Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. MOD_DaMa

    MOD_DaMa Forum Moderator Team Farmerama PL

    Dzień dobry:)
    Jeśli chodzi o sygnaturkę nie jest to takie trudne, dla przypomnienia podrzucę Ci link
    https://board-pl.farmerama.com/index.php?threads/forum-krok-po-kroku.10551/ tu jest poradnik, gdzie znajdziesz informacje, jak ustawić avatar i sygnaturę .
    Życzę miłego dnia :)
     
  2. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam pisałam wczoraj, ale potem nie wysłałam posta i dzisiaj go skasowałam. Ja Krysiu też nie umiem wstawiać sygnaturki, ale mamy podpowiedź to może się naumiemy :D:D:D, muszę też poprosić o nowe ubranko :):):). Dzisiaj byliśmy u okulisty a jutro do lekarza od dolnego podwozia xDxDxD, pozałatwiać wszystko póki córcia może nas wozić bo wnusia ma wakacje, jak rozpocznie się rok szkolny to jest trudniej. Okienka w domu mam poczyszczone tylko jeszcze wszystkie firanki nie uprane, ale powoli damy radę. Życzę wszystkim miłego popołudnia...
     
  3. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Dobry dzień :inlove: [​IMG] Dzisiaj zaczynamy nowy event :wuerg:xD Krysiu ja też nie umiem wstawiać sygnaturki :cry:Muszę poczytać to może się naumię xDxD
     
  4. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Za chwilę wyjazd, a tak mi się nie chce bo codziennie coś, już tych wyjazdów i wizyt mam dość, ale jak człowiek załatwi to na jakiś czas będzie spokój. Event nie wiem czy zacznę bo ginekolog przyjmuje od 15 tej. a tam jest tyle kobiet, że musimy pojechać trochę wcześniej i odstać w kolejce, a na moim nowym telefonie jakość słabo mi działa Farma i nie mam pojęcia dlaczego ??? Miłego dnia...




    Ps. Mam nową sukienkę, nie mogłam sobie poradzić z jej założeniem. Wspólnymi siłami z córcią jakoś to zrobiłyśmy, ale nie wiemy jak :cry::cry::cry:. Jak wstawiłam nowe ubranko i chciałam zapisać zmiany to były widoczne dwie sygnatury i nie wiedziałam jak pozbyć się starej i dalej nie wiem. No i gdzie te nasze ubranka się przechowuje gdybyśmy chciały kiedyś założyć na powrót stare ??? Czy Wy dziewczynki wiecie ??? Dobrze, że jakoś nam się udało, szkoda tylko, że nie wiemy jakim cudem :cry::cry::cry:, trudno. Może kiedyś się nauczę. Życzę wszystkim miłego wieczorku oraz dobrej i spokojnej nocki.
    A podwozie nie zbadane, ze względu na koronawirusa trzeba się wcześniej umówić na wizytę tak, że mamy ją za tydzień :):):)
     
    Ostatnie edytowanie: 20 sierpnia 2020
  5. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i zapraszam na kawkę [​IMG] Alu masz ładną sukienkę !!!!
     
  6. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Witam po dłuższej przerwie.
    Pamiętacie mnie jeszcze dziewczynki? :D Nie mam siły tu zaglądać, jak wiecie od trzech lat byłam w żałobie, córka, brat, syn. Dwa miesiące przerwy i znów na czarno i serce rozdarte. Dziś w samo południe chowam mamę. :( Brak mi już sił a przecież mam do wychowania wnusia, to jeszcze dziecko, niespełna 13 lat.
    Same powiedzcie czy mogę tu bywać, śmiać się z Wami...... Pamiętam o Was, czasami zaglądam.....

    Buziaki zostawiam :* :* :* i znikam, na jak długo? Nie wiem :(
     
    RosesFarm i wiktaratuj lubią to.
  7. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Madziu najszczersze wyrazy współczucia, bardzo mi przykro, przytulam Cię mocno. Zaglądać, zaglądaj do nas jak najczęściej. Nie musisz się śmiać, ale po prostu być z nami a my z Tobą.

    Dziękuję Danusiu. Dziewczynki w sygnaturkowni uszyły, ale z założeniem było problemu co nie miara, ja starej daty to zanim się naumię a i tak nie umiem. Miłego dzionka wszystkim.....


    Moje jelonki - futrzaki ;);)xDxDxD

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 21 sierpnia 2020
  8. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Pada deszczyk :inlove::D Witam i zapraszam na ławeczkę [​IMG] Miłego dnia życzę xD Myślała że wczoraj się rozpuszczę z tego gorąca :cry: Ale dzisiaj pada i jest ciepło xD Event pomału do przodu xD:wuerg:
     
  9. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Dzięki za kawusię. U mnie jeszcze nie pada, ale niech chwilę poczeka bo pościel schnie na dworze, jeszcze powieszę ręczniki, myślę, że godzinka wystarczy aby pranie wyschło ??? Życzę miłego dnia :D:D:D
     
  10. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Dzień dobry wszystkim.... ja się rozpływam przy tych upałach , no jak ja ich nie cierpię- wykańczają mnie...

    Aluś, jaka piękna sygnaturka :)...

    Madziula, wyrazy szczerego współczucia... kochana, pomimo ogromnego bólu- zaglądaj tutaj- przytulam cię serdecznie-

    Ewent z perłami zakończony- przy ostatnich połowach nawet sardynki i raki dawały perły, także po zdobyciu 2 pnączy zostało mi 14 pereł w nadmiarze..... w obecnym ewencie 18 zadań zaliczonych....

