Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Co za porządki :wuerg::wuerg: O tej porze i nie ma kawki :wuerg::wuerg: [​IMG] Już mi lepiej !!!!! Przez jeden dzień nie mogłam wejść na forum ale teraz już dobrze :p Pięknej soboty życzę :inlove::inlove::inlove:
     
  2. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Oj udało się, jestem bardzo wdzięczna za instrukcje na priv od hlnrys, bo nie mogłam się nigdzie do Was dostać jedynie na priv.
    Życzę miłego dnia xDxDxD.
     
    krasnoludek10 i MOD_DaMa lubią to.
  3. MOD_DaMa

    MOD_DaMa Forum Moderator Team Farmerama PL

    Dzień dobry :)

    Tobie też życzę miłego dnia, tylko zwolnij ponieważ Ty ciągle gdzieś pędzisz ;). Usiądź odpocznij, robota nie zając nie ucieknie:D

    Miłego spokojnego dnia:)
     
  4. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam babeczki. :p
    A gdzież to się wnusio zapodział? Brakuje mi jego narzekań....:p:p:p
    U mnie też przygotowania pełną parą do .... zamknięcia roku obrotowego. :)
    A jeszcze szefostwo wystraszyło się ustawowych podwyżek od nowego roku i każdy ma urlop wykorzystać w tym roku. No i co za tym idzie mniej mam czasu bo więcej w domu jestem.-.-
    Ale melduję, że ciasto na pierniki już się chłodzi,śledzie zamarynowane, prezenty do zakupienia tylko dla jednej córci zostały, kartki świąteczne zrobione, wianuszki z jodeł na zamówienie w ilości 5 szt zrobione+girlanda do miejscowego sklepu o długości 2,5 metra,a sprzątaniem to się zajmę w przyszłym tygodniu, bo tego najbardziej nie lubię.
    Teraz dopieszczam przepis na kiełbasę parzoną. Pieczona wychodzi ekstra- ale taką swojską "sklepową" muszę dopracować na święta. A może ktoś ma już sprawdzonego przepisa to bym poprosiła...:)
     
  5. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam poniedziałkowo i zapraszam na kawkę [​IMG] Miłego dnia życzę xDxD
     
  6. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    :D:D:DxDxDxDxD ale ogromna:D:D. Witam ja dzisiaj załatwiam sprawy urzędowe :(. Jutro znowu do radcy prawnego potem do Starostwa i później do PZU, aż mnie łeb boli na samą myśl. Najlepsze to, że przed tymi wyjazdami jeszcze muszę lecieć rano na krew do przychodni i zostawić rozpiskę na leki, może uda się bez wizyty u lekarza, a wizytę zostawiłabym na po świętach.
    Wszystkim miłego popołudnia i coś do tej olbrzymiej kawusi :D:D:D

    [​IMG]
     
    krasnoludek10 lubi to.
  7. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Mariola ty mi tu szybko pisz co i jak z tymi kiełbaskami bo ja tęż kcę takie swoje :p
     
    krasnoludek10 lubi to.
  8. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Witajcie kochani. Przypominam o kodzie na floreny i wejściówkę na koło :) RENZOCOMBACK
    Buziaki zostawiam i zmykam :*
     
    krasnoludek10 i RosesFarm lubią to.
  9. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Hejka dziewczyny :)

    Takie coś wam przytargałam:)
    kod bonusowy za czasowe wyslanie na urlop Renza

    RENZOCOMEBACK
    daje 35FL i jedna imprezowa:)
     
  10. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i słoneczka życzę [​IMG] Dopadł mnie leń i nic mi się nie chce :cry::cry:A tyle do roboty :cry::cry:
     
  11. myszka212

    myszka212 Komisarz forum

    Alu, robię co mogęxD, jak tylko mam chwilkę to zaglądam, czytam Was...:)
    Madziu, wiesz jak jest. Czas przedświąteczny to dla mnie i dla moich pracowników istna masakra, na dodatek jedna kucharka się rozchorowała i jest na prawdę ciężko. A mam do zrobienia Wigilię na 150 os, potem na 200, jakieś kolejne 30...a każdy chce pierogi, krokiety, barszczyk...też chciałabym się przy okazji załapać na jakieś uszkaxD:)
    Acha i pamiętajcie, że gdyby ogarnęło Was szaleństwo sprzątania i mycia to pamiętajcie, że idą święta, a nie sanepidxD
     
  12. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam , witam [​IMG] szaleństwo z porządkami nie mam bo tylko ogarnęłam pokoje a dzisiaj ogarnę kuchnie !!!! Mam zaplanowany mały remoncik w styczniu więc nie wysilam się !!!!
     
  13. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Sorki, że kilka dni nie zaglądałam, ale znowu miałam wariacje z załatwianiem tych nieszczęsnych spraw spadkowych, ale mam nadzieję, że już koniec xD. W domu też sporo pracy w tym roku wszystkie dzieci u nas. Czasu brakuje, ale jeszcze troszkę i wróci spokój. Życzę wszystkim dobrej i spokojnej nocki. Dzięki za kod, nic nie wiedziałam. Nie wiedziałam też , że zaczął się nowy event i nie wiem czy uda mi się go zrobić? Zobaczymy?


