Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Wszystkiego najlepszego dla solenizantów. Miłej niedzieli :):D:D
     
  2. myszka212

    myszka212 Komisarz forum

    Ło matko, to musiałby być lamą tybetańską, który dożył 125 lat odżywiając się tylko lodamixD
    W imieniu Pana Męża bardzo dziękuję:)
     
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    No to pozamiatałaś AniuxDxDxD Więc przynajmniej nie muszę odkurzać, mniej sprzątanka:p;)

    Dobrej nocy wszystkim życzę:)

    PS. Przypominam o kalendarzu walentynkowym - dzisiaj 5 TNZ;) Rozpieszczają nas:pxD
     
    RosesFarm, myszka212 oraz Alicjanastka lubią to.
  4. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Myśmy posiedzieli na urodzinkach do 2 giej. w nocy. Wzięło nas na wspominki i oglądanie zdjęć. Wspominaliśmy przy okazji 18 urodziny mojej córki a teraz byliśmy na 15 tych jej córki :D Jak ten czas szybko biegnie. Na zdjęciach osoby, których już z nami nie ma :cry::cry::cry:, ale wspomnienia piękne i tak długo się zasiedzieliśmy, dobrze że do domu mamy ze 350 metrów od córki bo od tego siedzenia nogi mi spuchły, że szłam w odpiętych kozakach do domu xDxDxD. Życzę wszystkim miłego dnia. Pogoda ładna...
     
  5. myszka212

    myszka212 Komisarz forum

    No to super, najważniejsze, że w miłej atmosferze:). My dotrwaliśmy do 9, ale to tylko ze względu na to, że malujemy dom i od tygodnia łażę i myję, odkurzam, układam...:cry:jeszcze tylko przedpokój i gospodarczy i koniec. Nasze rozmowy urodzinowe dotyczyły spraw współczesnych - rozważania polityczno-naukowe:oops: w bardzo kulturalny sposób. Było to przyjęcie rodzinne/teściowie i moi dwaj synowie/, mojej mamy niestety nie było, bo jest unieruchomiona/złamała rękę i nogę/ i zaczyna cierpieć na demencję - straszne to jest dla mnie:(. Za tydzień mamy imprezę z naszymi znajomymi/obowiązkowe stroje harleyowexD/ i wtedy kto wie, kiedy skończymy, bo np. Sylwester zaczęliśmy o 18, a o 6.30 piliśmy kawę.:oops:xD
    Pozdrawiam:inlove:
     
    Ostatnie edytowanie: 2 lutego 2021
  6. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Współczuję choroby mamy. Mój tatuś też był przykuty do łóżka przez 4 lata z demencją, okropna choroba, nie życzę nikomu.
    Życzę udanej imprezy, jak będzie miło to wskazane skończyć rano jak wstają zorze xDxDxD. Życzę miłego dnia wszystkim....
     
    KsiądzxD, myszka212 oraz RosesFarm lubią to.
  7. myszka212

    myszka212 Komisarz forum

    Przyznam, że jestem przerażona:(. Ma 83 lata, mój tato, który jest przy niej ma 88. Pomagam, jak mogę, ale zamknęli mi bar z powodu pandemii>:(, dobrze, że można sprzedawać na wynos, pracujemy wszyscy na pełnych obrotach. Patrzę na moją mamę i nie widzę Jej w Niej - z kobiety pełnej empatii, uśmiechu, która rozwiązywała namiętnie krzyżówki, czytała tony książek, była aktywna, wszystkim się interesowała/bardzo lubiła jak opowiadałam Jej o zespole Dżem i słuchała ich muzyki/ - teraz tego nie ma:(. Trochę wyrzuciłam z siebie, przepraszam, ale tak trudno się z tym pogodzić. Mimo wszystko życzę miłego tygodnia:)
     
    wiktaratuj, KsiądzxD oraz RosesFarm lubią to.
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry:)

    Event siewny robię. Chociażby z ciekawości na ile dóbr, które mogę wielokrotnie kupić, mi starczy (nie licząc itemów, bo moim zdaniem ten event jest za prosty na ich rozdawanie i lepiej niech świeżaki się nie przyzwyczajają, że będą mieli wszystkie wartościowe nagrody czyli itemy z wszystkich przez nich robionych eventów, bo potem przyjdzie fala rozczarowań, poza tym.. jak to mawiają.. w życiu nie ma nic za darmo a młodzi stażem gracze raczej mało rzeczy mają do zaoferowania niestety). A Wy jak, dziewczynki, robicie evenciory:p;)?
     