    Uciekam, trzymajcie się zdrowo- coraz więcej tych zakażeń, oby tylko nie zabrakło respiratorów i łóżek w szpitalach..
    Zostawiam lemoniadę i ciasto bananowo- szpinakowe

    [​IMG] [​IMG]
     
    krasnoludek10 lubi to.
  11. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Witam w Raszpelkowie w to bardzo gorące po południe bo u nas w cieniu na termometrze 34 stopnie :cry::cry::cry:a RCB wysyła alerty o silnym wietrze i burzach ale puki co to jeszcze duchota i gorąc . Kochaniutkie postępuję tak jak w instrukcji , żeby sobie wpisać sygnaturkę ale niestety nie mogę bo pokazuje mi się napis po angielsku na czerwonym tle i nic mi nie wychodzi ja w komputerze nie jestem mocna bo jestem starej daty i niestety nie mam sygnaturki :(:(:(.
    Dziękuję za pyszności i napoje orzeźwiające bardzo się potrzebne w dzisiejszy upał :):):). Kochaniutkie pozdrawiam wszystkich i życzę milutkiego sobotniego po południa :inlove::inlove::inlove::inlove:. Hejka!
     
  12. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Dziękuję Ewuś. A tak w ogóle witam późnym wieczorkiem...
    Ja też jak tak postępowałam to mi wskakiwały dwie sygnaturki stara i nowa i po angielsku napis, który tłumaczyła córka, że sygnatura za duża i nie można wstawić. A potem się bawiłyśmy, w większości córcia i się udało, ale nie wie jak to zrobiła i nie umie wytłumaczyć. Metodą prób i błędów jakoś się udało. Życzę wszystkim kolorowych snów.
     
  13. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam , witam [​IMG] U nas wczoraj popadało a dzisiaj jest już chłodniej !!! Zobaczymy co będzie dalej !!!!
     
  14. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Witam Was dziewczynki niedzielnie, świątecznie. `
    U mnie wczoraj troszkę popadało, dziś też ciut ciut pokropiło ale ważne że się deko ochłodziło, aż się inaczej oddycha.
    Aluś Ty chyba strasznie marzysz o blond włosach :D Wolę Cię w realu brunetkę :D (przyzwyczaiłam się już do Ciebie w tych ciemnych włosach :D )
    Ewciu ja tez tulę Was z całego serducha :*
    Witam Danusię, Grażynkę i widzę mamy nowa koleżankę, witam. :)
    Dziś z rana kawusia słabiutka, serducho coś mi nawala :( Buziaki i miłej niedzieli :*


    [​IMG]
     
  15. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam kochane. A wiesz Madziu, że w jasnych się nie czuję i uważam, że kiepsko wyglądam dlatego w realu farbuję się trochę ciemniej. W blondzie mi na stare lata jakoś blado jest, ale babka na sygnaturce urodziwa jest, jak nie ja ;):D:D:D. Następny razem może poproszę o brunetkę xDxDxD, ale nie wiem czy będę potrafiła tą sukienkę odziać??? Najwyżej będę latać na golasa xDxDxD. Miłej niedzieli wszystkim życzę....no i dzięki za obie kawki....
     
  16. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Witajcie dziewczynki- ale dzisiaj super pogoda... w nocy mocno popadało, a dziś ciepło, bez opadów, słoneczko za chmurami- ogólnie rześkie powietrze.... zapowiadają cały taki tydzień a w kolejny weekend powrót upałów.... przez te kilka dni człowiek troszkę odsapnie ...:)

    Alu, to tak jak i ja... w blond włosach czuję się fatalnie- wiele osób mówi ,że mi nie pasują- dlatego polubiłam oberżynę- odcienie fioletu i w tym kolorze mi do twarzy :)

    W ewencie 26 zadań za mną, coraz bliżej drugiego pnącza....
    Trzymajcie się zdrowo, pozdrawiam serdecznie

    [​IMG] [​IMG]


     
  17. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Dzień dobry Raszpelki [​IMG] Event skończony xD Pięknego dzionka xDxD
     
  18. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam poniedziałkowo ;):D. Dzieci pojechały, zrobiło się pusto i cicho, były 12 dni, ale w środę przyjadą na 4 dni a potem już tylko na jakiś weekend bo zaczyna się szkoła. Ja też skończyłam event i teraz posieję coś do spółdzielni bo nic tam skończyć nie mogę a nazbierało się trochę. Muszę wyskoczyć do Urzędu Miasta, ale chyba najpierw zadzwonię bo po co mam iść taki kawał bez celu. Boli mnie cały czas noga od tej rwy kulszowej :(. Życzę wszystkim miłego dnia. A Danusiu dziękuję za kawkę a Tobie Ewuś za pyszną sałatkę...
     
  19. krysti49

    krysti49 Stary wyjadacz

    Witam późnym wieczorkiem i cieplutko pozdrawiam:):). Mam już nową sukieneczkę i nie jestem już goluśka. Dzisiaj nie było tak upalnie było super więc robiłam troszkę porządków w ogródku bo po sobotnim deszczu nawet dobrze się wyrywało chwasty. Ewentu jeszcze nie skończyłam bo musiałam się od nowa uczyć bo wiele zapomniałam ale idzie mi co raz lepiej i myślę,że z ewentu na ewent będzie lepiej ;);) . Życzę dobrej i spokojnej nocki , do juterka :inlove::inlove::inlove::):):). Hejka!
     
  20. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Piękna sukienka Krysiu :D Dobrej nocki :):):)