Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. kornik1

    kornik1 Cesarz forum

    Witajcie w sobotę :)
    Przyszłam się podzielić dobrą wiadomością - udało mi się w końcu uszlachetnić krokusa xD
    Odkąd mam do niego dostęp (to kilkanaście poziomów już) codziennie robiłam wsad do szklarni i wreszcie jest. Fajny prezent na Mikołajki.

    Pogoda u mnie piękna - chyba zacznę myć okna :cry::cry:

    Może jednak wcześniej kawa?

    [​IMG]
     
  2. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Dzięki za kawusię. U mnie pochmurno i wietrznie. A ja za 15 min lecę do fryzjera no i przy okazji umówię się na farbowanko. Pozdrawiam.
     
    kornik1, RosesFarm oraz krasnoludek10 lubią to.
  3. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Witam wieczorkowo .... większość dnia dzisiaj poza domem... zapowiadane słoneczko nawet na moment się nie pokazało, bardzo wietrznie....

    W ewencie wszystkie zagrody na 10 miejscu, zatem coraz bliżej końca ..

    Życzę smacznej herbatki przed snem, a jutro spokojnego, miłego dzionka

    [​IMG]
     
  4. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam w niedzielę. Pogoda u mnie nie specjalna. Straszny wiatr wieje i jakaś wilgoć w powietrzu wisi. Chciałam iść w odwiedziny do koleżanki, ale w taką pogodę. Mam do niej małe 2,5 km w jedną stronę, byłby fajny spacerek, ale wiatr chce głowy pourywać, więc chyba sobie podaruję. Może innym razem. Dzisiaj może do córci wyskoczymy. Życzę wszystkim miłej niedzieli...

    Zostawię kawkę....

    [​IMG]
     
    kornik1 i krasnoludek10 lubią to.
  5. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Dzięki Alu za kawkę i ciasteczko xDxD Wczoraj skończyłam event a teraz sieję do stodoły xD Nic mi się nie chce robić , chyba leń się zagościł i mnie na kolankach :p;) Pięknej niedzieli życzę i uważajcie na siebie xD
     
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dobry niedzielne:)

    U mnie też słońce gdzieś się schowało a ja przez to przyjęcie na studia dopiero 28.10 mam mnóstwo zaległości z października do odrobienia, więc nawet dziś się uczę8):sleepy:
     
    RosesFarm, kornik1 oraz Alicjanastka lubią to.
  7. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Witam w niedzielę wieczorową porą.... prawie cały dzień poza domem- zwiedzanie galerii handlowych, jak również spacer pomimo dużego wiatru... przy okazji obejrzeliśmy Motocyklowy Zlot Mikołajów , ba nawet załapaliśmy się w telewizyjno- radiowym obiektywie... he he ...

    Ewent zakończony, wszystkie ts-y na polach ....

    Zostawiam herbatkę i życzę duuużo zdrówka na kolejne dni ...

    [​IMG] [​IMG]
     
  8. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Dzień dobry i miłego dnia życzę xDxD [​IMG] Co robić jak nic nie chce się robić ????? Czekają okna i porządki a ja mam dalej lenia :cry::cry:
     
  9. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Zrób kawę i poszukaj kogoś, kto umyje te okna za Ciebie ;)
    Jakiś młody człowiek, na przykład student będzie wdzięczny za możliwość zarobku paru groszy. Będziesz miała czyste okna i dobry uczynek na koncie :)
    Jak już okna będą czyste, to reszta będzie denerwować na tyle, że leniuszek się podda i pomoże w porządkach :D
     
  10. lubieplacki135

    lubieplacki135 Nadzorca forum

    puk ,puk
    troszke daleko z nudów się zaszyłam:music:
    całkiem nie muj wiek ale tyle się tu dzieje że chciałam coś od siebie dołożyć
    i troche świątecznych łakoci przynieś
    żeby tu też był klimat świąt:)

    [​IMG][​IMG][​IMG]
     
  11. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witaj. Dziękujemy za świąteczne klimaty. Nie szkodzi, że nie Twój wiek. Zaglądaj jak najczęściej. Tomek też młody chłopak a nas odwiedza. Napisz jak masz na imię ??? Danusiu Tobie też dzięki za kawkę. Moje okna też czekają na mycie, ale nie ma chęci. Chyba ten sam leń nas przytłacza. Miłego popołudnia...
     
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dzięki za gorącą czekoladę (czy tam kakałko, mniejsza, oba lofffciam) :inlove: I to jeszcze z piankami:inlove:
     
  13. lubieplacki135

    lubieplacki135 Nadzorca forum

    Liliana :)
    tak się na polski śpieszyłam że zapomniałam
    napewno jeszcze kiedyś wpadne
    a oknami to się nie martwie jeszcze dużo czasu jest

    ciesze się że smakowało:)
    jeszcze rybke dorzucam bo samymi słodyczami sie nie majemy

    [​IMG]
     
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    To dorsz czy co innego? Tak średnio znam się na rybach:p Ale i tak dzięki:)
     
  15. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i zapraszam na poranną kawkę [​IMG] Trzeba brać się do roboty ale nie wiem czy już dzisiaj ;) Zapraszamy do nas Lilianko xDxD
     
  16. lubieplacki135

    lubieplacki135 Nadzorca forum

    [​IMG]
    chyba pstrąg też nie jestem ekspertem od ryb
    dzięki za takie miłe przywitanie:)
     
  17. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Ło matko co za ful wypas, kawa, śmietana, owoce i rybka, tylko jeść i nie umierać :D:D:D:D:D. Miłego dnia wszystkim życzę. Wiatr hula, że mało głowy nie urwie. Nie czyszczę okien i już, poczekam....
     
  18. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam , witam [​IMG] Wypiję kawkę w realu i biorę się za okna !!!! Przypominam że dzisiaj zaczynamy nowy event !!!!
     
  19. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam Danusiu. I co przesunęli event, wiadomo coś ??? Czy zaczynamy O 14 tej ?? Miłego dnia... A ja biorę się za pranie pościeli xDxD
     
  20. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Dzisiaj odpuszczam sobie okna bo strasznie wieje :oops::mad: Alu , nic nie wiem żeby event był przełożony :cry: Miłego dnia xD