    RosesFarm i Alicjanastka lubią to.
  9. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam po dłuższej nieobecności :cry::cry: Trochę kiepsko się czułam ale teraz już lepiejxD Współczuję choroby mamy bo też to przeszłam z moim tatą .Chwilami nie wiedziałam co mam zrobić:cry: Event siewny też zacznę ale nie wiem czy skończę :p:oops: A drugi może jak dadzą wesoły piątek xDxD Miłego dzionka życzę !!!!!!!
     
  10. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Ja też zaczęłam event, ale nie wiem jak się skończy. Sieję i sieję :D:D:D. Dzisiaj u mnie spadło śniegu, że ręce bolą od odśnieżania...

    [​IMG]

    Teraz odpoczywam po odśnieżaniu przy kawie :):):)
    Miłego popołudnia wszystkim życzę...​
     
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry.
    W takim razie Ci się przyda, Alu - z puszek, warzyw i słoików ze sklepu, ale po raz pierwszy całkowicie sam zrobiłem:)
    [​IMG]

    Niestety chyba dałem za dużo ogórków i będę musiał ją bardziej doprawić jak mama wróci:oops:
     
  12. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    smacznego życzę, doprawiłeś ???
     
    grzes500, krasnoludek10 oraz KsiądzxD lubią to.
  13. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam , witam i zapraszam na ławeczkę [​IMG] U nas nie tyle śniegu !!!! Trochę stopniał ale w nocy wszystko zamarzło :oops::mad: Zbieram i sieję ale co wyjdzie z tego to nie wiem :cry::oops:
     
  14. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Wróciłam z zakupów, teraz siedzę przy kawce i czekam na zbiór :):):). U mnie nic nie stopniało bo było -13 mrozu. Dzisiaj pogoda piękna, słoneczko świeci, super jest xDxDxD. Miłego weekendu :D:D:D
     
    KsiądzxD, grzes500 oraz krasnoludek10 lubią to.
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Doprawiłem, doprawiłem;) A przynajmniej się starałem:) Za smacznego dziękuję (chociaż gdzieś słyszałem, że nie powinno się tak mówić, bo to sugeruje, że jedzenie jest niesmaczne) :)

    Dzień dobry wszystkim i miłego dnia oraz początku weekendu życzę:D
     
    KsiądzxD, Alicjanastka oraz grzes500 lubią to.
  16. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Dla odmiany coś, co zostało upieczone, a raczej usmażone z okazji zbliżającego się końca karnawału - róże karnawałowe.
    Ale na zrobienie kawy już sił nie starczyło ;)
    upload_2021-2-7_20-16-7.png
     
  17. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    [​IMG] Dzisiaj kawka podana do łóżeczka xDxD Jeszce tylko 2 monety brakuje do pnącza :wuerg:xD Śniegu brak ale zimno i wieje :oops::sleepy:
     
  18. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Ależ pychotki tu podrzuciłaś :paż ślinka cieknie :D:D:D.
    Dzięki za kawkę, przyda się do tych różyczek :):):). U mnie śniegu ful, ale teraz nie pada i Bogu dzięki, ja już nie chcę bo dość dużo go leży w całym obejściu. Wiatr wieje okropnie, jak się wyjdzie to straszne zimno jest odczuwalne. Ja dzisiaj muszę do stomatologa wyskoczyć :(:):DxDxD. Miłego poniedziałku...
     
    myszka212, krasnoludek10 oraz KsiądzxD lubią to.
  19. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    Dokładnie to samo miałem napisać xD Chyba normalnie mieszkasz numer dalej :D Zasypało drogę, garaż z 40 cm, nie mam gdzie to odsuwać :oops: a Stomatologa mam na 19:30 :p
     
  20. myszka212

    myszka212 Komisarz forum

    Hi, hi... dentysta sadysta...od razu mi się tak skojarzyło, ale to już nie te czasy. Macie może jakieś ciekawe albo koszmarne wspomnienia z takich wizyt?
    Mnie też zasypało, odśnieżaliśmy z Panem Mężem cały podjazd.