Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Aniula kochana, widzisz że mnie wszędzie mniej :( Na nic nie mam czasu. Ty masz teraz pozamykane u siebie i u syna to buszujesz wszędzie ale jak się otworzycie to też tu wejdziesz raz w miesiącu :D:D:D Zaraz marzec, zaczną się Wasze działeczki i zobaczymy tu...... jedną kawę na tydzieńxD (jak zwykle). Widzicie że na fb tez mnie nie ma, czasami coś wrzucę z tela i na tym koniec. Sercem jestem z Wami a to już dla mojego otłuszczonego serducha dużo :p Buziaki dla Was wszystkich (no księdza po rękach nie będę całować) ;)xD:inlove:
     
  2. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    Witam środowo :)

    Z okazji Międzynarodowego Dnia Kota, wszystkim kotkom, koteczkom, kiciusiom, kocurkom i kiciom życzę wszystkiego miau, miau ;)xD

    u mnie dzisiaj temperatura na plusie, jeszcze nie pada, ale chlapowato to widzę...

    mroźnego dnia życzę, bo to zima jest :)
     
  3. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam , witam [​IMG] Zapraszam na kawkę !!!! U nas też zrobiło się bardzo mokro bo temp. w + 5 stopni xD:cry:znalazły się nasze dwie zgubione dziewczynki :sleepy:
     
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    I od razu humorek lepszy z ranaxDxDxD


    Witam pierwszego dnia mojego postanowienia wielkopostnego pt. czytać książkę/książki (zobaczymy w tzw. praniu) chociaż przez 15 minut przed snem:p;)
     
  5. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    to może skorzystasz z tej pozycji ;)-
    Najnudniejsza książka świata

    Prof K McCoy
    dr Hardwick


    Edytowałam zmieniłam rozmiar czcionki do regulaminowej którą jest "4"
    Podlinkowanie usunęłam zgodnie z regulaminem Forum.
    MOD_DaMa
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 17 lutego 2021
    Alicjanastka i KsiądzxD lubią to.
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Wątpię, ale zobaczymy. Na razie będę czytał "Hobbita" Tolkiena:p A Ty lepiej zmniejsz czcionkę, bo przyjdzie moderator i dostaniesz ścierą po łapach;)xD


    Naniosłam zmiany w zacytowanym poście.
    MOD_DaMa
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 17 lutego 2021
  7. myszka212

    myszka212 Komisarz forum

    No właśnie widzę kochana, że rzadko bywasz:(. Ja też tak na chwilę zatęskniłam, ale...:oops:Madziu, mnie zamknęli, ale na szczęście możemy sprzedawać na wynos i dla firm, tak że pracy nie brakuje. A syn już w zeszłym roku na początku pandemii musiał zamknąć:(. Wiesz, że ja nie szaleję z działeczką, nie cierpię grzebać w ziemi>:(. Na razie jesteśmy na etapie planowania wypraw motocyklowych:D, ale czy nam się uda? Pozdrawiam Cię gorąco:)
     
  8. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    Po rękach nie, teraz jest zakaz xD w policzek tylko ;)
    To też nie ciekawy okres, jedna wielka chlapa :p
    Dziękuję, wzajemnie :D
    Witam :p Ja zacznę tradycyjnie od dentysty :D
    Pozdrawiam, wszystkich gorąco :D
     
  9. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i zapraszam na kawkę [​IMG] Miłego dnia życzę xDxD U nas jedna wielka chlapa bo jeszcze z nieba pada deszcz :cry::mad: Nie wiem czy czynne są biblioteki :wuerg::wuerg: Bardzo lubię czytać ale teraz nie mam co :wuerg::cry: Przypominam o nowym evencie xD:oops:
     
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Witam wszystkich.

    Danusiu - może spróbuj znaleźć jakieś e-booki, pdf itd. :)?? Wiem, że to nie to samo, ale zawsze coś czytasz w razie gdyby biblioteki były nieczynne ;)


    EDIT: Ale pustki na ławeczce... Misja "Największa fanka" miała być od jutra. Czy tylko u mnie na kliencie pojawiła się około 14 w spółdzielni dzisiaj?
     
    Ostatnie edytowanie: 18 lutego 2021
    KsiądzxD i Alicjanastka lubią to.
  11. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. U mnie otwarte, ale ja na wszelki wypadek przytargałam 10 książek do domu xDxDxD. Miłego wieczorku życzę.
    Ps. Dziewczynki zaglądajcie, jak mało czasu to chociaż co drugi dzień:D;). Jeszcze trochę czasu zostało de grzebania w ziemi, mam nadzieję, że znajdziemy chwilę aby przysiąść na ławeczce po pracach ogrodowych :):):)
     
    myszka212, KsiądzxD oraz krasnoludek10 lubią to.
  12. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i pięknego dzionka życzę [​IMG] Piszcie co Wam przysyłać xD U nas ciąg dalszy chlapy ale nie pada:cry::oops: Muszę się przejść do biblioteki i sprawdzić czy otwarta xDxD
     
    myszka212, KsiądzxD oraz krasnoludek10 lubią to.
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ciasta poproszę na osłodę tego specyficznego eventuxDxDxD

    Dzień dobry:)
     
    Alicjanastka i KsiądzxD lubią to.
  14. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Ciasta Ci się chce xDxDxD. A Danusia co do kawki tylko takie małe ciasteczko dała ? Chcesz to masz, cos tam przytargam xDxDxD.
    [​IMG]

    Miłego popołudnia dla wszystkich i smacznego xDxDxD.
     
    KsiądzxD i krasnoludek10 lubią to.
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dziękuję Alu, ale Ty lepiej mów, co Tobie wysyłać - sąsiedzi chyba przeboleją jak kilka razy im nie dam wylotekxD Zwłaszcza, że większość jest na poziomie 200+:p Nie to co kencik z wielkopolskiego na 158 czy ja na 126:D;)
     
    KsiądzxD i myszka212 lubią to.
  16. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Może daj sąsiadom, bo mogą się pogniewać, że obcym babom dajesz ;):DxDxDxD.
    Danusiu może być ten prezent od serca xDxDxD.
     
    KsiądzxD i krasnoludek10 lubią to.
  17. myszka212

    myszka212 Komisarz forum

    A co czytacie?
    A co w ramach czego można przysyłać?:oops: Chyba mnie coś ominęło:(
    Acha, napiszcie proszę z jakiego programu do wklejania obrazków korzystacie, bo mnie to jakoś nie wychodzi.
    Co to jest kencik?

    U mnie dziś było po południu dużo słońca i w związku z tym tylko słyszę, jak śnieg zjeżdża po dachuxD
     
    krasnoludek10 lubi to.
  18. kobuma

    kobuma Zaawansowany


    skąd ta piękna filiżanka? :)
     
  19. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Ja tym razem mam samych naszych pisarzy -Lucyna Olejniczak 'Weronika", "Hanka", "Wiktoria", "Matylda", 4 książki. Mam też Edyty Świętek "Miód na serce"i.t.d.
    Ja ostatnio z Postimages.
    Ależ cudna, można patrzeć i się zachwycać...
    Idę trochę poczytać i spać. Dobrej nocki wszystkim życzę...
     
    myszka212 i krasnoludek10 lubią to.
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Nie co a kto:p Jeden z użytkowników naszego forum:D Ostatnio w Zgaduli się udzielał;)


    Co aktualnie czytam? "Hobbita" Tolkiena. 1 rozdział - 1 dzień:p;)