Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A no zdradliwa. Mnie chyba choróbsko jakieś bierze. Za oknem niby 4 stopnie ale słońce tak razi w oczy...

    Dobry
     
  2. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Dziewczynki dzięki za kawkę i ciacho, ale jak ono pysznie wygląda :p:p:p. Ja nie wiem jak ze zwierzem u mnie w stodole, trochę mi szkoda SP. U mnie był rano mrozek, teraz +3 st. Miałam na dworze wodę w konewce to zamarzła. Miłego dnia życzę....


    Ps. No i mamy przymusowy postój na farmie. Myślę, że w takim razie czas na kawkę.

    [​IMG]
    Wypijemy i spokojnie poczekamy, tylko ciekawe jak długo ??? idę na dół do mamusi na kawkę. Miłego popołudnia....
     
    Ostatnie edytowanie: 10 kwietnia 2019
  3. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Zimno o poranku...dzień dobry wszystkim ...:)

    Farma oporządzona- pora na kawkę z rana

    Miłego dzionka życzę

    [​IMG]
     
  4. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam w mroźny poranek i słoneczka na cały dzień życzę [​IMG] Dzięki za kawkę !!! Dzisiaj bardzo potrzebna mi !!
     
  5. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Dziękuję za kawkę i ciacho. Event powoli, roślina długo rośnie.... za godz. zbiór, posieję i mogę iść na cmentarz podlać kwiatki, zapalić znicze, trochę pozagrabiać. Na dworze zimno, w domku ciepełko.... Miłego dnia.
     
  6. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Witajcie popołudniowo. Evencik pomału, uda się to dobrze, nie to nie. Idę na ciepłą herbatkę, dalej mnie trzęsie i nic nie słyszę na uszy, błoga cisza :D

    Miłego wieczoru życzę....

    PS> odebrałam rekompensatę, szału nie ma :D
     
  7. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Witam cieplutko ... zimno, zimno.. brrr ...
    Ewent pomalutku do przodu, teraz potrzebuję roślin na 5-ty krok by w końcu uruchomić te kapsuły bo nie mam skąd tej pianki brać ...

    W hodowlanym zrobiłam kilka zadań, tylko dlatego, że przy klonowaniu wypadły mi odznaki- więc pozbyłam się ich... Ostatnio BB już mnie nie zaskakuje, nawet na tych lepszych perfumach...

    Lecę zrobić kawkę... spokojnego piątku i nieco cieplejszego weekendu życzę

    [​IMG]
     
    wiktaratuj i Alicjanastka lubią to.
  8. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Witaj Ewuś :* Dzięki za kawusię, czekolady nie tknę, zostawię dla śpiochów :D U mnie z tymi odznakami to samo, zrobiłam tylko tyle ile miałam, nie robię dalej, szkoda mi SP. Dalej mam ciszę w eterze (tzn. nic nie słyszę na uszy) :D a już chciałabym usłyszeć ptaszki za oknem :(
    Zostawiam coś do przegryzienia, mało kaloryczne i bez cukrowe :(

    [​IMG]
     
    wiktaratuj, Alicjanastka oraz RosesFarm lubią to.
  9. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i pięknego dnia życzę !!! Dalej zimno za oknem !!!! Ja też nie wiem skąd i po co są te kapsuły !!! Evenci pomału do przodu !!!Do sprzątania w chałupce została kuchnia !!! Dzisiaj idę do fryzjerki pomalować te siwe włoski !!!! Dzięki za kawkę i coś słodkiego !!!!
     
  10. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witajcie dziewczynki. Dziękuję za kawkę i słodkości.
    Madziu musisz koniecznie do laryngologa, bo może samo nie przejść /pewnie jakieś powikłania po chorobie/
    Danusiu jak odbierzesz kapsuły to je otwierasz bo dają piankę lub bramę galaktyki która daje piankę a pianki są potrzebne do zdobycia pnącza czyli do zrobienia ostatniego zadania.
    Miłego piątku wszystkim życzę...
     
    madzia6310, wiktaratuj oraz RosesFarm lubią to.
  11. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Alu do wtorku mam jeszcze antybiotyk, jak nie pomoże dopiero będę się martwić.
    Pokręciłam się troszkę po domu i już się kładę, brak sił jak po wspinaczce w górach :D Miłego dzionka....

