Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Kawka podana [​IMG] Sieję i zbieram a szukać będę później xD:wuerg: Pogoda piękna , świeci słoneczko ale w nocy chłodno :wuerg::wuerg: Trawkę skosiłam , kwiatki wysadzone xDxD
     
  2. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Wczoraj siedziałam i pracowałam na działeczce, trzeba było doprowadzić ją do porządku po deszczach, ziemia była zbita. Mamusia po badaniach i po wynikach krwi. Znowu obustronne zapalenie oskrzeli:cry::cry::cry: i trzeci antybiotyk, p. doktor mówiła to już ostateczność, jak nie to szpital, ale po krwi okazało się, że to coś związane z alergią. Dostała inne leki i w środę do kontroli. Dziewczynki dla mnie ten event jest nie o ukończenia, lewą stronę to chyba zrobię, ale prawa jest dla mnie nie do zdobycia, nie dojdę nawet do pierwszego drzewa florenowego, trudno nie będę się porywać z motyką na księżyc, szkoda że takie to wszystko wyśrubowane. Życzę Wam miłej soboty. Dzisiaj pakowanko PM jedzie do pracy :(
     
    wiktaratuj i RosesFarm lubią to.
  3. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam słonecznie i pięknej niedzieli życzę [​IMG] Eventu nie skończę bo kiepsko idzie :cry::cry: Alu myślę że wszystko będzie dobrze z Twoją mamusią !!!! Trzymajcie się zdrowo ;);)
     
  4. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. PM pojechał. Bus był 3,10. Dla mnie ten event też nie do ukończenia, wywaliłam już 5000 SN i będę musiała dorabiać się od nowa, nie widzę żadnego sensu i podziwiam tych, którzy skończyli, chociaż nie wiem jak to zrobili. Chyba z dużą ilością SN i florenów ? Innej opcji nie widzę. Miłej niedzieli....Dzięki za kawusię. Mam nadzieję, że mamusi się poprawi....
     
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja też nie skończę eventu, mam dopiero 6000 badyla a ani koło, ani myszka nie chcą współpracować:( Koło muszę chyba naoliwić po raz miliardowy a myszka w tej minigierce drga, lata jak chce albo jedno i drugie... Mysz optyczna, dodam. Jeżdżę nią po macie a mata jest na czarnym prześcieradle, bo nawet stołu nie mam...
     
    wiktaratuj, RosesFarm oraz Alicjanastka lubią to.
  6. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Hejka. Ja to z myszą nie mam problemu, a jeżeli to malutki. Tylko moja spostrzegawczość i refleks mają wiele do życzenia. W pokoju Lusi i na farmie to jeszcze coś znalazłam, ale pozostałe plansze masakra, aż się boję zaczynać. Teraz sieję, roślinki 11.000 i 70 wejść ukręconych :):D, przy moich umiejętnościach muszę mieć jeszcze raz tyle xD, ech te oczy i ta starość ;):D:D, a to już chyba nierealne :(:sleepy:
     
    wiktaratuj i RosesFarm lubią to.
  7. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Zapraszam na kawkę [​IMG] Siedzę na działeczce , ptaszki ćwierkają i słoneczko świeci :inlove::inlove: Czego można chcieć więcej :wuerg: Nie miałam tyle SN i mam mało gierek :oops::oops: Drzewo florenowe nie osiagalne>:(:oops:
     
    wiktaratuj, RosesFarm oraz Alicjanastka lubią to.
  8. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam Danusiu. Dzięki za kawusię. Mi się udało wykręcić na kole 2 razy +100% do stodoły i te +3 co dało z wykonywanych zadań w grze, to roślinki mam dosyć. Na wypadajki poszło 1200 SN, jestem spłukana, teraz muszę się dorabiać od nowa, już wystawiłam drzewa nawozowe. teraz tylko rozgrywać mini gierki i mam nadzieję, że uda się zdobyć florenowce ?? Coś mi wczoraj chrupnęło w kręgosłupie i ledwo łażę. Pozdrowionka dla wszystkich, dziewczynki gdzie jesteście ???
     
    wiktaratuj i RosesFarm lubią to.
  9. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Dzień dobry:), ja ostatnio mam straszny "młyn". Moje miasto wreszcie zgrało w czasie zdobycie funduszy unijnych ze znalezieniem wykonawcy i rusza budowa parku miejskiego na terenie nadrzecznych nieużytków na tyłach naszych ogrodów. Część dzierżaw została wypowiedziana, ja co prawda mam własność, ale za to użyczyłam część swojego ogrodu "wywłaszczonemu" sąsiadowi. Codziennie rejwach z przenoszeniem, przesadzaniem, do tego codziennie chodzą po działkach komisje z urzędu miejskiego, ludzie od wykonawcy ustalają nowe granice działek, dzieje się!
    Alu, zdrowiej, chyba trochę przesadziłaś z tą pracą?!
    Pięknego dnia, Raszpelki!
     
    RosesFarm i Alicjanastka lubią to.
  10. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    [​IMG] Miłego dzionka !!!! Alu przesadziłaś ???? Musisz bardziej uważać na siebie !!!! Dziewczynki gdzie jesteście ????
     
