Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    dobry

    Wiecie jak to jest;) Komuś, kto praktycznie w każdym poście jest dla kogoś innego uszczypliwy (taka jest prawda) nie trudno zaleźć za skórę.

    Badyla trochę już mam i gdzieś tak 25% zbiorników, ale nie wiem, czy w weekend się wezmę za farmowe pisanki, bo pewnie będę jak zwykle sam sprzątał w pokoju przed świętami i w łazience z mamą, może umyję okna, bo starsza siostra jak zwykle znajdzie sobie jakąś wymówkę (i tak nie obchodzę świąt albo dla mnie w świętach najważniejsze są jedzenie i prezenty przez przeziębienie i inne takie) a do jedzenia zawsze pierwsza.
     
  2. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Dzięki Ewciu za kawusię, zaraz w realu będę piła :D Zostawię coś do niej (serniczek) żeby lepiej smakowała. Ja też posiałam i wolnym czasem pomaluję (może na sobotę do koszyczka się wyrobię :D)

    [​IMG]
    Kochana jak się chce to wszędzie można się dopasować :) A co czuć???? Wiosnę! Sama zobacz....

    [​IMG]
     
  3. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Dziewuszki dzięki za kawusię i serniczek. Nie wiem co za burza wczoraj zawitała do Raszpelkowa ??? Bo już wszystko ciach...ciach...ciach... Ja tylko sieję i sieję, a gdzie tu do końca. W młynie tylko nastawiłam trochę bonusów a koszyczki dopiero jak trochę roślinek będzie. Miłego dzionka...
     
  4. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Wiosna, to i pierwsza wiosenna burza;)xD. Witam, Raszpelki:D, jak tam idą przygotowania do świąt? Ja już na finiszu, ciasta upieczone, bigos pyrka...;)xD
     
  5. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Dzień dobry wszystkim- zapowiada się piękny słoneczny dzień...

    W ewencie 25 gierek za mną- jak pisałam wcześniej , sieję na dwóch polach, średnio za malowanie jajek mam 22 pkt- na pasek z prawej strony nie patrzę, ważne aby zdobyć talarki na kupony bo to mnie najbardziej interesuje... Ile zrobię tyle zrobię, Święta dla mnie ważniejsze...

    Zostawiam kawkę i życzę udanego dnia

    [​IMG]
     
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Bigos w Wielkanoc? Chyba nie te świętaxD Dobry tak w ogóle.

    A przygotowania? Dopiero zaczynam sprzątać...
     
    Alicjanastka, wiktaratuj oraz RosesFarm lubią to.
  7. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych życzę wszystkim... Wesołego Alleluja

    [​IMG]

    Zostawiam kawkę na popołudnie... Do zobaczenia po Świętach

    [​IMG]

     
  8. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Jak skończysz u siebie to wpadaj do mnie, dwa tygodnie leżę to będziesz miał co robić :D

    Wesołych Ewciu, baw się dobrze :*
    Ja również wszystkim życzę zdrowych, spokojnych i mokrych świąt bo nie wiem czy tu wpadnę w najbliższych dniach :)

    [​IMG]
     
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    No tak prędko nie skończę, bo dopiero umyłem połowę okien...

    Wesołego Alleluja!
     
    Alicjanastka, RosesFarm oraz wiktaratuj lubią to.
  10. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    A dlaczego, Tomaszku? Zawsze jest pora na dobry bigosik;), u mnie to jedno z dań dyżurnych w każde święta:)
     
  11. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

  12. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Każdy gotuje sobie na święta to, co lubi :)
    U mnie od lat króluje czerwony barszcz z pasztecikami. Bo... może i lubimy :)

    Obecnie sałatki na tapecie, a w zasadzie na blacie :p
     
  13. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    No witam, witam kolegę :) Szkoda że tak rzadko tu zaglądasz. O jaju nie wiedziałam, obrazeczki podejrzałam i do wszystkich bym dopisała Wesołych Świąt :D Dasz jajo smoka? :D A na poważnie, cieszę się że wpadłeś, Wesołego Alleluja Zgredziu :*
    U Ciebie sałatki a u mnie to co dla mnie zakazane, ciasta :D Zdrowych i mokrych Świąt :)
     
  14. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Kochani bywalcy Raszpelkowa, życzę Wam zdrowych, pogodnych i spokojnych świąt

    [​IMG]
     
  15. danusia41

    danusia41 Komandor forum

  16. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Dziękuję za wszystkie życzenia i również życzę :
    [​IMG]

    [​IMG]
     
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    To i ja życzę wszystkim wesołego Alleluja:)
     
  18. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Święta, święta i po świętach. Jutro wracamy do codzienności. Życzę wszystkim dobrej i spokojnej nocki.

    [​IMG]
     
  19. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    To ja jeszcze przed północą :D

    [​IMG]
     
  20. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Święta i po Świętach... Dzień dobry wszystkim...

    Madzia , ty to z tą wodą prosto mi na monitor rozmach wzięłaś...he he...

    W ewencie 62 jajka pomalowane...zdobędę to pnącze czy też nie zdążę już ?? - zobaczymy jutro

    Kawkę zostawiam i życzę pięknego słonecznego dzionka ( u mnie cała niedziela deszczowa była )

    [​IMG]