół nie lubię to te nawet smaczne.
     
    Alicjanastka lubi to.
  13. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Raszpelki albo balują albo mają lenia i nie przychodzą do nas:cry::cry: Ja małymi łyczkami piję kawkę :D:D
     
    Alicjanastka i tersea51 lubią to.
  14. annals388

    annals388 Komisarz forum

    To ja Danusiu już pomykam robić kawę , wypijemy razem.
    Raszpelki się goszczą i przyjmują przyjaciół. Niech się dobrze bawią , ja jutro do NPL-u , aż się boję tyle ludzi choruje. W Warszawie do szkół i przedszkoli przychodzi 50 % dzieci , starszych też nie omija- będę miała co robić.
     
    Alicjanastka i tersea51 lubią to.
  15. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Wyjęłam jabłecznik z piekarnika [​IMG] Do kawki:D:D
     
    tersea51 i Alicjanastka lubią to.
  16. jgronowicz

    jgronowicz Czeladnik forum

    Kawkę też przyniosłam [​IMG]
     
    tersea51 i Alicjanastka lubią to.
  17. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    Witam :)
    kolejni goście opuścili mieszkanie, ślubny poszedł na koleżeńskie piwko, kocisko śpi a ja na chwilkę wpadłam do Raszpelkowa :)
    skorzystam z gotowców, poczęstuję się i kawką i jabłecznikiem, moim ulubionym ciastem - mniam, mniam :)
    miłego, sobotniego wieczorku Wam życzę :)
     
    Alicjanastka, tersea51 oraz Mojabonanza lubią to.
  18. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Hej RaszpelkowoxDJak miło -kawa, jabłecznik, dziękixD U mnie w domciu też był jabłecznik i takie fajne drożdżowe ciasto z serem, i likier z owoców marula - przepyszny:)Mamuś też chlapnęła do kawy.. i pochwaliła;)Farma była zamknięta na kłódeczkę, pralka dwa razy przeprała, wszędzie suszą się jakieś ciuszki - w łazience, na suszarce w pokoju, na kaloryferze.. Jutro będzie OK, ale dziś.. szkoda gadać. Oglądam sobie właśnie pierwszy odcinek trzeciej serii House of Cards, ale na razie szału nie ma..Może póżniej dorówna pierwszej i drugiej serii, mam taką nadzieję. Dobrej nocki, pa
     
    Alicjanastka lubi to.
  19. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Hej dziewczęta, ostatni goście wyszli, dzięki za miłe poczęstunki. Wpadłam obrobić farmę i życzyć spokojnej nocki i miłych snów. Do jutra. Już się nic chce, miło się siedzi, ale zmęczenie bierze górę. Buziaczki.

    [​IMG]
     
  20. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    Witam niedzielnie i zapraszam na śniadanie do łóżka, a jak już ktoś po śniadaniu - to na poranną kawkę ;) :)
    [​IMG] [​IMG]
    miłego i słonecznego dnia Wam życzę :)
     
    tersea51 lubi to.