Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    Kochane Raszpelki...w ten wigilijny czas życzę Wam i Waszym Najbliższym wszystkiego najlepszego, spokoju, ciepła rodzinnego i samych radosnych chwil...Wesołych Świąt :)
     
  2. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Dzięń dobry Raszpelki :)

    [​IMG]




    ___________________________________________________________________________________________

    i tak przy okazji takie coś znalazłam

    Z okazji świąt stworzyliśmy dla Was mały prezent świąteczny.
    Użyjcie w grze kodu:

    XMAS2019

    Otrzymacie wtedy:

    15 000 x sianogrosze
    40 x super nawóz
    20 x super nawóz Zosi
    20 x turbo nawóz Zosi
    20 x super pasza

    Kod jest ważny od teraz do 26 grudnia do godziny 23:59 i można go użyć tylko raz na jednym koncie.
     
    Ostatnie edytowanie: 25 grudnia 2019
  3. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    [​IMG]
     
  4. MOD_DaMa

    MOD_DaMa Forum Moderator Team Farmerama PL

    Miłego Świętowania życzę :)


    [​IMG]
     
  5. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam dziewczynki. Ja mam smutne święta, dzisiaj zmarła moja teściowa, w sobotę pogrzeb :(:cry:
     
  6. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    Witaj Alu...wyrazu współczucia w tych smutnych chwilach...nawet nie wiem, co jeszcze napisać, łezki pojawiły się w oczach...smuteczki mnie dopadły...przytulam...
     
    krasnoludek10 lubi to.
  7. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Dziękuję Grażynko. Może jeszcze uda mi się tutaj zajrzeć. Pojedziemy w piątek bo mamy do mamusi ponad 300 km. Dobrej nocki...
     
    krasnoludek10 lubi to.
  8. MOD_DaMa

    MOD_DaMa Forum Moderator Team Farmerama PL

    Alu, wyrazy współczucia:sleepy:

    [​IMG]
     
  9. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Dziękuję bardzo...Miłego drugiego dnia Świąt życzę.

    Ps. Ależ tutaj pusto. Wyjeżdżamy, mamy do pokonania ponad 400 km, chyba 447. Dobrej nocki....

    Ps. Już sobota, późny wieczór a tu nikogusieńkiego nie ma :cry::cry::cry:. Właśnie wróciliśmy do domu po pogrzebie, zmęczeni podróżą. Obmyć się i spać. Dobrej nocki....

    Ps. Już niedziela a ławeczka dalej pusta, Raszpelki gdzie jesteście ???


    Ps. Dzisiaj Już Sylwester a w Raszpelkowie żywej duszy nie ma, dziewczynki gdzie Wy jesteście ???:cry::cry::cry::cry::cry:

    Zostawiam kawkę
    [​IMG]

    Jak nie chcecie kawki to może herbatka.....

    [​IMG]


    Była kawa, była herbata, musiałam wylać, nikt nie wpadł wypić :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:.

    Dzisiaj przyszłam żeby Wam życzyć...

    Niech w Nowym Roku świat będzie dla Was pełen zdrowia, ciepła, radości i przyjaciół, a w Waszym domu nigdy nie zabraknie miłości i zrozumienia.

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 31 grudnia 2019
    krasnoludek10 lubi to.
  10. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    [​IMG] życzę dużo zdrowia w Nowym Roku !!!!!!!!!!!!
     
  11. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Dzieci kochane.
    Dużo zdrowia , szczęścia i co najlepsze może człeka spotkać w Nowym Roku życzę. :)
     
  12. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    [​IMG]

    Niech nam się darzy :)
     
  13. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    [​IMG]

    Witajcie dziewczynki - w Nowym 2020 Roku życzę Sobie i Wam wszystkiego najlepszego-- dużo dużo zdrówka, uśmiechu na twarzy, radości , jak najmniej problemów, łez i smutków..... Trzymajcie się cieplutko :)
     
  14. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    Kochane Raszpelki

    Niech w Nowym Roku świat będzie dla Was pełen ciepła, radości i przyjaciół, a w Waszych domach niech nigdy nie zabraknie miłości i zrozumienia.
     
  15. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Dziewczynki powoli wracają. Dziękuję za wszystkie życzenia na Nowy Rok. Ja dzisiaj czekam na kolędę :):):). Życzę miłego popołudnia....


    Ps. Dzisiaj już piątek. Trochę załatwiania mieliśmy po bankach i.t.p. Niedawno weszliśmy do domu, jestem padnięta tym jeżdżeniem i załatwianiem różnistych spraw. Jeszcze musieliśmy PM obkupić bo jutro w nocy już jedzie do pracy. Trzeba go spakować. Życzę miłego wieczorku...
     
    Ostatnie edytowanie: 3 stycznia 2020
  16. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Witam serdecznie ..... szaro, buro i ponuro, do tego zimny silny wiatr .... brrr . Śniegu brak .
    W ewencie zwierzątka na pozycjach 4,3,3,2 - brakuje ewentówki ....
    Moja 3-miesięczna dieta nic nie dała- cholesterol nadal wysoki, a ten zły wysoko ponad normę- myślałam, że człowiek szczupłej budowy nie ma z tym problemu, a jednak- coś nie tak...Ech ...

    Życzę miłego weekendowego wypoczynku, dbajcie o siebie

    [​IMG]
     
  17. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Witajcie.
    Ja po operacjach dochodzę do siebie, może nawet częściej tu zerknę (ale nie obiecuje) :D a teraz zapraszam na poranną kawusię i miłego świętowania życzę.

    [​IMG]
     
  18. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam wieczorkiem. Dzięki Madziu za kawusię. U mnie też straszny wiatr. No i PM pojechał, znowu pusto i głucho, ale jeszcze tydzień i u nas ferie to może wnusia przyjedzie babci potowarzyszyć :D:D:D. Dobrej i spokojnej nocki wszystkim życzę a Tobie Madziu dużo zdrówka....


    Ps.Witam w święto Trzech Króli.... Ławeczka pusta.... Raszpelki wracajcie...
    Zostawiam kawkę...


    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 6 stycznia 2020
  19. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Dziękuję Alu, za kawkę też :) Królowie świętują to i Raszpelki też :D
     
  20. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum