Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Piątek, piąteczek, piątunio.... witam serdecznie- chłodno od rana, jednak zapowiada się ciepły słoneczny dzionek... wczoraj mało głowy nie urwało- tak mocno wiało, dziś już spokojnie, ooo słoneczko już wyszło...:)

    Pozdrawiam miło i życzę troszkę odpoczynku w weekend

    [​IMG] [​IMG]
     
  2. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Witajcie kochane. Coś komuś potrzebne na wymianę? Piszcie, jak mam to dam. Ja nie mam tych nowosci ale widzę że i tak ich nie ma do oddania.
    Buziaki zostawiam dziewczynki i zajrzę jutro, może coś zechcecie w prezencie. Co do eventu, robię już ostatnie zadanie i pnącze moje :) (brakuje mi 85 szt. Mjolnirów)

    :* :* :*
     
  3. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam , witam [​IMG] Pięknego dzionka życzę :inlove: Event skończony wczoraj xD Czekamy na następny :wuerg::cry:
     
  4. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Goście przed chwilą odjechali, no i zaraz mogę wpaść na ławeczkę. Nie było czasu zajrzeć na G&T i nic nie wiem co było i co jest, ale to nic było super. Z koleżanką utrzymujemy kontakt telefoniczny, ale nie widziałyśmy się 33 lata. Oj była pierwsza noc przegadana do rana, druga troszkę krócej i grzecznie spać bo rano zakupy, kupić pamiątki, zjeść śniadanko, trochę jeszcze powspominać no i odjazd. Było super :inlove::D:D. Życzę Wam miłego popołudnia. Trzeba chałupkę ogarnąć po gościach :):):)
     
  5. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Pobudka :wuerg::p:p [​IMG] i całego dnia xD Słoneczko świeci ale jest chłodno :cry:
     
  6. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Do nas dzisiaj znowu zajeżdżają goście, ale to tylko na kilka godzin. Ja piorę pościele i ręczniki i kołdry i co tylko się da. Pogoda dopisuje trzeba wykorzystać. 3 pralki już się suszą, za chwilę wyciągam następną pościel, potem jeszcze ciuchy, ale chyba na jutro. Życzę miłego dnia, a ja zmykam kupić coś do kawki dla gości :D:D:D. Danusiu dzięki za kawusię...
     
  7. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Witam ławeczkę wieczorkiem. No nareszcie udało mi się ukończyć cały ewent a już myślałam,że nie dam rady a jutro zaczyna się nowy mam nadzieję ,że też dam rady:):):):).
    Milutkiego wieczoru życzę i kolorków na sen:):). Hejka!
     
  8. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Krysiu gratuluję! Dasz radę!! Długo Cię nie było, a tutaj tak szybko wszystko się zmienia, że po takiej długiej nieobecności i tak świetnie sobie radzisz. Ja dzisiaj prałam wszystko co się dało i pościele i ręczniki, ale poschło super, jeszcze na jutro mamusi pościel i trochę drobnicy. Jutro z PM do lekarza. Życzę dobrej nocki wszystkim...
     
  9. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Pięknego dzionka życzę [​IMG] Wczoraj byłam na kontroli w szpitalu !! Wszystko dobrze nie znaleźli nic !!! Evencik pomału do przodu !!!! Gdzie są dziewczynki ?????
     
  10. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Hejka, my dzisiaj jeździliśmy na prześwietlenie i zarejestrować PM do neurologa i okulisty. Okulista we wtorek a neurolog 23 października i 26 października pulmonolog, a co się przytrafi po drodze zobaczymy. Miłego popołudnia...
     
  11. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Pobudka , kawa podana [​IMG] Miłego dna życzę !!! Miało padać i dalej sucho !!! Jestem już w domku a na działce będę tylko gościem !!!!
     
  12. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam Danusiu i resztę zza krzaczków. A u mnie pada a właściwie mży, wczoraj po 18 tej. się rozpadało i to dosyć mocno. Byliśmy z PM na targu po swojskie pomidorki i jajeczka. Mam wnusię na weekend bo dzieci mają jakąś imprezkę, jutro przyjadą po dzieciątko :D. Danusiu dzięki za kawusię. Dzisiaj mokro, ale ciepło, ponoć jutro ma być zimno. Miłego dnia....
     
  13. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Witam i pozdrawiam wszystkie Raszpeleczki nie było mnie na ławeczce przez tydzień z uwagą śledziłam wszystkie nowinki na ławeczce zza krzaczka ;);). Danusiu dzięki za wszystkie podane kawuśki i słodkości , co do ewentu to brakuje mi jeszcze trochę bo mam za mało wypadajek do końca brakuje mi 7 napełnionych beczek ale zobaczę co mi się uda jeszcze dzisiaj może coś zbiorę.
    U nas popadało dość mocno w sobotę i trochę dzisiaj no i jest chłodno.
    Życzę milutkiego wieczoru i spokojnej nocki :):):):). Hejka!
     
  14. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Wychodzić zza krzaczków bo je ścinam [​IMG] Słoneczko zaczyna świecić !!! Jeszcze mi brakują beczki do drugiego pnącza !!!
     
  15. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. A ja nie zdążyłam kupić za ostatnie żetony w sklepiku, bo znowu latanie po lekarzach, okulista i do szpitala zarejestrować na badania oczu bo PM ma podejrzenie jaskry i na USG tętnic domózgowych. Dopiero wróciliśmy. W czwartek znowu trzeba jechać. W piątek teleporada, a potem mam nadzieję, że trochę przerwy 23 neurolog i 26 pulmonolog. Już się nie chce tego latania, ale co zrobić. Miłego wieczorku...
     
  16. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Witam wieczorkiem , Danusiu wyszłam zza krzaczka na kawusię z rana była pyszna i mnie obudziła bo u nas cały dzień padało i było mglisto typowo jesienna szaruga brrr. Ewent ukończyłam z jednym pnączem ale mam satysfakcję że doszłam do końca i z tego się cieszę:D:D:D:D. Życzę wszystkim zdrówka i dobrej nocki. Hejka!
     
  17. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i miłego dnia życzę [​IMG] Przypominam że dzisiaj zaczynamy nowy event !!!!! Nigdy nie udało mi się jego skończyć !!!!
     
  18. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Danusiu dzięki za kawusię. Dzisiaj tylko byłam w PZU i na zakupach. Muszę jeszcze wyskoczyć na cmentarz, u mnie ostatni deszcz był w niedzielę i chyba muszę podlać kwiatki. Jutro znowu do Starogardu. Ach te eventy. Ciekawe czy będziemy mogły grać na Unity, czy nasze sprzęty podołają? Miłego dzionka...
     
  19. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    [​IMG] Pobudka !!!! Event pomalutku do przodu !!!!
     
  20. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Witam w piąteczkowy wieczór całą ławeczkę cieplutko pozdrawiam no dzisiaj po prawie tygodniu chłodu w południe zrobiło się cieplutko
    ale co do lało to do lało zrobiło się bardzo mokro może znowu pokażą się w lesie grzybki.
    Co do ewentu to niestety nie dam rady go zrobić bo nie mam jeszcze odkrytej całej wyspy z wodospadami a z jednej plantacji i połowy nie wiele mam wypadajek , no ale trudno:(:(.
    Życzę miłego wieczoru i kolorków na sen i nie dajcie się koronce :):):). Hejka!