Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    I miałaś rację Alu, przeziębiłam się strasznie, siedzę i dycham tylko :D
    Witam weekendowo i dziękuję Danusi za kawusię. Event pomalutku, zrobiłam pięćdziesiątkę (po 25 z każdej strony) a z misji zaczynam ostatnie szóste, tylko te girlandy blokują :(

    Miłego odpoczynku wszystkim życzę i zdrówka :*
     
    Alicjanastka i wiktaratuj lubią to.
  2. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Tobie idzie pomału? Ja nawet tego itemu nie wystawiłem i misji nie robięxD
     
    RosesFarm, Alicjanastka oraz wiktaratuj lubią to.
  3. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam niedzielnie. O trzeba kawki na [ciach] :D:D:D.


    [​IMG]


    Ja dzisiaj dojechałam do 70, ale teraz stoję. Ciągle brak raz to jednej roślinki a raz drugiej, nie wiem ile się uda, całości na pewno nie, ale oby do pnacza i będzie dobrze. Życzę Wszystkim miłej niedzieli... Madziu dużo zdróweczka...

    Edytowałam, słowo które było niestosowne na forum usunęłam.
    MOD_DaMa
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 7 kwietnia 2019
  4. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Witam serdecznie w nowym tygodniu... za oknem 1 st i dzisiaj bodajże ostatni z cieplejszych dni...kolejne będą chłodniejsze i deszczowe...

    W ewencie mam za sobą wszystkie misje w spółdzielni i 90 zadań....wczoraj brakowało mi juz desek, ale po porannych zbiorach troszkę ruszyłam do przodu...

    Życzę miłego spokojnego dzionka i zostawiam kawkę na stoliku :)

    [​IMG]
     
  5. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Porywam kawkę a zostawiam ciasteczka [​IMG] Witam i pięknego dnia życzę !!!! Wzięłam się za pranie i wieszam za oknem !!!!Trzeba wykorzystać słoneczko !!!!
     
  6. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Ewuś dziękuję za kawkę a Tobie Danusiu za ciacho. Czas w realu zrobić kawkę chociaż już jedną wypiłam :D:D:D.
    Co ja tam w niedzielę wstawiłam za niestosowne, że MoD ka DaMa je usunęła, już nie pamiętam, jak co to sorki. Skleroza nie boli, co ja tam napisałam.....:D:D:D:D:D Miłego poniedziałku, pogoda dopisuje, ale rano był u mnie przymrozek i trawa była bielusieńka.
     
  7. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Ja się Alu od rana zastanawiam co takiego mogłaś strzelić, chociaż wczoraj czytałamxDxDxD
    Miłego dzionka dziewczynki, lecę dalej w ogrodzie grzebać;)xD
     
  8. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Wiesz Basiu myślę i myślę no i nie pamiętam :D:D:D, coś moja głowa ma słabą pamięć hi, hi, hi.....ale ja :Dsklerotyczka...
     
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Jeden dzień mnie nie ma na farmie i tracę szansę na pnącze. TragediaxD

    Dobry

    A co Ala mogła napisać? Może coś na G???
     
    wiktaratuj lubi to.
  10. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Chyba Tomku nie, nie wiem na jaką literę :(:(:(no nie wiem, bij, zabij, nie wiem, ale dlaczego nie pamiętam ??? To jest dopiero dziwne:D:D:D. No nic zmykam poczytać, dobrej i spokojnej nocki życzę wszystkim.
     
  11. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Witam we wtorkowy chłodno deszczowy poranek...

    Do południa w ewencie będzie 125 zadań zrobionych.... i chyba od jutra kolejne ewenty się szykują...

    Zostawiam kawkę i lecę do kuchni realną czarną zrobić

    Miłego spokojnego dnia życzę

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 9 kwietnia 2019
  12. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam słonecznie i pięknego dnia życzę xD:inlove: Kawka wypita i teraz biorę się za okna :wuerg::wuerg: [​IMG] Basiu dzięki za kawkę xDxD
     
  13. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Danusiu, kawka była ode mnie - Basi dziś jeszcze nie było ....he he he

    [​IMG]
     
  14. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Ewuni za kawkę, Danusi za ciasteczko, bardzo a bardzo dziękuję. Ja dopiero zaczynam kawusię, jeszcze lecę pozamykać piec, palę zimno dzisiaj. Miłego dnia....
     
  15. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Bardzo przepraszam Ewuniu !!!! Skleroza nie boli !!!!
     
  16. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Witajcie kochani. Jak siedzę w domu (zapalenie płuc) to i event skończyłam. :D Dziś wyjątkowo nie porywam kawy i ciacha, brak mi sił, leżę cały czas. Święta za pasem a ja w łóżeczku zamiast ogarniać chałupkę, może jakieś krasnoludki zrobią to za mnie? :D
    Miłego dzionka życzę....
     
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Krasnoludki chyba przewiało, bo męczy je suchy kaszel i potworne drapanie w gardle, że nawet na wykład dziś nie poszły (może przez to, że wczoraj spały od 18 do 20, potem poszły do sklepu, zjadły kolację, popisały sobie coś, pouczyły się i poszły spać o godz. 0).

    Dobry chorowite przez pogodę w stolycy i przez to, że siostra otworzyła z samego rana okno i puściła muzykę na głos, przez co musiałem zakryć uszy kołdrą i byłem nieprzykryty.
     
  18. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    o_Ooo..........Madziu chałupka nie zając, nie ucieknie, a zdrowie ważniejsze. Kuruj się co byś do świąt wyzdrowiała albo i szybciej, czego Ci życzę.
    A krasnoludki też gorąca herbatka z imbirem i pod kołderkę...


    Wyszłam na zakupy i pocztę, wracając było mi zimno w ręce i pomyślałam, że dzisiaj to by rękawiczkami nie pogardził, tak u mnie zimno, ale w domku ciepełko.... Miłego dzionka...

    Ps. a zapomniałam, event rzutem na taśmę skończony :)
     
  19. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Dzień dobry w chłodny środowy poranek, za oknem -1 na termometrze...

    Przed nami kolejne ewenty - w hodowlanym coś tam podłubię, nagrody nie powalają, dość drogawy ten ewent- tyle super paszy wyrzucic na marne czerwone zagrody, ze względu na BB coś napewno poklonuję... a ewent na farmie- demolki robić nie będę, sianie na dwóch polach, ile zrobię, tyle zrobię- nie zależy mi aż tak na pnączu....

    Madziu, wracaj kochana do zdrowia- dziewczynki, uważajcie na siebie, pogoda zdradliwa...

    Spokojnego miłego dzionka życzę

    [​IMG]
     
  20. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i pięknej środy życzę !!! Ewuniu dzięki za kawkę a do kawki zostawiam coś słodkiego [​IMG] Hodowlanego nie robię bo brak stawonogów !!!! A drugi event podłubię !!!!