    Ps. Witam w sobotę. U mnie pada deszcz. Nikogo od wczoraj nie było. A gdzie Danusia z kawką ???
    Więc ja dzisiaj stawiam :)

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 21 grudnia 2019
    krasnoludek10 lubi to.
  14. myszka212

    myszka212 Komisarz forum

    No tak Danusiu, ogarnięcie pokoi i kuchni to nie jest szaleństwo :oops:xD.
    Że zacytuję sama siebie - święta idą, ale w moim wypadku sanepid je wyprzedziłxD
     
  15. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Aniula jak skończyłaś u siebie to zapraszam do mnie, od tygodnia leżę w wysokiej gorączce (39,2) to nic a nic nie zrobiłam :(
     
  16. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    O matko !!! To Ci się Madziu przypałętało, teraz w takim okresie :(:(. Życzę Ci dużo zdrówka, cobyś do świąt wydobrzała. Ja dużo nie robię, ale i tak cały dzień się krzątam w kuchni.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  17. rozaagata

    rozaagata Aktywny autor

    witam
    Boże Narodzenie wkrótce, więc życzę Ci szczerze Ciepłych chwil w rodzinie w Wigilijną Wieczerzę Wszystko w złocie, zieleni, czerwieni Niech Nowy Rok będzie pełen nadziei By spełniło się choć jedno z twoich marzeń Dużo szczęścia i niezapomnianych wrażeń!
    Dużo śniegu, smacznej rybki,
    lekkiej i niegroźnej chrypki,
    uśmiechu od ucha do ucha
    i pogody ducha
    w nadchodzące święta-kochani
     
  18. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Dziękuję bardzo w imieniu wszystkich Raszpelek i swoim.. oraz również dołączam życzenia....

    [​IMG]
     
    krasnoludek10 lubi to.
  19. myszka212

    myszka212 Komisarz forum

    Madziu, jak pisałaś ten post to ja u siebie nawet nie zaczęłam hihi :oops:xD, ale teraz już mogę napisać, że jestem w połowie drogi. Pasztet upieczony, ćwikła zrobiona, barszcz ugotowały mi dziewczyny przy okazji gotowania 45 litrów dla firmyo_O, uszka i pierogi nalepione, karp faszerowany właśnie się studzi. Jutro tylko sałatka, sernik i mogę świętować:)
    A TY Kochana się kuruj, święta to nie jest dobry czas na chorowanie.
    Specjalnie dla Ciebie

    [​IMG]
    A jeżeli już tak leżysz, to poczytaj co nam się przydarzyło/oczywiście wszystkie Raszpelki możecie czytaćxD/
    Jak wiecie mamy kolejnego psa, wilczycę Whisky/i tak mówię na nią Młoda/. Już pomijam to, że jutro kończy 4m-ce, a waży 15kg/połowę tego co Gemma/, zaliczyła już zjedzenie karmy dla rybek, rozszarpała opakowanie cukru żelującego/pewnie też spróbowała/, wczoraj powiesiliśmy lampki na choince...przetrwały może godzinę, bo przegryzła kabelki, w międzyczasie nasza kocica już wisiała na drzewku, bombki z najniższych gałęzi rozwleczone po podwórku itd. itd.
    Dwa tygodnie temu nasza Whisky zaginęła, nie domknęła się brama i pewnie poleciała za kocicą. Gemma nie przeszła, ale gdyby to zrobiła, to wróciłyby obie. A tak kicha. Dałam zaraz ogłoszenie na najbardziej popularnej społeczności i kolejne na stronie, gdzie zgłasza się takie sytuacje, dodatkowo weterynarze w okolicy, schroniska. I tu właśnie chcę powiedzieć, jaką ogromną siłę mają takie strony, zupełnie nie zdawałam sobie z tego sprawy. Poszukiwania trwały do 23.30, bo ktoś widział takiego psa, może to ona? No to my w samochód i jazda. Nasza vetka sama od siebie jeździła po okolicy, dołączyło się do nas dwóch sąsiadów. Nie ma.
    Od rana wsiadłam w samochód i objechałam całą okolicę, jeździłam od domu do domu, dzwoniłam, pytałam. Odezwała się jakaś pani, która na bieżąco informowała mnie, gdzie szukała/nawet w lesie/. Potem wzięłam Gemmę i znowu ta sama trasa, w międzyczasie przyjechał tato mojego PM i też szukał. Musiałam pojechać do pracy i jakieś pół godziny po przyjeździe telefon - Jest! Ta młoda osoba sama od siebie zainteresowała się tą sprawą i odebrała Whisky od jakiegoś człowieka, który nie bardzo umiał wytłumaczyć skąd ją ma. Zobaczyła go przez okno, jakieś 500m od naszego domu. Młoda musiała przeżyć straszny stres, posiwiała nad przednimi łapkami, była odwodniona, wygłodniała. Teraz jest już z nami dzięki wielkiemu sercu ludzi:)
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Kochane, jutro Wigilia...życzę Wam radosnych i spokojnych Świąt, z piękną choinką, prezentami, zapachem pierników i pomarańczy, z najbliższymi przy wigilijnym stole i kolędami:)

    [​IMG]
     
  20. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i pięknego dnia życzę [​IMG] Duża kawka bo trzeba się obudzić !!!! [​IMG]