Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Studia nawet dobrze jak na razie, tylko dwie poprawki, ale niestety nie wszystko sprawdzone jeszcze i prowadzącym coś nie spieszno... A zdrowie też jak na razie gicior, dziękuję, oprócz alergii i czasami przez tę pandemię uczucia samotności (na szczęście dzięki pewnym aplikacjom bardzo popularnym, których niestety nie mogę tu podać, rzadziej niż dawniej) nic mnie nie bierze:D Za to nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy tak naprawdę Cię nie znają a wyganiają Cię ze swojego towarzystwa. Niestety miałem taką sytuację w gimnazjum. No, ale trudno. Nie wiedzą co stracili, nie mam zamiaru żałować za nich:p;) Poza tym skoro był to pewnego rodzaju brak szacunku do drugiej osoby, to nawet lepiej, że uniknąłem ich towarzystwa:D Bardziej żałuję swojego lęku przed porażką (nie wiedziałem o czym będziemy rozmawiać, bo w owym czasie "o życiu" było dla mnie zbyt ogólnikowe), przez który zdecydowałem się na bardzo głupi krok - nie odpisać na wiadomość na Messengerze i usunąć ze znajomym konwersację, aby to za mną nie chodziło. Niestety nie mam do niego numeru telefonu ani nie pamiętam jego nazwy na Facebooku (nie wiem nawet czy go w ogóle jeszcze ma), ale przynajmniej staram się nie stracić kolejnych znajomych;)
     
    Ostatnie edytowanie: 26 czerwca 2021
    Alicjanastka, RosesFarm oraz madzia6310 lubią to.
  2. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    Alicja jak tam Kochana zdrówko?
    Gdyby nie rozpoczęty sezon i potrzebne punkty tzw. PNS czy jakoś tak, to bym już trochę farmę odpuścił, teraz na pewno w lipcu dam spokój, trzeba się domem zająć bo wymaga małych upiększeń (logowanie co 3 czy 5 godzin trochę męczące) :p:)
    Melduj się jak najczęściej :D o kodziku spróbujemy nie zapomnieć :D
    o_Oo dzięki xD wiadomo dobrze wychowany, dzień dobry powie na klatce i krótko trzymany przez PŻ :inlove:

    Tomek Ty to dopiero jesteś gość :D będę w Warszawie na meczu Legii to pójdziemy na piwo? :D
     
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Przykro mi, ale nie pijam piwa:p No.. Co najwyżej smakowexD
     
    RosesFarm i Alicjanastka lubią to.
  4. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Dziękuję, ale tak sobie, przedwczorajsza noc do niczego tak mi znowu dało popalić, aż się boję pójść do ortopedy, ale jak tak dalej pójdzie to będzie nieuniknione a już jednego kolana endoprotezę mam :(:(:(. Pewnie za jakiś czas drugie :cry::cry::cry:jeżeli będzie lekko bolało to jeszcze trochę wytrzymam, zobaczymy. Miłego dnia....
     
  5. myszka212

    myszka212 Komisarz forum

    Hej Madziu, strasznie rzadko tu zaglądasz, ciągle w biegu...no cóż my tak już mamy:D
    Nawet Ksiądz Cię zaprasza do częstszych wizytxD
    Nikt nie poparł mojej kandydatury;), teraz myślę, że mogłam spróbować przekupstwa domowymi pierogami:D

    Alunia i po kiego grzyba Ty się tak katujesz?
     
  6. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    Ufff to tak jak Ja :D:D i smakowe winko xD:cry:xD
    o ludu.. :oops: wstawie się za Tobą :)
    No w końcu! Teraz mówisz jak Pani Prezydent :D i jeszcze coś obiecaj, jakąś kaczkę xD
    No i jest rekompensata, ale jak Ci ją podrzucić? Za nim tu znowu zajrzysz to przepadnie :cry: o o chyba wyślemy sówkę :) ale jakby co to link: https://board-pl.farmerama.com/threads/problemy-z-zalogowaniem-do-gry.82107/#post-2392025
     
  7. myszka212

    myszka212 Komisarz forum

    Za piwem też nie przepadam, ale wino smakowe? co to jest?
    Pani Prezydentowa mówisz...hmmm...w kaczkach się nie specjalizuję, szczególnie tych pekińskich, ale dobrego chińczyka potrafię zrobić:)
     
  8. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    a takie cuś :p;)
    [​IMG]
    Myślałem bardziej o jakiejś kaczce wyborczej :D np. obiecać jakieś 500 plus dla księży np.? :pxD
     
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Akurat winko, zwłaszcza białe półwytrawne, to nawet normalne pije:p Jest w ogóle coś takiego jak smakowe winoo_O???
     
    Alicjanastka, RosesFarm oraz KsiądzxD lubią to.
  10. myszka212

    myszka212 Komisarz forum

    Nic nie napiszę, a szczególnie to co bym chciała, bo wkraczamy na niebezpieczny tematxD
    Na razie Was opuszczam na tydzień, bo jutro wyjeżdżam na zlot motocyklowy do ŁagowaxD, oj będzie się tam działoxD
    Bawcie się tu dobrze i bądźcie grzeczni;)xD
     
  11. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Pozdrawiam wszystkich serdecznie i ciepło....... :)

    [​IMG] [​IMG]
     
  12. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam Ewuś jakie fajne żarełko przyniosłaś, lubię takie owoce, ostatnio truskawki i malinki sobie kupiłam a czereśnie mam na drzewie w ogrodzie :pxD to co jakiś czas się podjada :D:D:D Miłego dnia wszystkim życzę...
     
  13. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Dla wszystkich pracujących, zabieganych jak i wypoczywających nad wodą czy też działeczkach życzę miłej, spokojnej udanej środy :)

    [​IMG] [​IMG]
     
  14. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    Wracaj szybko i zdrowa :)
    No proszę :D Ewuniaaaaaa!!:D super sprawa :D własnie przez ostatnie trzy dni do kawy jadłem zamiast ciasta czereśnie, pyszne w tym roku są :D normalnie czerwono na talerzu, ale gdzie jest arbuz jeszcze do tego?? :DxD

    Alicja!!:D jak miło :Dale jak Ty z obolałymi nogami na drzewo weszłaś?? :oops:
    W sumie to już piątunio :D dlatego tym bardziej takie ciasteczko mmmmmm super:inlove: dziękujemy pychotka :D
     
  15. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Witam w piątek--- życzę miłych, pięknych chwil i udanego wypoczynku na zbliżający się weekend...:)

    [​IMG] [​IMG]
     
  16. myszka212

    myszka212 Komisarz forum

    Wróciłam zdrowa, ale za szybko...;)xD/pod kątem czasu/, ale szybko/pod kątem motocykla/xD
    Ale było cudnie, piękna pogoda, milion motocykli, koncerty, zabawa, spotkania...:D
    I wiecie co? swój koncert miał Juan Carlos Cano - on wygrał Twoja twarz brzmi znajomo...a teraz śpiewa z Titusem, zespól House of Death...to był najlepszy koncert, tak się darłam, że na drugi dzień straciłam głos:oops:xD
    Szkoda tylko, że nie wygrałam motocykla Indian scout:(
    A teraz...początek sierpnia i zlot w Karpaczu:D
     
  17. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Witam i życzę pięknej niedzieli oraz wspaniałego wypoczynku...:).. pozdrawiam wszystkich

    [​IMG] [​IMG]
     
  18. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam. Po długim niebycie pozdrawiam wszystkich. Widzę, że mamy nowy narybek. Jakiś Baron Księdzowy się trafił.:p
    Lekturę odrobiłam. Alu, co Ty wyprawiasz z tymi kolanami?!!! Trzymaj grzecznie przy sobie a nie po czereśniach łazisz!:eek:
    Tomek, przecież i na smakowym się spotkać można. ;) Tylko, że to takie słodkie...
    A czy wszyscy spisani w NSP ? Jak nie to do mnie jak w dym. Mam wprawę bo latam i spisuję. A ile psów i kotów się naoglądam i ile mnie obszczeka....:p psy oczywiście bo koty jeszcze nie umieją....xD:p;)
     
  19. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Ja na drzewo, oj co to to nie, ja tylko pod drzewem, co dosięgnę to pojem. Skończyliśmy ciąć i układać drewno. Dzisiaj PM z kolegą wrzucili węgiel do piwnicy. Mam wnuczkę na wakacje i okupuje mój komputer, dłubię w telefonie, ale to masakra jakaś jest z tym pisaniem. Mam robotę z ogórkami już 3 wiadra zerwane. Życzę wszystkim dobrej i spokojnej nocy.
     
    Ostatnie edytowanie: 20 lipca 2021
  20. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    O, proszę- i kogo ja widzę- Mariolcia :) zawitała na naszą ławeczkę :)... oby częściej, zapraszamy....

    Witam wszystkich tu wpadających - tak wiem, mamy lato, działeczki, wypoczynek, urlop, rodzinę na głowie, przetwory na zimę, wyjazdy, ale i też pracujemy więc rzadko tu zaglądamy... i wszyscy to rozumiemy :)

    Niech zatem poranek pachnie świeżo zaparzoną kawą a wszystkim życzę pięknego dnia :)

    [​IMG] [​IMG]

     
    Anetta41 i krasnoludek10 lubią to.