Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i miłego dnia życzę [​IMG] Przypominam że dzisiaj zaczynamy nowy event xD będziemy grać w piłkę nożną :p:p Tylko nie kopać po kostkach xDxD A co tutaj tak pusto :cry::mad: Dziewczynki wzięły urlop :cry::cry: Tyle kaw sama wypiłam , chcecie żeby mi serducho stanęło w poprzek :wuerg: Zostawiam świeżą kawkę i coś do niej [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 17 lipca 2020
  2. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Witam wszystkich serdecznie.....

    Danusiu, urlop? od farmy?- raczej nie- wszystkie Was widzę za płotem :).. W pracy?- też nie,bo tyram całe tygodnie po 10-12 godz.. dobrze ,że choć jeszcze troszkę tego dnia widzę- poza tym lato- trzeba korzystać z pogody, wypoczynku :) na działeczkach wśród grządek ...:)...itd, itp ..

    W ewencie pnącze i 2 itemy kupione...ciężko mi się kopie, często gra zacina w trakcie rozgrywania meczu , tym samym tracę sporo talarków bramkowych...ech...

    Trzymajcie się cieplutko i zdrowo

    [​IMG] [​IMG]

     
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja się lansuję w Chorwacji, więc jestem, ale jakoby mnie nie było:p
     
  4. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Serdecznie pozdrawiam wszystkich tu zaglądających- udanego niedzielnego wypoczynku życzę ...

    [​IMG] [​IMG]
     
  5. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Strasznie się zdenerwowałam wczoraj !!!! Byłam na cmentarzu u moich rodziców i zobaczyłam że ktoś ukradł skrzynkę z kwiatami i wykopał bukszpan !!!! Cały dzień chodziłam jak struta !!!! Pierwszy raz to się zdarzyło !!! Już uszykowałam skrzyneczkę z kwiatkami do zawiezienia !!! [​IMG] Dziewczynki wychodzi z tych krzaków !!!! Pnącze zdobyłam i wszystkie itemy potrzebne teraz już na luzie co się uda zdobyć !!!!
     
  6. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Sorki, że mało zaglądam, ale działeczka i PM, roboty dużo. Wieczorem padam na twarz. Dzisiaj pranie pościeli, ręczników i ciuchów naszych i mamusi, no i obiad. Teraz muszę pozmywać. Jutro wyjazd do sądu. W niedzielę PM wyjeżdża to będę wolniejsza, chyba, że znowu wnusia zostanie na wakacje....miłego wieczorku ....
     
  7. myszka212

    myszka212 Komisarz forum

    Hej Amazonka:) witaj na ławeczce:)
    Wakacje w tym roku to jakoś trudno było zaplanować z wiadomych przyczyn. Nam przepadła Toskania w czerwcu, udało się jedynie pojechać na zlot w Łagowie i teraz za tydzień Karpacz.
    Nad nasze morze nie jeżdżę właśnie z powodu niepewności pogody.

    Fajnie maszxD,rozumiem, że bryka też jest;)xD. A na serio - gdzie w Chorwacji?
     
  8. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam , witam [​IMG] Przypominam o nowym evencie !!!! Czytałam OO i nic nie rozumie !!!! Nie wiem jak to będzie mi szło ????
     
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Głównie Dalmacija:p
     
    RosesFarm, Rosemerta oraz Alicjanastka lubią to.
  10. myszka212

    myszka212 Komisarz forum

    Do Dalmacji należy chyba Korcula. Byłam tam, głównie po to, aby kupić bilety na prom do Zadaru, a stamtąd do Ancony, żeby jak najszybciej uciec z Chorwacji do Włoch.
     
  11. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Ja Danusiu dopiero przeczytałam i też jakoś nie tak, nie miałam czasu bo dzisiaj ten sąd i inne sprawy. Teraz skończyłam kisić ogóreczki i muszę jeszcze pozmywać, a już późno. Dobrej nocki wszystkim życzę....
     
    RosesFarm, Rosemerta oraz krasnoludek10 lubią to.
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Wiem dlaczego uciekłaś nawet:p Ze względów ekonomicznych;) Albo historycznychxD


    Laku noć (po chorwacku "Dobranoc").
     
  13. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam , witam [​IMG] Pięknego dnia życzę !!!!
     
  14. myszka212

    myszka212 Komisarz forum

    I tu się myliszxD
    Fatalna pogoda, w tym biały szkwał, kontenery z butelkami latały po ulicach, 4km do plaży, choć kamienie trudno nazwać plażą/byłam tylko raz/, koszmarne komary, stworzonko, które całą noc gryzło nogę krzesła, niesympatyczni Chorwaci/jak się spytałam, gdzie jest grill to mi powiedział "Masz morze to się ciesz", ceny...szkoda gadać...wyższe niż w 5-gwiazdkowym campingu we Włoszech w Manacore na Gargano, gdzie właśnie uciekliśmy. I tyle było mojego pobytu w Chorwacji, byłam dwa razy, w dwóch rożnych miejscach i nie pojadę więcej. Nie będę pisała jak było za pierwszym razem koło Rijeki, bo to dopiero była jazda, też wyjechaliśmy tydzień wcześniej po dwutygodniowym oczekiwaniu na słońce.
     
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Na złe czasy trafiłaś po prostu. Teraz ludzie są przecudowni:p Tylko drażni mnie to ich "na wszystko mamy czas" a w Baškiej od razu musisz wiedzieć w restauracji, co chcesz zjeśćxD:p
     
    Alicjanastka, RosesFarm oraz wiktaratuj lubią to.
  16. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Dobry dzień [​IMG] Miłego dnia xDxD event bardzo powoli do przodu !!! nie mam czasu i chęci na siedzenie przed laptopem :cry::mad:
     
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A co się stało, Danusiu:(???
     
    Alicjanastka, RosesFarm oraz wiktaratuj lubią to.
  18. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Mam trochę zajęcia w realu !!! Robię ogórki korniszony w słoiki i sok z malin !!! Real wzywa !!!!
     
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Mm.. Pochwal się jak zrobisz:p Albo... Lepiej niexD Bo przez dobę do wyjazdu nie zrobię:DxDxDxD
     
    Alicjanastka, RosesFarm oraz wiktaratuj lubią to.
  20. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam wieczorkiem. U mnie też mało czasu, też kiszę ogóreczki. Dzisiaj musieliśmy obkupić PM bo w nocy z soboty na niedzielę wyjeżdża do pracy. Jutro jeszcze córcia robi grilla, jak wrócimy to wszystko szybko pakować i trochę się zdrzemnąć i będzie rano. Ten event jakoś tam dłubię powoli, co wydłubię to się z czasem okaże. Życzę wszystkim dobrej nocki...
     
    RosesFarm i wiktaratuj lubią to.