Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam , witam [​IMG] Miłego i ciepłego dnia życzę !!!! Czekamy na nowy event !!!! Słoneczko świeci a mi wraca humor !!!!
     
    Ostatnie edytowanie: 27 lutego 2020
    madzia6310, RosesFarm oraz Alicjanastka lubią to.
  2. MOD_DaMa

    MOD_DaMa Forum Moderator Team Farmerama PL

    Dzień dobry :)
    Gdzie Wy jesteście ??? :p u mnie dziś pięknie świeci słoneczko, jest ciepło w moim ogrodzie kwitną już przebiśniegi ,krokusy.

    Wiosna na całego .:D
    Miłej słonecznej soboty :)
     
    madzia6310, RosesFarm oraz Alicjanastka lubią to.
  3. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Ja w łóżeczku, jakieś choróbsko mnie dopadło. Pogoda byle jaka to się doczepiło coś, muszę wygrzać. Nic się nie chce. Moja mamusia też ma obustronne zapalenie oskrzeli, w środę mamy kontrolę u lekarza rodzinnego. Miłego dnia życzę.
     
    madzia6310, RosesFarm oraz MOD_DaMa lubią to.
  4. MOD_DaMa

    MOD_DaMa Forum Moderator Team Farmerama PL

    Alu zdrówka życzę, kuruj się :) a Mamusi na zapalenie oskrzeli parz majeranek.

    Dobrze jest go pic trzy razy dziennie, jest skuteczny przy kaszlu i działa również wykrztuśnie.

    Parzy się go w kubeczku jak zioła przecedza przez sitko i pic dobrze ciepły.

    U mnie pogoda jak w kalejdoskopie, rano słoneczko, za chwile leje deszcz :sleepy:

    Życzę spokojnej nocy:)
     
    madzia6310, RosesFarm oraz Alicjanastka lubią to.
  5. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Dzisiaj już trochę lepiej, tylko to gardło jeszcze mnie boli, mam czerwone jak wisienka. Dobrze, że nie angina. Dzisiaj z mamusią na kontrolę, mam nadzieję, że już będzie dobrze. Życzę wszystkim miłego dnia i zdrowia...
     
    MOD_DaMa, madzia6310 oraz RosesFarm lubią to.
  6. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i już podaję kawkę [​IMG] Parę dni mnie nie było na ławeczce !!! Chodziłam i załatwiałam swoją emeryturę bo nie dostałam o czasie !!! Z ZSU-u na pocztę i tak w kółko !!! Ale załatwiłam , już dzisiaj dostałam kasę !!!! Zakręcona jestem jak słoik dżemu !!!! Alu kuruj się !!!!
     
    Alicjanastka, madzia6310 oraz RosesFarm lubią to.
  7. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Danusiu dzięki za kawkę... Gardełko jeszcze pobolewa, ale już coraz mniej :) będzie dobrze. Mamusia już ma oskrzela czyste, cieszę się bardzo. Życzę miłego dnia.
     
    madzia6310 i RosesFarm lubią to.
  8. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Witajcie dziewczynki.... jak ja dawno tu się nie odzywałam, choć zaglądam i czytam Was codziennie :)....

    Dziś za oknem prawdziwa wiosna- ciepło, słonecznie... ja już cztery razy byłam przeziębiona tej "zimy"... jednak brakuje mi tej prawdziwej, z mrozem i ze śniegiem... no cóż klimat się zmienia i mamy to co mamy...... do tego ten wirus, u mnie w pracy non stop mydła brakuje w dozownikach :) ....

    Na farmie jak to na farmie :) sianie, oranie, pielęgnacja zwierząt i takie tam :)..........

    Trzymajcie się cieplutko, dbajcie o siebie i o swoje zdrowie :)... pozdrowionka

    [​IMG]

    A to dla nas kobietek z okazji jutrzejszego święta :)

    [​IMG]


     
    madzia6310, Alicjanastka oraz MOD_DaMa lubią to.
  9. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Dla Wszystkich Pań z okazji ich święta !!!

    [​IMG]
     
    madzia6310, RosesFarm oraz MOD_DaMa lubią to.
  10. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Oj dziewczynki, brakuje mi Was bardzo. Dzięki za "kfiatki" (te tu, i na innych portalach społecznościowych :D ) i kawusię którą łyknę nawet teraz. :) Ja też przeziębiona, po miesiącu choroby wnuczka wreszcie i mnie dopadło. Wiosna za oknem, ptaszki śpiewają i aż żyć się chce, nawet w chorobie :D
    Miłego wieczorku życzę i zdrówka dla wszystkich (bo zaraz dla nas zacznie się "sezon okienny" :D )
     
    Alicjanastka i MOD_DaMa lubią to.
  11. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam , witam [​IMG] Jak tylko się ociepli to wykarczuję te krzaczki żeby dziewczynki w nich nie siedziały !!!!! Nasza ławeczka jest bezpieczna !!!! Dzisiaj powinnam skończyć event !!!!
     
    madzia6310 i Alicjanastka lubią to.
  12. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Wiesz, że już o tym myślę, ale chyba jeszcze troszkę poczekam bo do świąt zdążą się zabrudzić :):D. Miłego dnia wszystkim życzę.

    Ps. O matko co tutaj się dzieje??? Gdzie jesteście??? Nasza ławeczka jest wolna od koronawirusa ;):D:D. Wracajcie bo zmurszeje :cry::cry::cry:


    Wracajcie błagam !!!:cry::cry::cry::cry::cry::cry:


    Edytowałam, zmieniłam rozmiar czcionki do regulaminowej, to znaczy do rozmiaru "4"
    MOD_DaMa
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 24 marca 2020
    wiktaratuj, RosesFarm oraz madzia6310 lubią to.
  13. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Wracam po dłuuugiej przerwie i cóż moje błękitne oczy widzą?! Pustki one widzą na ławeczce, ino Ala bidna siedzi i płacze;).
    Ja przymusowo w domku od tygodnia i nagle okazuje się że mam dużo czasu na wszystko;). Strasznie to dziwne uczucie, z zapędzenia takiego że się w zadku gotowało przejść do totalnej wolności - w czterech ścianach naturalnie;)
    Teraz się zastanawiam co z tą wolnością począćxD
    Miłego dzionka wszystkim, a też zdrówka i optymizmu:). Ala, nie płakaj, wrócą dziewczynki jak się trochę ze stresu otrzepią:p
    Edit: Na G&T tak jak podejrzewałam fabryki żelu nie ma na liście:(, ale jakby co to o Danusi pamiętam:inlove:
     
    Ostatnie edytowanie: 19 marca 2020
    madzia6310, RosesFarm oraz Alicjanastka lubią to.
  14. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    [​IMG] Alu nie płacz już dziewczynki pomału wracają !!!! Już mam dosyć siedzenia w domu i niańczenia lenia !!!!! Siedzę już drugi tydzień a jeszcze ile będę siedzieć tego nie wiem !!!!!! Nic mi się nie chce robić !!!
     
  15. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    hejka ! Witam.... Ja siedzę w domku z moim PM. Dobrze, że udało mu się jakoś wrócić bo na granicach kongo, ale już jest i odbywa 2 tygodniową kwarantannę. Mierzę mu codziennie temperaturę, na razie wszystko ok. Wizyty u lekarzy i TK przełożone na kwiecień. Będzie dobrze, musi być.... Dziewczynki miłego dnia. Danusia dzięki za kawkę.
     
  16. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i pięknego dnia życzę [​IMG] U nas świeci słoneczko a człowiek musi siedzieć w czterech ścianach :cry::cry: Dziewczynki piszcie co Wam brakuje xD
     
  17. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Do nas dzisiaj dzwonili z sanepidu i policji. Pytali jak mąż się czuje i czy siedzi w domu. Mają codziennie sprawdzać...
     
    RosesFarm, madzia6310 oraz wiktaratuj lubią to.
  18. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Witajcie dziewczynki, pomału i ja będę wracała do Was na ławeczkę.
    Też siedzę w domu, moja praca zamknięta bo pracuję z dziećmi niepełnosprawnymi, ogarnęłam chałupkę, okna pomyłam i co tu robić? Wczoraj wyszłam na zakupy bo wszystko się pokończyło w domu, przytargałam cały wózeczek, z głodu nie umrzemy z wnuczkiem, aby tylko zdrowie było. :D
    Kochana potrzeba mi strasznie dużo ale nawet nie miałam czasu zobaczyć czy można już przesyłać :(
    Brakuje mi: Rambutanu, Zulubelki, Czerwonej olchy, Leszczyny południowej, mangongo, modliszki.
    Takie potrzeby, czy to realne? Nie mam pojęcia :D
    Alu zdrówka, dla mamy też i trzymajcie się cieplutko, ta wiosna jeszcze zdradliwa a my już się rozbieramy bo ciepło :D
    Zapraszam na kawusię i miłego dzionka życzę :*

    [​IMG]
     
    Alicjanastka, wiktaratuj oraz RosesFarm lubią to.
  19. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. U nas wszystko ok. Nie gorączkujemy. Ja się jeszcze nie rozbieram. Wczoraj wieczorem spadło trochę śniegu. na dworze ślicznie, ale już topnieje. Miłej niedzieli wszystkim życzę...
     
    wiktaratuj, madzia6310 oraz RosesFarm lubią to.
  20. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    U nas świeci pięknie słoneczko ale jest zimno !!! Siedzimy dalej w domku !!! [​IMG] Madziu już patrzę co mam !!!! Witam i pięknej niedzieli życzę !!!!!