Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    Ja mam całkiem dobre wspomnienia, mając 10 lat musiałem usunąć wszystkie zęby od 6 do 8. Za pisemną zgodą rodziców, ponieważ Pani Stomatolog twierdziła, że są to zęby stałe i pozapadają mi się policzki. Ku zdziwieniu wszystkie odrosły, żeby mnie dalej boleć, dzisiaj do dwóch po lekarstwie zostały założone blomby a kolejne dwa rozwiercone i założone kolejne lekarstwa. Uwielbiam to cierpienie.
    Pora wieczorna usiadłem na fotel i przy drugim już mi się zaczęło coś śnić, dobrze, że mi noga nie skoczyła bo się lubi P. Stomatolog nastraszyć. Potem było trochę gorzej, ale po godzinie i dwudziestu minutach trochę zdrętwiałem. I tak to było :)
     
  2. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A mi nie spieszno usuwać ósemek i zakładać aparatu, bo dobrze mi się żyje tak jak jest:p;)

    Dobranoc:)
     
  3. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    No właśnie jak by to było mało, to dzisiaj sie dowiedziałem, że mam taką ósemkę, która nie jest mi potrzebna i mogę ją usunąć, chyba tego nie skomentowałem.. póki co jeszcze 4 do leczenia to mi wystarczy na razie :)
     
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja kiedyś się dowiedziałem, że potrzebuję okularów:p A bardzo wiele lat później inny okulista stwierdził, że były zupełnie zbędnexD:cry:xD

    Teraz serio dobranoc:p
     
  5. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Mam takie skojarzenia, ale to bardzo odległe czasy. Kiedyś w wieku szkolnym /dojeżdzałam pociągiem do szkoły średniej/ po powrocie udałam się do owego doktora, który stwierdził, że trzeba leczyć kanałowo, no i zaczął. Nie pamiętam ile razy uśmiercał nerw, ale jak uznał, że już można działać dalej to mnie tak bardzo bolało, że nie szło wyrobić z bólu. Nie krzyczałam, ale po policzkach ciekły mi krokodyle łzy a pan stomatolog mi je wycierał chusteczką i na koniec powiedział, ale jesteś dzielna dziewczynka....I co mi z tego jak jeszcze bolało, przepisał jakieś środki przeciwbólowe. Powinien dalej uśmiercać nerwy a nie na żywca je usuwać. Nie zapomnę tego nigdy, ale to już prawie 45 lat temu było :), teraz idę w czwartek, dzisiaj to się z przyjemnością chodzi do stomatologa chyba już nie ma takiego pana dentysta-sadysta ;)xDxDxD.
    Wczoraj śnieg sypał, 2 razy odśnieżałam. Dzisiaj sypie od rana, już raz odśnieżyłam a trzeba będzie jeszcze. Niech już przestanie bo nie ma gdzie trzymać :D:D tego puchu. Miłego dnia życzę wszystkim...
     
  6. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    Nie tylko mieszkasz numer dalej, ale też w tym samym matrixie :D
    Z zębami tak samo, ze śniegiem tak samo i wizyta też ponownie w czwartek :D xD
    Tylko wiosny trochę się różnią :music:dobrej nocki :)
     
  7. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i zapraszam na kawkę [​IMG] Miłego dnia życzę xDxD Kiedyś nie bałam się dentysty ale w 2 klasie liceum pani stomatolog na przerwie zaplombowała 5 zębów . W nocy jechałam na pogotowie i skończyło się tygodniowym leżeniem w szpitalu :cry::cry: I teraz bardzo się boję :cry::cry:
     
  8. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. A może jesteś moim sąsiadem ??? Muszę sprawdzić, może ten sam dentysta xDxDxD:D:D:D.
    Dzięki Danusiu za kawkę, w realu jedna wypita :D:D:D. Miłego dnia wszystkim życzę. Aaaa.... wiecie, że u mnie znowu pada śnieg i już z rana musiałam odśnieżać :mad::mad::mad:.
     
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Też mam dość zimy - niech sobie idzie-.-

    Dobry.
     
