Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Witam serdecznie- mamy piękną słoneczną pogodę więc ją wykorzystujemy na relaks w ogródku, na działeczce... przy okazji robimy przetwory na zimę z warzyw i owoców-- u mnie co prawda rośnie tylko borówka i poziomki, ale mam tak wspaniałych teściów, którzy podrzucą to i owo a my tylko do słoiczków i butelek ....:)

    Udanego relaksu wszystkim życzę ...pozdrawiam cieplutko

    [​IMG] [​IMG]
    ... a pamiętacie te lody ?? :)

    [​IMG]
     
  2. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Nie za bardzo, ale za to w zamian mam świetną atmosferę na Skiathos:p
     
    Alicjanastka i RosesFarm lubią to.
  3. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Witam w niedzielne południe i życzę dalszego miłego wypoczynku na działeczkach ... pozdrawiam serdecznie

    [​IMG] [​IMG]
     
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Oh, to chyba szarlotka:inlove: To ja jak najbardziej:D Nawet jak nie ona, to pysznie wygląda:p
     
    wiktaratuj, Alicjanastka oraz RosesFarm lubią to.
  5. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Ewuś co Ty za smakołyki tu podrzucasz :p:p:p Ja ma jeszcze dzieci i wnusię. PM pojechał do pracy. Ja mam jutro wyjazd
    do ZUS-u. Życzę miłego wieczorku.
    Ps. moje ogórki chyba jakaś zaraza bierze bo schną...:(:(:(
     
  6. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    To nie zaraza tylko te temperatury tak działają :cry::cry: [​IMG] Dzisiaj znowu będę kisić ogóreczki !!! Zrobiłam 3 litry soczku malinowego xD Dalej zbieram maliny i zasypuję cukremxDxD A teraz idę podlewać bo bardzo sucho :cry::cry:
     
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Oh, chyba będę musiał od Ciebie zakupić malinki na zimęxD
     
    RosesFarm, wiktaratuj oraz Alicjanastka lubią to.
  8. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Pobudka xDxD [​IMG] Miało padać ale nie padało >:(:wuerg: Teraz muszę znowu podlewać :wuerg::wuerg: Dziewczynki gdzie jesteście :cry::cry:
     
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A u mnie upał jak nie wiem na Skiatos i też mi nie pasuje. No Polakowi nie dogodziszxD I tak źle, i tak niedobrze:p Dlatego najbardziej lubię babie lato, bo na wiosnę i lato mam alergię na pyłki a na jesień i zimę zawsze się przeziębiam:p Także jestem niejako chory przez cały rok prócz właśnie babiego lata, bo wtedy nie ma aż tyle tego badziewia w powietrzu:D
     
    RosesFarm, wiktaratuj oraz Alicjanastka lubią to.
  10. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. U mnie jeszcze jest córcia z wnusią. Chyba dzisiaj wieczorem pojadą. Ja wczoraj byłam padnięta. rano o 7 mej. pojechałam pozałatwiać sprawy w ZUS-e w Starogardzie. Wróciłam zjadłam śniadanie i kawka i pojechałyśmy znowu do Starogardu. Córcia chciała kupić dla małej jakieś bluzeczki i sobie sandały, bo mają przeceny no i przy okazji małżonkowi coś. Zakupy się udały, wróciłyśmy o 19 tej. Potem jeszcze szybko u nas do Biedronki po zakupy dla mamusi i jak podlewałam moje kwiatki w ogrodzie było już po 21 szej. i robiło się ciemno. Brak czasu na wszystko. W evencie z rybkami perełki słabo lecą, ale jest jeszcze dużo czasu. Życzę Wszystkim miłego dnia....
     