    RosesFarm, wiktaratuj oraz Alicjanastka lubią to.
  11. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam dziewczynki. Wiecie co ??? Najlepsze jest to, że to była niedziela i nic nie robiłam. Siedziałam sobie u mamusi i przeglądałam taką gazetkę co się zowie "Tygodnik Parafialny" i ni stąd ni zowąd przy delikatnym wyciąganiu ręki przeszedł mnie ból. Jeszcze jak siedziałam było w miarę, ale jak miałam wstać z krzesła to była kaplica, szłam w pól zgięta a pupa z tyłu za mną ;):). Dzisiaj jest już lepiej, ale jeszcze boli. Miałam plaster przeciwbólowy. Dzisiaj mam aż 3 rozgrzewające od wczoraj, ale mnie piekły, do tego pyle i się poprawia. Muszę być na chodzie bo dzisiaj trzeba lecieć do księgowej i na pocztę a jutro z mamusią do lekarza na kontrolę. Życzę wszystkim miłego dnia..:D:D:D
     
    RosesFarm i wiktaratuj lubią to.
  12. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    [​IMG] Ale pusto na ławeczce :cry::mad: Byłam w domu po emeryturę a teraz piję drugą kawkę na działeczce xDxD Drzewka żadnego nie zdobyłam :cry::cry:
     
    RosesFarm i wiktaratuj lubią to.
  13. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    A tak sobie pomyślałam, gdzie ta Danusia z tą kawą ??? Ja dzisiaj z mamusią na kontrolę ciekawe co p. doktor powie ??? Mi się udało Danusiu, ale supernawozy wyszły i jestem spłukana, już drzewa powystawiane, niech produkują co trochę nazbieram. Część kupiłam za farmarki. Jakoś będę ciułać te zielone kropelki i wiatraczki :):):). Miłego popołudnia...
     
    RosesFarm i wiktaratuj lubią to.
  14. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Dalej pusto na ławeczce :oops::wuerg:[​IMG] Dzisiaj zaczynamy grać w kości xDxD Dziewczynki gdzie się zgubiłyście :cry::cry:
     
    wiktaratuj i RosesFarm lubią to.
  15. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Dzięki za kawusię. Dziewczynki chyba są Danusiu zapracowane.... W poniedziałek z mamusią na RTG klatki piersiowej. Miłego popołudnia.
     
    wiktaratuj lubi to.
  16. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Dla zapracowanych dziewczynek przyniosłam kawkę [​IMG]
     
    wiktaratuj, RosesFarm oraz Alicjanastka lubią to.
  17. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Dzięki kochana za kawkę. Pusto oj pusto na ławeczce :cry::cry::cry:. U mnie od rana pada deszczyk. chciałam pójść na cmentarz, ale chyba nie da rady ??? Chyba, że przestanie padać. Dzisiaj przyjeżdżają dzieci i wnusia xDxDxD. Miłego popołudnia.

    Ja zostawię coś do tej kawki....

    [​IMG]
     
    wiktaratuj i RosesFarm lubią to.
  18. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Witam serdecznie w cieplutką słoneczną sobotę...:).. Pierwszy tydzień pracy za biurkiem zleciał- jakoś tak fajniej było zdalnie pracować w domu- trzeba jednak wracać do normalności ...

    Ewencik hodowlany zrobiony już pierwszego dnia w przeciągu pół godz, a w kasynie 60 gierek za mną ...

    Serdecznie pozdrawiam, trzymajcie się zdrowo...
    Zostawiam kawkę na popołudnie

    [​IMG]
     
    wiktaratuj i Alicjanastka lubią to.
  19. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Dobry wieczór Dziewczynki :)
    Zaglądam sobie wieczorową porą o podczytuję, co u Was słychać :)
    Ja jeszcze gościnnie tutaj, ale już niedługo ;)
    Jako mieszkanka dużego miasta i do tego centrum troszkę Wam zazdroszczę tych ogródków i działek. Na szczęście mam wspaniałą szefową, która zaprasza mnie do swojego ogrodu. Mogę tam złapać trochę powietrza (niekoniecznie świeżego, jak to na Śląsku) i słonka :)
    Wiem, że dość późna pora na jedzenie, ale w końcu sezon jest krótki, więc można ;) Zapraszam na truskawki:
    [​IMG]
    Smacznego :)
     
  20. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Wczoraj weszłam przed północą Was tylko poczytać i poszłam do łóżeczka. Dzieci przyjechały. Było trochę roboty, zakupy na targu, potem podjechać do Biedronki, później na cmentarz, na 18 tą. poleciałam do kościółka a dzieci pojechały na urodziny. Dzisiaj cieplutko i bezwietrznie, ale słoneczka mało, tak jakby przed burzą...event powoli bez spinki, zrobię chyba tylko lewą stronę. Życzę wszystkim miłej niedzieli i zostawiam coś na ząb....
    [​IMG]


    Ps. o_Oo... wyszło słoneczko i ładnie świeci....​
     
    Ostatnie edytowanie: 7 czerwca 2020
    RosesFarm i wiktaratuj lubią to.