    RosesFarm, madzia6310 oraz Alicjanastka lubią to.
  10. myszka212

    myszka212 Komisarz forum

    Po prostu bajkaxD. A szczególnie leczenie kanałowe;)xD
    Nie usuwaj, to zęby mądrościxD. Mnie wyrosły 3, tylko jakieś takie pokręcone były.:oops:
    Życzę wytrwalości i łączę się w cierpieniu:cry:
    No tak...od dentysty do okulisty niedaleko...xD
    Wymazałam z pamięci spotkania z dentystami wieku szkolnym, bo to byli "sadyści":mad:. Super, że napisaliście:D - to teraz ja. Miałam wtedy może 16-17 lat i trafiłam na małżeństwo dentystów, którzy preferowali "borowanie" bez znieczulenia>:(, a przede wszystkim usuwali zęby. I trafiło na mnie - katorga była straszna, mąż szarpał ząb, a żona krzyczała "Cóż za straszna ekstrakcja".
    Z biegiem lat było lepiej, rozrywkowa dentystka, która od razu spytała czy się denerwuję i na moje "tak" od razu nalała dwa kieliszkixD - wiadomo dla kogo ten drugixD;). Teraz z powodu bruksizmu jestem, że się tak wyrażę, pod opieką cudownej dentystki, nie mówiąc o technice, jaką dysponują.
    U mnie też nadal pada, rano przyjechał spychacz, coś tam zepchał, ale po południu śladu nie było. Za to moje wilkory mają ubaw, bo szaleją w śniegu. Kocica podchodzi do okna, patrzy, trzepie łapkami i wraca na swoje ciepłe legowisko. Też tęsknię za wiosną, ale taka zima jest bardzo potrzebna. Spokojnej nocy:)
     
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    I to doktór, i to doktórxD:cry:xD
     
  12. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    U mnie też przyjechał spychacz, już nie było miejsca na ten śnieg. Zima fajna, niech trochę pomrozi, ale śniegu już mam ful wypas, a tak chciałam powiedzieć, że znowu pada :D. Dobrej nocy....
     
  13. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Jak ja tu dawno nie byłam. Kocham, tęsknię..... Buziaki :*

    PS: Mamy tu nawet księdza???? Odprawia już msze? :D
     
  14. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Madziu bywaj częściej :D:D:D
     
  15. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    Kurczę rano nie padało, to jednak mieszkasz ze trzy drzewa dalej :p Dzisiaj w końcu wyjechałem z garażu uff :) Ja z opolszczyzny :)
    Tak, też sobie współczuję :p A opowieści o szkolnym dentyście to po prostu szczera prawda :D
    Witam :) niestety tak :oops: gdy się tu zadomowiłem, musiałem odprawić pogrzeb póki co niezastąpionego kochanego Flasha :cry::cry: Dobranoc ;)
     
  16. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i pięknego dnia życzę [​IMG] U nas też popadał śnieg :mad: Ja chcę ciepełka xD:inlove: Dzisiaj witamy królową xD Ale jak się będzie grać :oops::p
     
    RosesFarm, KsiądzxD oraz krasnoludek10 lubią to.
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Darmowa gra na kliencie o dziwo płynnie:p Ale wszystko rzuca w jednym kierunku jakby jakiegoś zeza miałaxD

    Dobry.
     
    RosesFarm i KsiądzxD lubią to.
  18. myszka212

    myszka212 Komisarz forum

    Madziula, ja Cię tu chcę widzieć częściejxD. Widzisz, że sama się zmobilizowałam i przesiaduję w wolnych chwilach na ławeczce. A Księdza mamy, a co?
    I już Cię lubię za poczucie humoruxD A tak a propos żyrafy...ile pączków zjedliście?Bo ja aż 2xD
     
    RosesFarm, KsiądzxD oraz krasnoludek10 lubią to.
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    połowa opakowania chrustu (chyba średni rozmiar paczki), 1 pączek z bodajże chyba różą i 1 z okrooopnie słodkimi powidłami śliwkowymi, od których mnie zęby bolą i zaraz będę chyba :wuerg:xDxDxD
     
    RosesFarm, myszka212 oraz KsiądzxD lubią to.
  20. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    Ps. Wynajęty do pilnowania Diablic :DxD:cry:
    Hehe, lepiej żartować niż chorować xD np. na zęby xD:cry:Ja też tylko dwa pączki :D:p i może takie tam inne dobroci też :D
    a za śnieg to już się nie wypowiadam, może by już poszedł sobe skąd przyszedł :) dobranoc ;)