Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. myszka212

    myszka212 Komisarz forum

    O, witam, proszę Księdza, a Ksiądz po kolędzie będzie chodził?;)xD
     
  2. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Przez tą pandemię to jakoś nie tak, ale nie mamy wpływu. Wigilię miałam u siebie, były dzieci i wnuczęta. W pierwsze święto byliśmy wszyscy u córci na obiado-kolacji a w drugie odpoczywaliśmy :D. Przed nami Sylwester i Nowy Rok. Siedzimy w domku. W Sylwestra wzniesiemy toast u sąsiadeczki, powitamy Nowy Rok lampką szampana a potem do łóżeczka :):D. Dziękuję wszystkim za życzenia świąteczne. Ja składam wszystkim noworoczne....
    Życzenia Noworoczne....

    W tak wyjątkowym dniu przyjmijcie Kochani życzenia na nadchodzący Nowy Rok.
    Niech będzie to czas radosny i wolny od wszelakich złych trosk.
    Życzę Wam, by był to rok spełnionych marzeń i zrealizowanych planów.
    Niech wszystko układa się po Waszej myśli a wszelkie problemy, zmartwienia i trudności zostaną w starym roku i nie wracają.

    [​IMG]


    Ps. A co do jeżyka, to starszy śpi a młodszy podjada
    jedzonko. Jest regularnie dokarmiany :)
     
    myszka212 i krasnoludek10 lubią to.
  3. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    No to pięknie :)
    Wzajemnie, dużo zdrówka :)
    Ja ze swoim coś zawaliłem :eek: jadł jak szalony, aż pewnego dnia przewrócił się na plecy, pomachał nóżkami i odszedł.. :cry:

    Witam! no jasne, że tak. Chyba jesteś zagorzałą katoliczką? czy tylko za gorzałą? :p
    Nie mógłbym odmówić tradycji :)
    [​IMG] :D
     
    myszka212 i krasnoludek10 lubią to.
  4. myszka212

    myszka212 Komisarz forum

    No proszę, Ksiądz przybył, a nikogo nie było...;)xD
     
  5. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    No właśnie, że szedłem jedną stroną to się światło świeciło -.- a potem ciemno, stukałem pukałem, krzyczałem kolęda!:mad: wszyscy pochowani xD:cry:
     
  6. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Sto lat Farmeramo !!!!

    [​IMG]

    trochę się pobawiłam, ale nie wyszło tak jakbym chciała.
    Pozdrowienia dla wszystkich. miłego dnia !!!


    Witam. Ależ tu pusto :cry::cry::cry:Nie ma nikogo???
    Gdzie jesteście???
     
    Ostatnie edytowanie: 5 kwietnia 2022
    RosesFarm, KsiądzxD oraz krasnoludek10 lubią to.
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Kochane Raszpelki:)
    [​IMG]
     
    KsiądzxD, RosesFarm oraz Alicjanastka lubią to.
  8. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Dziękuję bardzo Tomku i wzajemnie :).


    Witam, witam. Czy tutaj już nikt nie zagląda :cry::cry::cry::cry::cry:
     
    Ostatnie edytowanie: 30 maja 2022
    KsiądzxD, RosesFarm oraz krasnoludek10 lubią to.
  9. zuzia1522

    zuzia1522 Półbóstwo forum

    hej co się dzieje
    to nie możliwe żeby wszystkich dopadł COWID
    odezwijcie się
    babcia Anita
     
  10. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Chyba nie, ale jakoś tak dziewczyny przestały zaglądać, a szkoda :cry:Babcia Ala....:D:D:D
     
    KsiądzxD, RosesFarm oraz krasnoludek10 lubią to.
  11. pazuzu666

    pazuzu666 Okazjonalny autor

    ciekawe co się u nich dzieje
    jak pazurki
    co u wnuków
    a ksiądz
     
  12. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    nie wiem gdzie ksiądz, może gdzieś na forum go widać ??? :D
     
    KsiądzxD, RosesFarm oraz krasnoludek10 lubią to.
  13. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Ostatnio go u Graczy widziałam.

    U mnie wnuków brak, covida brak, pazurki są jakie sobie sama zrobię ;)
    Ostatnio mnie na opalizujący fiolet wzięło.
     
  14. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Helo gwiazdy :) U mnie też wszystko ok, trochę zarobiona jestem ( non stop w słoikach siedzę), pracuję chociaż teraz 3 tyg. na zwolnieniu bo mam rehabilitację, szczepień brak, zarazy też ;)

    Buziole dla Was bo nie wiem kiedy znów wpadnę xD
     
  15. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Bardzo bym chciała aby tu trochę się ruszyło :). Też roboty miałam sporo, ale już końcówka. Dzisiaj idę pozrywać jabłka a jutro na cmentarz pomniki umyć bo ma być jeszcze ładniejsza pogoda. Bukiety w wazony zrobiłam wczoraj, wiązanki kupione.... Jestem zdrowa, stawów nie liczę bo te to zawsze gdzieś strzykają, ale oby tak dalej ze zdrowiem ogólnym było a nie gorzej. Pozdrawiam i miłego dnia życzę :D:D:D
     
  16. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    U mnie właśnie zaczął się sezon na "niewiemjaksienazywam". Teraz byle do świąt dociągnąć. Potem ze dwa dni luzu będzie. To prawie jak urlop.:p
     
  17. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    A ja wybrałam się na spacero-zakupy do Biedronki, mam tam ponad 2 km. Jak wróciłam to obiadek a potem zrywałam jabłuszka, ale deszcz mnie wygonił, chociaż 7 wiader zerwałam...Dobranoc.
     
  18. zuzia1522

    zuzia1522 Półbóstwo forum

    heja
    jabłuszek nikt nie chce zbierać
    do sklepu mam 1km do autobusu i 3przystani więc bywam 1 w tygodniu
    ostatnio mi nogi odmówiły to na grzyby tylko witualnie
    pozdrowienia
    babcia Anita
     
  19. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    Nadeszła pora, że będzie trochę więcej czasu tu wpaść bo dzień krótszy i szybciej do domu się wraca :D
    No jak to gdzie? w kościele :p;) widać widać, zalogowany codziennie, gra nałogowo :D
    Witam wszystkich !! :D
    Jabłka zerwane, słoiki z buraczkami zrobione od życzliwych sąsiadów a moje jeszcze na ogródku, dobrze, że pogoda jeszcze fajna :)
    Groby już ogarnięte uff.
    Zakupy w biedronce trzy razy na tydzień, rujnują mój budżet, drożyzna :eek:
    No Ja już cztery razy badany i cztery razy covid, już więcej nawet się nie badam :sleepy:
    Mimo, że po około dwóch tygodniach wracam do życia, to jednak płuca, słuch i co najgorsze pamięć słabnie :(
    Przez ostatnie dwa lata na mojej ulicy zmarło tyle ludzi, że nie długo będziemy się szukać, nie wiem czy przez covid, ale coś jest na rzeczy.
    Już myślałem, że choroba została wpisana do sezonowych a tu od dzisiaj straszą twindemią :oops:
     
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Weź nie strasz, Księdzu... Aczkolwiek jak znowu coś wymodzą grubymi nićmi szyte, to pewnie się zaszczepię po raz n-ty aby móc podróżować albo i to nie... Ale jako, że mojej mamie (na własne życzenie) doszło trochę obowiązków, to praca zdalna byłaby dla niej wybawieniem (o ile oczywiście nie kazali by jej pracować ze szkoły jak rok temu). Dla mnie studia w takiej formie natomiast niekoniecznie z tylko mi oraz moim kolegom i koleżankom z roku wiadomych względów...

    Dobranoc wszystkim.
     
    madzia6310 i Alicjanastka lubią to.