Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Gimnastyka już nie dla nas ;) My codziennie się gimnastykujemy ;);) Napisz jak masz na imię xD Zapraszam na ławeczkę na kawkę [​IMG]
     
    RosesFarm i Alicjanastka lubią to.
  2. kornik1

    kornik1 Cesarz forum

    Dzień Dobry

    Ruch jest dobry dla każdego :)

    [​IMG]

    Tylko trochę chęci trzeba;)
    Imię - Kora
    Łatwo zapamiętać (od kornika)
    Uciekam już bo długo siedzę a ławeczka krótka-łatwo COVID złapać ;):p
     
    RosesFarm i Alicjanastka lubią to.
  3. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Dzień dobry [​IMG] Piszcie czego Wam potrzeba !!! Jak mam to się podzielę !!!!
     
    RosesFarm, kornik1 oraz Alicjanastka lubią to.
  4. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Wczoraj trochę zabiegana byłam i już nie przysiadłam na ławeczce. Endokrynolog zaliczony, wszystko ok. Teraz tylko z PM za tydzień na TK tętnic domózgowych i potem z wynikami do chirurga naczyniowego. Miłej soboty dziewczynki. A Ty Kora nic się nie bój bo nasza ławeczka porządnie zdezynfekowana xDxDxD
     
    RosesFarm i kornik1 lubią to.
  5. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Znowu nie ma nikogo :cry::cry:>:( [​IMG] Miłego dnia życzę xD Nie mam gekonów i modrosójki :oops::oops: Wy macie wszystko xD
     
    RosesFarm i Alicjanastka lubią to.
  6. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam Danusiu. Widzisz dwie weteranki zaglądają na ławeczkę :D:D:D a reszta Raszpelek się ukryła, gdzie??? Kto to wie ??? :cry::cry::cry::cry::cry: Dziękuję za kawkę, w realu też sobie sączę :):):). Miłego dzionka :inlove:
     
    RosesFarm lubi to.
  7. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Jak weteranka to weteranka xD Zaprasza na niedzielną kawkę [​IMG] Miłej i słonecznej niedzieli życzę xD Pnącze już mam xD i teraz już powolutku xDxD
     
    RosesFarm i Alicjanastka lubią to.
  8. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Hejka. Ja już też mam, ale prawej strony to nie zrobię bo strasznie dużo tych punktów potrzeba, a ja aż tak spostrzegawcza nie jestem. Ale zbytnio mi nie zależy. Najważniejsze, że udało się pnącze zdobyć. Dobrej nocki :inlove:
     
    RosesFarm lubi to.
  9. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Dobry dzień [​IMG] Pięknego poniedziałku życzę xDxD Prawej strony też nie skończę :wuerg::cry:
     
    RosesFarm lubi to.
  10. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam Danusiu. Nawet się nie staram żeby ją skończyć, szkoda mi roślinki nawozem chlapać :D:D:D. Chcę skończyć lewą stronę i będzie koniec. Dzisiaj nic mi się nie chce, jestem jakaś nijaka, coś mnie od wczoraj w krzyżu łupie. Poszliśmy na spacerek to ledwie wróciłam. Dzisiaj tylko pójdę do sklepu po gazetę nic nie robię. Danusiu dzięki za kawkę i również miłego dzionka życzę...
     
    RosesFarm lubi to.
  11. kornik1

    kornik1 Cesarz forum

    Niestety mam tylko jedna sójkę a na gekony jeszcze czekam :)
    Nie pomogę :(
    Miłego popołudnia :)
     
    RosesFarm i Alicjanastka lubią to.
  12. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Ja sprawdzałam w balonie i nie ma tych zagród, chyba jeszcze nie można ich dostać bo nie można wysyłać, trzeba czekać :(:)
     
    RosesFarm i kornik1 lubią to.
  13. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Zapraszam na kawkę [​IMG] Dzięki Wam za chęci !!! Jutro mój PM ma imieniny i muszę się zmobilizować żeby upiec ciasto :p Ciasto zabiera do pracy xD Nie wiem czy ktoś przyjdzie :cry::wuerg: Ale pusto:cry::cry: Jutro zaczynamy nowy event :oops::wuerg: Idę dalej sama pić :cry:kawkę
     
    Ostatnie edytowanie: 17 listopada 2020
    dantic3, RosesFarm oraz kornik1 lubią to.
  14. kornik1

    kornik1 Cesarz forum

    Po dniu pełnym wrażeń
    przed snem przydadzą się ziółka :)
    [​IMG]
     
    dantic3, Alicjanastka oraz RosesFarm lubią to.
  15. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Jakoś ponuro za oknem. Jutro mój PM ma teleporadę :sleepy:, zaś pojutrze jedziemy na TK tętnic domózgowych. Danusiu złóż swojemu PM najlepsze życzenia, 100 lat a przede wszystkim zdrowia. Mój miał też 13 imieniny. Kora dzięki za ziółka, nieraz piję, ale nie lubię, nie wiem dlaczego ??? Żadnych herbatek ziołowych nie trawię :wuerg::wuerg::wuerg:, wypiję czasami miętę, melisę, verdin, ale szybko, szybko, i dość ciepłe bo jak trochę ostygnie to be........... No cóż już tak mam od dzieciństwa. Miłego popołudnia życzę. Za chwilę nowy event. Poprzedniego z prawej strony nie skończyłam, doszłam chyba do 94 poz. czy coś podobnego:sleepy::):DxD.

    Zostawiam kawkę. Bo nikt dzisiaj nie postawił :pxDxD

    [​IMG]
     
    RosesFarm, kornik1 oraz dantic3 lubią to.
  16. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    witam kochane Raszpelki :) przycupne na chwilke oj dawno u was nie byłam:) a tu codziennie kawusia i ciacho :)nawet ziółek na noc można sie napić :)pozdrawiam cieplutko i miłego wieczorku wszystkim życzę :)
     
    RosesFarm, Alicjanastka oraz kornik1 lubią to.
  17. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witaj Danusiu. Oj faktycznie u nas długo nie byłaś :):D:D Zaglądaj częściej to będzie weselej na naszej ławeczce. Towarzystwo powoli się wykruszyło, smutno jest. Dobrej nocki...
     
    RosesFarm, kornik1 oraz dantic3 lubią to.
  18. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam , witam [​IMG] Dzięki Alu za życzenia dla PM !!!! Event pomalutku do przodu !!! Moja imienniczka się pokazała , witam i zapraszam na ławeczkę częściej !!!!
     
  19. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    dzień dobry :)
    az za długo całe wieki ;) a tak ostatnio byłam taka jakas nie swoja :music:
    postaram sie czesciej przycupnąć :D dziekuje za kawusie :) teraz lece na zakupy ;)
    miłego dnia wam życzę :)
     
    Alicjanastka, RosesFarm oraz kornik1 lubią to.
  20. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Ja dzisiaj też poleciałam na zakupy. Musiałam kupić suszarkę do prania bo jedna już mi się rokraczyła xDxDxD chyba ze starości. Teraz już jestem po spa, jutro trzeba wcześniej wstać i zrobić zakupy, a potem o 9 tej na autobus i do szpitala. Życzę wam dziewczynki dobrej i spokojnej nocki i dużooo..... zdrówka.