Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    Witam :)
    dziękuję Dziewczynki za gratulacje :) u mnie zamiast śniegu, to leje od wczoraj...dzisiaj, jak wracałam z zakupów, to zauważyłam pączki na drzewach, aż się boję jak nadejdą mrozy...

    jeden mały kawałeczek pychotki ściągnęłam z patery i mam wyrzuty sumienia, bo w boczki mi to idzie ;):pxD

    pogodnego dnia życzę :)
     
  2. rozaagata

    rozaagata Aktywny autor

    Serdecznie witam wszystkich i życzę pięknej i udanej środy pozdrawiam
     
  3. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam , witam !!!! [​IMG] U nas świeci słoneczko a udaję się do fryzjerki !!!!! Dziewczynki zapraszam na kawkę !!!
     
  4. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Hejka. U mnie też świeci słoneczko. A ja wybieram się na spacerek z sąsiadkami. Wczoraj też poszłyśmy sobie 4 km, może to nie jest zbyt dużo, ale na moje kolana tyle wystarczy. Danusiu dzięki za kawusię. Miłej środy wszystkim życzę.
     
    krasnoludek10 i madzia6310 lubią to.
  5. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i zapraszam na kawkę [​IMG] Dzisiaj BB i event hodowlany!!
     
  6. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Również witam. Danusia niezawodna już rano z kawką czeka, o i jajeczko na śniadanko jest :):D, a ja chyba trochę słodkości podrzucę do tej kawusi. U mnie znowu pada deszcz....Miłego dzionka.

    [​IMG]
    CI
     
    krasnoludek10 i madzia6310 lubią to.
  7. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam o poranku i zapraszam na małą czarną [​IMG] Event wczoraj skończyłam ale gra strasznie muliła :wuerg: Teraz sobie pokoloruję do spółdzielni xD
     
  8. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Witam dziewczynki :* :* :*

    Co tam u Was słychać kochane? Ja zapracowana, zaganiana, wracam do domu padnięta, czasami coś podłubię na polach i koniec kompa. Nie mam siły przed nim siedzieć a co dopiero cokolwiek gdzieś pisać. Może w ferie będzie ciut lepiej (w co wątpię), mam nadzieję na kilka dni wolnego na odpoczynek. Nigdzie nie jedziemy z wnusiem, oboje nie lubimy zimy, nie dla nas bałwany, łyżwy, narty, ciepłe ciuchy i buciory xDxDxD Dla nas plaża, las, woda :D
    Jak tam evenciki lecą? Ten z rekinami skończyłam tego samego dnia, reszta jakoś pomału, często bez pnącza (nie mam czasu) ale co tam, bawię się na polach.
    Pozdrawiam Was serdecznie, postaram się częściej wpadać, może nawet kawkę postawię :D (jak nie zaśpię)
     
  9. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Witam serdecznie dziewczynki ....kolejny piękny, słoneczny, ciepły " wiosenny dzionek " :).........

    Madziu, mam tak samo jak Ty ......... ewent z rekinami zrobiony w przeciągu pół godz.... pociąg rzadko jezdzi- ale mam już czerwone kozice, czerwone borsuki, fabrykę żelu...... i wystarczy.... cos tam jeszcze do końca pociąg przywiezie, ale to już będzie nadwyzka ...:)

    Trzymajcie się cieplutko, korzystam z pięknej pogody i wybieram się na spacer ......

    [​IMG] [​IMG]
     
  10. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Ewciu ,Ty żelu a mi się trafiły jeszcze jedne bąbelki i fabryczka totemów tiki :) Na targu 200 tys. za sztukę :) Ślę dalej te pociągi a nóż.....

    Miłej niedzieli wszystkim życzę.....
     
  11. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam dziewczynki. Ja też od czasu do czasu pociąg puszczam, jak mi się przypomni. Dzisiaj pogoda dość ładna bo słoneczna, ale wiatr już bardzo mocno wieje aż w kuchni w okapie blaszki pukają. Miałam też ochotę się przejść na spacerek, ale jakoś samej mi się nie chce.
    Zobaczę....może jak obejrzę Familiadę to wyjdę na chwilę, póki słoneczko świeci. Również miłej niedzieli...
     
  12. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    No aż napiszę po nocy bo nie wiem kiedy tu wpadnę :D Mam fabryczkę żelu :D jupiiiiiii teraz już tylko wysyłam pociąg dla przyjemności, bez nerwa :D

    Dobrej nocki dziewczynki i miłego tygodnia :*
     
  13. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Gratuluję Madziu. Mi już też w końcu pociąg ją przywiózł, ale trochę to trwało.
    Dziewczynki gdzie jesteście. Pogoda okropna. Wiatr chce okna w domu wytłuc ;)okap szaleje... Powinnam wyjść na zakupy, ale chyba sobie podaruję. Życzę wszystkim aby pociąg przywoził tylko pożądane rzeczy no i miłego dnia. Zostawiam kawusię...

    [​IMG]
     
  14. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam [​IMG] U nas też wieje i leje :cry::cry: Pociąg mi przywiózł fabryczki nauszników xD Ale żelów nie mam :cry::cry:Może uda się następnym razem ;)
     
  15. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. U mnie też wieje i pada, jest okropnie. Musiałam jechać do Starogardu zarejestrować PM na TK i do pulmonologa i do Kancelarii RP i apteka, małe zakupy i jestem padnięta. Do jechałam z sąsiadami do szpitala a wracałam autobusem, masakra.... jestem obolała, nie mam już siły nosić zakupów w rękach. Danusiu mi się trafiły, ale strasznie słabo z tymi żelami, żeby na ponad 50 pociągów dawało 1 fabryczkę.....oj cieniutko, cieniutko....Dzięki za kawę, teraz też piję, bo pierwsze co weszłam do domu to czajnik na gaz i kawa :D:D
    zostawię jeszcze coś słodkiego....

    [​IMG]
     
  16. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Witajcie (po nocy buszuję) :D Żele mam tylko jedne ale bąbelki 4, 2 będą na wymianę, również po 3 do wydania pachołki i nauszniki :) Ale łakocie serwujecie, aż ślinka leci a ja na diecie :D

    U mnie też teraz wieje ale wreszcie przestało lać.
    Dobrej nocki :*
     
  17. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Witajcie dziewczynki:inlove:
    Danusiu, jak tylko dopuszczą na G&T to dostaniesz żele, u mnie akurat obrodziło:)
    Spokojnego dzionka wszystkim:inlove:
     
  18. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam dziewczynki i zapraszam na kawkę [​IMG] Miłego dnia życzę !!!! U nas nie pada ale jeszcze wieje !!! Dzisiaj muszę wyjść z domu i mam nadzieję że nie zmoknę !!!!!
     
  19. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Hejka. Danusiu dziękuję za kawkę. U mnie część dalsza tej samej pogody. Wieje i pada, masakra....dzisiaj nie ruszam się z domku, ale jutro muszę wyjść, może się pogoda trochę poprawi. Miłego popołudnia...
     
  20. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    [​IMG] Dzisiaj świeci słoneczko i zaraz znowu wychodzę pozałatwiać urzędowe sprawy !!! A tak nie lubię !!! Przypominam - dzisiaj zaczynamy nowy event !!!!!!!!!!!!
     
    madzia6310, RosesFarm oraz Alicjanastka lubią to.