Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. U mnie Renzo zacina :cry:, ale co najlepsze, że u mojej córki działa płynnie i to na jednym komputerze, ale jak ja spróbuję grać z tej przeglądarki co ona to u mnie też zacina. Tak samo koło kręci się w obie strony:cry::cry::cry:.
    Witam Danusiu, mi to w ogóle pereł nie chce dawać, jakaś masakra co się z ty eventem porobiło :cry::cry::cry:
     
  2. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Mi też nie:( Więc nawet nie pamiętam o zbiorze kuponówxD
     
    kornik1, KsiądzxD oraz RosesFarm lubią to.
  3. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Ja wykorzystałam na bieżąco i Zerooo.... pereł :cry::cry::cry:

    Ps. Co tu tak pusto ????

    Już po długim weekendzie, gdzie wszyscy jesteście ??? Raszpelkowo już znika i Raszpelki z nim, czy co ??? Miłego popołudnia....
     
    Ostatnie edytowanie: 4 maja 2021
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Uczę się i odstresowuję jeszcze na innej aplikacji oprócz farmy:p Ach, i gram w PP (tak, to jest skrót gry, gdyż nie należy ona do Bigpoint) z Facebooka:D!!! I szczerze lepiej mi się tam robi eventy mimo, że to samo szukaniexD:p
     
  5. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Gdzie Danusia i cała reszta ??? Ja wyruszam na działeczkę, popracować :D.

    Zostawiam kawkę...

    [​IMG]
     
  6. kornik1

    kornik1 Cesarz forum


    Witam :)
    Pewnie wszyscy poszli w Twoje ślady i pracują na prawdziwych działkach, pogodna cudna - trudno usiedzieć przed komputerem :)
     
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór:)

    Czy ktoś tu jeszcze żyje:p;)?
     
  8. kornik1

    kornik1 Cesarz forum

    Dobre pytanie :)
    Wpadałam tu coś sobie poczytać a teraz taka cisza....
    Przy ładnej pogodzie to rozumiem, że na świeżym powietrzu wszyscy, ale dziś lało (u mnie) przez cały dzień.
    Może jutro ...
     
  9. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    Proszę bardzo :D twój ulubiony raszpel zgłasza się xDxD
    Ja mam dzisiaj czas bo leżę chory :p a tak poza tym moja gospodyni nawiała :oops: :cry:mój pałac i całe obejście na mojej głowie! koszenie trawy, przycinanie, sprzątanie..zajeżdżam się :sleepy: pogoda w kratkę, że do łóżka wpędziła -.-
    A faktyczna robota też nie może czekać bo same komunie teraz 8):music: tylko też odwieczny problem jest :eek:

    [ciach]

    1.2. Treści na forum

    Na forum zabronione są treści: (....) religijne (....).

    Żarty i demotywatory tych treści są również nie na miejscu.

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 22 maja 2021
  10. kornik1

    kornik1 Cesarz forum

    Ojej - nie możesz się tak przepracowywać.
    Leż sobie spokojnie, odpoczywaj i zdrowiej - jak to mówią "co masz zrobić dzisiaj zrób jutro..."
    Na pokrzepienie kawałek ciasta zostawiam :) (po komunii zostało)
    [​IMG]

    Cytat edytowałam zgodnie z oryginałem,

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 22 maja 2021
  11. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    Dziecko moje kochane, niech Cię Pan prowadzi za te miłe słowa i ciasto :inlove::D:inlove:
    no własnie co mam zrobić dziś to zrobie jutro..tylko, że to jutro już trwa czwarty dzień:sleepy: xD:cry:
    A tam za pół roku będzie znowu szybko ciemno i forum będzie pekało w szwach :D
     
  12. myszka212

    myszka212 Komisarz forum

    Ja tu jestem, bo nie zamierzam nigdzie wyruszać, nie lubię grzebać w ziemi;)xD
    Biedny ksiądz się nam rozłożył;)xD
    A jak gospodyni nawiała, to chyba chodzi o?...
    I tak żeś się biedny załatwił przez to koszenie? Może trzeba było zamocować sobie coś takiego...

    [​IMG]
     
  13. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    Noo pomału wracam do życia :inlove: ta temperatura 37,2 może człowieka do grobu wpędzić :sleepy:
    Takie coś mam, ale 40 % za słabe, musze do kolegi podjechać po jakieś 80%, odrazu nawet się natrę :D
    Nie wiem właśnie:sleepy: próbowałem wszystkiego :oops: niby marchewka zwiększa potencje? ale nigdy nie wiedziałem jak ją przymocować? :( niby też różnica charakteru..

    i wogóle była lepsza.. co zrobić :sleepy:
     
  14. myszka212

    myszka212 Komisarz forum

    No coś strasznego:oops:...całe 37.2 - tragediaxD
    Nie bardzo rozumiem o co chodzi, ale do marchewki to najbardziej kijek pasuje;)xD
     
  15. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    Noo tragedia, przecież przy 38 to już koniec by był :eek:
    No ja też nie bardzo rozumiem a jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze xD
    Wszyscy już zaszczepieni na forum?? :D
     
  16. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór.

    Ja w środę jadę:p

    Dobranoc.
     
  17. myszka212

    myszka212 Komisarz forum

    Po pierwszej dawce i czuje się fatalnie:(
     
  18. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Długo nie zaglądałam bo pracy sporo a i jakieś pustki na ławeczce.... Ja mam 12 czerwca szczepienie /pierwsze/ trochę się boję jak to będzie po ??? Ale moja mamusia super zniosła, zero jakiegoś złego samopoczucia czy czegokolwiek, nawet śladu po ukłuciu nie można było znaleźć...Życzę Wam zdrowia....
     
    RosesFarm, krasnoludek10 oraz kornik1 lubią to.
  19. kornik1

    kornik1 Cesarz forum

    Ja po pierwszej dawce -nie było żle - ręka tylko mnie trochę bolała.

    no to fajnie - będziemy siedzieć na ławce bez maseczek :)
     
    Ostatnie edytowanie: 25 maja 2021
  20. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    Po drugiej będzie lepiej xD
    i jeszcze milion wygracie :inlove::D
    Koleżanka nas zmotywowała :D więc trzeba było zarzucić jakiś temat, ale jak się spotkałem na forum to i ten temat chyba trafi do regulaminu :cry:
    [​IMG]
    Ja bym się nie szczepił, ale zatrzymała mnie policja i trochę zmusiła.. po czwartej dawce trochę mi w nogi poszło :(:p