    PS: ja mam fryzjera w poniedziałek, mam nadzieję już trochę wydobrzeć :D
     
    Alicjanastka, RosesFarm oraz wiktaratuj lubią to.
  12. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Dzień dobry - kolejny poranek zimny, za oknem -1st ...

    Przed nami "gorący" tydzień przygotowań do Świąt - dziś i jutro mam trochę sprzątania i biegania po sklepach - jak dobrze, że tydzień temu pomyłam wszystkie okna i zawiesiłam świeże bielutkie firanki ...

    W ewencie zbieram już tylko kapsuły i pianki z bram - myśle, że uda się zrobić cały ewent - a robiłam go na dwóch polach ...

    Życzę wszystkim dużo zdrówka i spokojnego pogodnego weekendu ...
    Kawka dla śpiochów :)

    [​IMG]
     
  13. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Dzięki Ewuś za kawkę. Madziu kuruj się. Ja już event zrobiłam i w dodatku się pomyliłam bo te 14 bram co dało po 5 zadani zebrałam po 5 godz. zamiast po 16, ale i tak poszło szybko, nie jest on zbyt trudny, zmykam bo za chwilę mam fryzjera, a na 15 tą. dzieci przychodzą na kawkę, malutka uroczystość, trzeba szybko stół przygotować. Miłej soboty....
     
    wiktaratuj i madzia6310 lubią to.
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja za to już słyszę na uszy, ale chrypka nadal się trzyma i suchy kaszelxD No, ale ile można leżeć:p Odleżyny mi się zrobią znowu (taki placek na głowie już miałem kiedyś chyba z tyłu) xD Wczoraj spałem od 17 czy tam 18 do 21-22, potem spanko po północy i spałem do po 9. Ale za to kotłowanina w nosie nadal nie chce odpuścić dziadyga jedna.

    Dobry
     
  15. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Dziś moja kolej na kawkę? Jeżeli tak to zapraszam oczywiście :D

    [​IMG]

    Ewciu już jeden gorący miałam (temperatura) i czuję że drugi taki sam się zapowiada :D A przygotowania..... może na następne święta się załapię :D
    My to "chorowitki" Tomku, może ta centralna polska tak nas wykańcza, trzeba zrobić jakiś wypad w góry czy nad morze :D

    Miłej palmowej niedzieli........
     
  16. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Madziu dziękuję za kawkę. W realu też wypiłam. Nasza Danusia też chora....Życzę Wam wszystkim szybkiego powrotu do zdrowia. My jedziemy w święta do córci, wnusia ma urodzinki... Zostawiam coś słodkiego do kawki....Miłej niedzieli.

    [​IMG]
     
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dobry

    Spokojnie Tomek.. Jeszcze tylko tydzień i będziesz mógł jeść wszystkie słodycze.. Nawet te forumowe... I wszystkie chipsy oraz fast foody (tu z ograniczeniem) i pić napoje gazowane.

    Już niedługo matura:music: A po tej z matmy na studiach kolos ze zmiennej losowej ciągłej albo czegoś tam:music:
     
  18. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Witam w Wielkim Tygodniu... cały czas jeszcze zimno z rana ..

    Ewent zakończony w sobotę- jakoś szybko to poszło :)

    Weekend też szybko minął na porządkach i zakupach ...

    Życzę Wam udanego słonecznego dzionka ...


    [​IMG]

     
  19. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i dzięki za kawkę !!! Event też skończony !!!! Do kawki przyniosłam małe co nie co [​IMG] Kiedy będzie ciepło w dzień i w nocy ?????????????
     
  20. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Ewuś dzięki za kawkę a Tobie Danusiu za co nie co :D:p do tej kawki. Ja w realu mam kawusię zrobioną a co nie co zostało w lodówce po gościach, w sam raz do kawki :D:D:D. Dzisiaj rano był znowu przymrozek, trawa i dachy były bielusieńkie, ale ponoć idzie ciepełko, tylko nie wiadomo jak to będzie nocami a Danusia pewnie by już na działeczkę chciała :):):). Lecę wypić kawusię i muszę pójść do Warty opłacić córci OC. Miłego poniedziałku, słoneczko świeci, mam zamiar dzisiaj okna odświeżyć a wieczorem idę do córci na pazurki, teraz świątecznie to chyba na czerwono :D:D:D:D:D