  11. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Wstawać kawa już podana [​IMG] Skończyłam podlewać !!!! Mam 1 perełkę ale nie wiem skąd mam wziąć resztę do bąbelków :cry::cry: Miłego dnia życzę i dobrych humorów na cały dzień :inlove::D
     
  12. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. zaraz zabieram się za chałupkę bo po tych moich gościach to został mały bajzel :):):).
    Danusiu masz ją z jakiegoś łowienia, ale podejrzewam, że inne potrzebne rzeczy by otwierać bąbelki będą wpadać z nowych eventów. Poczekamy i zobaczymy jak to będzie ??? Ten event długi jest, mamy dużo czasu. Dzięki za kawkę, w realu wypita i do roboty. Miłego dnia....
    Ja zostawiam coś do tej kawki...

    [​IMG]
     
  13. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Wstawać kawa podana [​IMG] Dzisiaj zaczynamy nowy event xD dużo siania przed nami :cry::wuerg: Dziewczynki - gdzie jesteście :cry::cry::cry:
     
  14. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam Danusiu. Ja jeszcze nie doczytałam OO, ale jak jest tak bardzo dużo siania to chyba nie dam rady ??? Dobrze byłoby do pnącza, zobaczymy ??? Ile się zrobi to będzie :D:D:D. Wczoraj ogarnęłam chałupkę, dzisiaj jeszcze małe końcówki i finito, ale już mi się nie chce. Dzięki Danusiu za kawusię i ciacho. Miłego dnia...

    O matko !!!! Ależ tu pusto :cry::cry::cry::cry:Dziewczynki wracajcie.

    W czwartek po południu zgubiłam telefon. Wiąże się z tym też brak kontaktów. Już nie pamiętam czyje miałam, ale te które z Was chcą podać mi swój nr telefonu to proszę o sówkę. Miłej soboty :):):)
     
    Ostatnie edytowanie: 1 sierpnia 2020
  15. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Witam wszystkich - serdecznie pozdrawiam ze słonecznego
    [​IMG]
    --- taki weekendowy wypad do rodzinki... troszkę relaksu i odpoczynku od codziennej pracy i dużego miasta....

    Ewenty przebiegają swoim rytmem- ile zrobię , to moje.... połowy marne, jak dotąd nie mam ani jednej perły... ech, a co ja będę się zamartwiać na zapas- w końcu to tylko gra :)

    Tomku, jak długo żyję to zawsze mnie uczono,że szarlotka to ciasto z jabłkami... a to jest ciasto z wiśniami :)

    Trzymajcie się cieplutko- wypoczywajcie i relaksujcie się dopóki mamy ciepełko i pogodę ....

    [​IMG]

     
  16. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Oj tam:p Zjadłem i tak ze smakiem:D
     
    RosesFarm i wiktaratuj lubią to.
  17. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Dzień dobry - życzę wszystkim udanej niedzieli :)-pozdrawiam serdecznie

    [​IMG] [​IMG]
     
  18. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Co tu Ewuś za smakowitości podałaś ??? Aż ślinka cieknie :p:p:p. Dzięki i również miłej niedzieli. U mnie dzisiaj słoneczka nie ma, ale na dworze 30 st.
     
  19. amazonkax

    amazonkax Czeladnik forum

    Cześć dziewczyny, długo mnie nie było bo to jakoś brak czasu. Jeszcze dwa tygodnie i upragniony urlop:) Bardzo jest mi już potrzebny bo padam na pysk :( zmęczenie sięga zenitu. Spadam robić kawkę. Miłego i spokojnego tygodnia wam życzę :)

    Fajnie. My mieliśmy lecieć na Malte. Zostanie nasze morze, zimne, z deszczem i drożyzną. Trudno. Oby za rok było już normalnie :(

    Twoje posty połączyłam, ponieważ na forum nie piszemy swoich postów jeden pod drugim. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj"przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->Edycja posta
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń
    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 3 sierpnia 2020
  20. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i pięknego dnia życzę [​IMG] Evenciki pomału do przodu !!! U nas dzisiaj nie ma słoneczka ale dalej brak deszczu :cry::cry: