Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Ja częściowo pozałatwiałam, teraz będziemy dalej załatwiać te cudne sprawy 26 marca. Będzie trochę biegania po lekarzach i urzędach, ale mam nadzieję, że to końcówka przynajmniej w urzędach bo wizyty u lekarza /badania kontrolne/ to już trzeba będzie zawsze robić. U mnie dzisiaj słoneczka nie ma, ale chociaż na razie nie pada. Dziewczynki miłego dnia...
     
    madzia6310 i RosesFarm lubią to.
  2. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i pięknego dnia życzę [​IMG] Wczoraj już resztę pozałatwiałam a dzisiaj nie wychodzę bo jest szaro i buro !!!! Dziewczynki gdzie jesteście ?????
     
    madzia6310, RosesFarm oraz Alicjanastka lubią to.
  3. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Zakupy zrobione. Dzisiaj przyjeżdżają dzieci :D:D:D. U mnie jeszcze nie pada, jeżeli pogoda się utrzyma to może pójdę na cmentarz, zapalę znicze i może troszkę zagrabię. Dziewczynek nie ma, albo siedzą za krzaczkami, coś ta nasza ławeczka pustoszeje Danusiu :cry::cry::cry:, a szkoda....Miłego popołudnia...
     
    madzia6310 i RosesFarm lubią to.
  4. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Witam serdecznie w niedzielę ..... korzystając z wolniejszego czasu by zrobić zadania w ewencie, wpadłam na ławeczkę...:) Kolejny piękny dzionek...coraz bliżej wiosny ...:)

    W ewencie 3 itemy zdobyte, teraz zostało już dojść do pnącza... w trakcie wykonywania zadań kilka razy gra zacinała więc prezenty praktycznie nie wykonane i próby zmarnowane, czyli za min. pkt....

    Zyczę miłego i udanego dzionka.... trzymajcie się cieplutko ...

    [​IMG]
     
    rozaagata, madzia6310 oraz Alicjanastka lubią to.
  5. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Dzięki Ewuś za pięknie podaną kawusię. Miłej niedzieli...
     
    madzia6310 i RosesFarm lubią to.
  6. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Witajcie dziewczynki.
    Nie chciałabym żeby mi weszło w nawyk wchodzenie tu po nocy ale w dzień nie mam kiedy i jak :( U mnie też się gra coś zawieszała, nie wiem co z tym zrobią, może jakaś rekompensata będzie za stracone punkty? Któż to zgadnie. Za oknem już chyba wiosna bo dziś ptaszki śpiewały na całego, zima zastrajkowała :D
    Evevcik też już kończę, tzn. weszłam na ostatni okrąg 10 pt. ale do globalnego daleko :D
    Miłej nocki kochane koleżanki :*
     
    RosesFarm i Alicjanastka lubią to.
  7. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam , witam !!! Dziewczynki się znalazły !!!! [​IMG] event pomału do przodu !!! Brakuje wypadajki !!!
     
  8. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Witam i ja :D
    Dzięki za kawusię, siorbnę sobie :D Z tymi wypadajkami to jakaś masakra, skończyłam evencik, zielska w nadmiarze a do globalnego nie mogę nic dołożyć. Na noc posieję długo rosnące, może coś wyleci.
    Miłego wieczoru.....
     
    Alicjanastka, rozaagata oraz RosesFarm lubią to.
  9. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam , witam w nowym dniu [​IMG] Wczoraj posiałam wierzbownicę i rewelacji nie ma :cry::cry:Teraz posiałam róże , zobaczymy co one dadzą :oops:
     
    Alicjanastka lubi to.
  10. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Ja sieję śnieżkę bo mam ją ulepszoną i przeważnie daje wypadajek na 10 minigier. A tak w ogóle to witam. Znowu wieje i pada.Miłego popołudnia. Rozegrałam 110 gier dla globala, jeszcze ze 30 do jutra, bo wypadajek brak :)
     
    madzia6310 lubi to.
  11. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Witajcie.
    Oba pnącza zdobyte, ziela w nadmiarze przeszło 4 tys. czas na sen :D
    Dobrej nocki dziewczynki :*
     
    Alicjanastka lubi to.
  12. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam w pogodny poranek [​IMG] Drugie pnącze też zdobyte xD Raszpelki uszykować piękne stroje bo jutro przyjedzie królowa karnawału :inlove::inlove: Kalosze i kufajki wykluczone >:(
     
    Ostatnie edytowanie: 19 lutego 2020
  13. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum


    Jak tradycja stara każe
    w domu, sklepie, biurze, w barze,
    wszędzie pączek dziś króluje,
    każdy chętnie go smakuje.
    Z dżemem, z cukrem, z wisienkami,
    wszędzie pączek dzisiaj z nami.
    Dziś kalorii nikt nie liczy,
    wszędzie moc pysznych słodyczy.
    W Tłusty Czwartek przez dzień cały
    słodkim królem – pączek mały!
    Smacznego!​
     
  14. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    [​IMG]

    Dzieńdoberek Raszpelki :)

    Wpadłam raniutko do cukierni po pączusie coby tradycji stało się zadość...smacznego ( trzeba skonsumić co najmniej trzy to rok będzie "tłusty" :p
     
    Alicjanastka, madzia6310 oraz MOD_DaMa lubią to.
  15. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    [​IMG] Do pączków żeby lepiej smakowało !!!!!
     
    Alicjanastka, MOD_DaMa oraz madzia6310 lubią to.
  16. MOD_DaMa

    MOD_DaMa Forum Moderator Team Farmerama PL

    Dzień dobry :)
    Ale, pyszne pączusie :music: częstuję się tymi ze skórką pomarańczową :) i nie ważne ze pójdzie w boczki :D

    Milego dnia:)
     
    Alicjanastka i madzia6310 lubią to.
  17. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Dziewczynki te pączki wyjadły zza krzaczków:wuerg: Witam , zostawiam kawkę i lecę do urzędu [​IMG] Miłego dnia Raszpelki xDxD
     
    madzia6310 i Alicjanastka lubią to.
  18. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Jakaś chandra mnie dopadła i nic mi się nie chce, pogoda też do kitu. Ja bawię się w sianie i ulepszanie krokusa bo wszyscy chwalą, że tak szybko rośnie po ulepszeniach i dobry na wypadajki.....Miłego poniedziałku.
     
    madzia6310 lubi to.
  19. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Witajcie.
    Evenciki pokończone (królowa sypie marnie), Alu jak tak chwalisz to może i ja ulepszę tego krokusa?
    U mnie w pracy rwetes, przenosimy się do nowej siedziby to roboty od groma i ciut ciut :D Poza tym ze wnusio chory to wszystko ok, niech wreszcie przyjdzie ta wiosna bo dosyć mam tej zgnilizny za oknem :(

    Buziaki zostawiam i zmykam dziewczynki :* :* :*
     
    Alicjanastka lubi to.
  20. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. U mnie dzisiaj znowu pada i wieje :sleepy:>:( już też mam dość tej zgnilizny. U mnie mamusia chora, jutro mamy lekarza, mam tylko nadzieję, że to nie zapalenie oskrzeli. Wnuczka ta najmłodsza też była przeziębiona, a te starsze wnuki i jedno i drugie leżały z temperaturą, ale już wszystkie wnuczęta zdrowe i wróciły do szkoły :D:D:D. Ciągle mam mało tego krokusa, ale sieję, dzisiejsze ulepszenie nic nie dało:(, ale jak zbiorę to będę dalej próbować :):):). Miłego dnia. Zapraszam na kawkę...

    [​IMG]
     
    madzia6310 i rozaagata lubią to.