Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Witam i ja w słoneczna acz zimną niedzielę :) Danusiu troszkę dostałam od dobrych ludzi, zaglądają tu, czytają i mi przesłali :)
    Bardzo im dziękuję chociaż nie znam :*
    Mam już Rambutan, Zulubelkę i Czerwoną olchę.

    Miłej niedzieli wszystkim :*
     
    wojciech70, RosesFarm oraz Alicjanastka lubią to.
  2. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Była już dzisiaj policja u nas pod oknem, PM musiał się pokazać, sanepid dzwonił, nawet w niedzielę, a myślałam, że dzisiaj nie. dalej siedzimy w domku. Pozdrawiam...
     
  3. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    zapraszam na placuszki z jabłuszkiem [​IMG] Z nudów dostaję hopla !!!!!!!!! Napisz czego jeszcze nie masz !!! Modliszek też nie mam !!!!
     
  4. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Witajcie dziewczynki. Danusiu ja wszystkich eventów nie robię to i wszystkiego nie mam :( Mam nadzieję że będzie gdzieś coś do kupna, wygrania tak jak teraz te mrówki w łatkach :)
    Miłego dzionka Wam życzę w zdrowiu, za oknem słoneczko ale ziąb :(

    [​IMG]
     
  5. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Co Tam dziewczynki u Was słychać ??? Już mi się nie chce. Siedzę, gotuję, karmię PM :D:D:D. Już dzisiaj telefon z Sanepidu był, policja też była pod oknem, sprawdzają konsekwentnie. Nie wiem dokładnie czy jeszcze do poniedziałku czy wtorku będzie PM sprawdzany ??? Ale damy radę, na razie nic złego się nie dzieje.... Miłego dnia...

    zostawiam małą czarną na popołudnie....


    [​IMG]
     
  6. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Siedzim sobie...;). Dziś u mnie zaczęła jeździć Straż Miejska i Straż Pożarna z megafonami, nawołują do pozostawania w domacho_O. Ale i bez tego ulice dość wyludnione były, choć piękna pogoda mogłaby korcić.
    Chwała Bogu że się u Was nic nie wylęgło, tfu...tfu...tfu...! Odpukać! Już bliżej niż dalej, kilka dni jeszcze wytrzymajcie. Buziaczki dla Ciebie i Twojego PM:inlove:
     
  7. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam. Zajrzałam bo się wreszcie trochę obrobiłam. Ja jeszcze nadal w pracy. I to jeszcze na dodatek coraz więcej roboty, bo na zwolnieniach połowa ludzi to i wyliczyć wynagrodzenie też więcej czasu potrzeba. No ale mam już nawet przygotowane deklaracje na 15 kwietnia. :pxD W przyszłym miesiącu mam tylko pracować co drugi tydzień, bo kierowcy nie pojadą w trasę.
    Trzy osoby u nas poszły w odstawkę. Co będzie dalej... :oops:
    Mogłoby to szaleństwo się w końcu skończyć. :cry::cry::cry:
    Ale i ludzie też jakieś nierozumne. Dzisiaj przyszedł dziadek po 4 śrubki. No konieczne mu były łogromnie.
    Moja młodsza córcia to zaś wzór do naśladowania. Całe dnie spędza w łóżku.:p
    Tylko jak ma zdalne wykłady musi się ogarnąć jak zobaczyła koleżankę na wykładzie w kibelku. :p
    Alu, może to i trochę uciążliwe, ale dobrze że sprawdzają. Niektórzy mają arbuza zamiast głowy.
     
  8. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Trochę uciążliwe, ale lepiej dmuchać na zimne, oby do poniedziałku, teraz to już zleci :D:D:D. Miłego popołudnia i wieczorku.
     
  9. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Witajcie kochane .... za oknem wiosna, słoneczka coraz więcej, aż korci wyjść na spacerek :)
    Ale nie wychodzimy, grzecznie w domkach siedzimy :) i czekamy .....

    Życzę Wam spokoju, wytrwania w tych trudnych czasach- uważajcie na siebie

    [​IMG]
     
  10. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    A korci, korci;). Ale panujemy nad tym:). Te z nas które są posiadaczkami działek, ogrodów, a niechby i balkonów, niech skorzystają i oderwą się choć na chwilę od przygnębiającej rzeczywistości. A tym które tego uczynić nie mogą życzę wytrwałości, cierpliwości no i obyśmy wszyscy w zdrowiu doczekali lepszych czasów:inlove:
     
  11. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    dzisiaj była przepiękna pogoda. A w ogródkach krzewy i drzewka jakie duże pączki mają a niektóre małe listki, galopuje wszystko, oby tylko nie było dużych przymrozków. Życzę wszystkim dużo cierpliwości do przeczekania tych trudnych czasów.
     
  12. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam , witam [​IMG] Uważajcie dziewczynki na siebie !!!! U mnie świeci słoneczko ale jest bardzo zimno !!! Siedzę w domu i już mam dosyć ale trzeba to wytrzymać !!! Miłego dnia życzę !!!!
     
    madzia6310, wojciech70 oraz wiktaratuj lubią to.
  13. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Hejka !!! U mnie też słoneczko i zimno. Rano było biało bo wczoraj wieczorem padał śnieg, teraz już topnieje. Muszę dzisiaj wyjść na zakupy co by potem do piątku był spokój, ale jakoś nie chce się wychodzić jak się słyszy co się dzieje. Dużo zdrowia życzę wszystkim w tych trudnych czasach oraz miłego dnia.....
     
  14. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Ano nie chce się :(. Ale czasem niestety trzeba :(. Też będę musiała jutro, a najpóźniej pojutrze jakieś zakupki zrobić i też mnie od tego odpycha. U mnie na szczęście dość "bezpieczny" teren póki co, ale wiadomo, licho nie śpi:cry:. W sumie gdyby chodziło o mnie to bym nie wyłaziła i przetrwała jakoś dopóki bym nie wyżarła resztek z szafek i lodówki;), niestety jako "kocia wariatka" muszę zaopatrzyć swoje futrzaki;). Nic to, "strój bojowy" przywdzieję i ruszę :).
    Zdrowia Wam życzę, kochani, i dużo siły:inlove:
     
  15. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Dobry dzień [​IMG] Miłego dnia życzę !!! Biorę się za świąteczne porządki w domku !!! Uważajcie na siebie jak musicie wychodzić !!!!!!!!!!!!!!
     
  16. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam dziewczynki. Śmieję się sama do siebie, a to dlatego, że już wcześniej zaczęłam robić zakupy pod kątem świąt. Miały być dzieci i wnuczęta na świątecznym obiedzie. Mięsko zamrożone. Teraz można wyciągać na obiadki :):):), bo prawdopodobnie każdy spędzi Wielkanoc w swoich czterech ścianach. Smutne to będą święta :cry::cry::cry:. Zapamiętamy te czasy do końca życia. No, ale najważniejsze, że wszyscy zdrowi :D:D:D, czego i Wam życzę. Aby nas ta korona nie dopadła. Miłego dnia...

    Zostawiam kawusię...


    [​IMG]
     
    madzia6310, wojciech70 oraz wiktaratuj lubią to.
  17. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    To ja przyniosłam ciasto do kawki [​IMG] Wczoraj pomyłam okna i pozakładałam firanki a dalej mi się nic nie chce robić :cry: Masz Alu rację że smutny będzie ten czas :cry: Uważajcie na siebie dziewczynki :oops: Pięknego dnia życzę xD
     
  18. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Ale smakowity makowczyk Danusiu :p:p:p zraz wcinam kawałek, a nawet i dwa xDxDxD
     
    madzia6310, wojciech70 oraz wiktaratuj lubią to.
  19. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Dzieńdoberek...:)

    Tak jak piszesz, Alu:). A taka byłam zadowolona że wybitnej urody mięsko udało się zdobyć...;) Teraz początkowo zamierzałam to powoli na obiady zużywać, ale potem postanowiłam że jak się ten zły czas skończy, jak dotrwamy w zdrowiu, to na pierwsze spotkanie z dzieckami zrobię taki jajcumbal, taką ucztę że hohoho!;)xD
    A teraz w ogóle nie mam poczucia że święta tuż tuż:cry:. Pewnie odpalimy sobie Skype, każdy zje swoje jajko i tyle tego:(. Pozostaje się cieszyć żeśmy zdrowi, że nikogo z rodziny ani znajomych nie dopadło, no i mieć nadzieję że tak zostanie:)
     
  20. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i zapraszam na kawkę i ciasto [​IMG] Smutno mi ale trzeba to wytrzymać !!! Też nie mam wrażenia że już za tydzień Święta !!! Trochę ogarnęłam dzisiaj chałupkę i na tym koniec !!!! Dalej siedzimy w domku Raszpelki !!!! Miłego dnia !!!!!!!!!!!