Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A ja zrobię Borsty'owy, ale kwiatków raczej nie...
     
  2. Cobrad

    Cobrad Forumowy żółtodziób

    Dobry. Ja coś robię w kwestii eventów, ale sama nie wiem co, z kwiatów dwa osiągnięcia, zasadzone kolejne słupy drogowe, na wiele nie liczę.
    A swoją drogą, czy nadal jest tak, że jak coś zasadzę i nie zbiorę o czasie, to plony marnieją? Bo ni eudaje mi się żyć z zegarkiem w ręku :)
     
    madzia6310 i wiktaratuj lubią to.
  3. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Chwastów już nie mamy na farmie od dłuższego czasu. Dzięki temu plony czekają grzecznie na zbiory :)

    Ciepło, cieplej coraz cieplej, I słońca dużo, co bardzo mi się podoba :)
    Miłego wieczoru :)
     
  4. Cobrad

    Cobrad Forumowy żółtodziób

    O to bardzo dobrze :) aż żałuję, że nie zapytałam od razu po powrocie, bo się tu certolę, kminię ile czasu mam i czy zdołam zebrać, a wychodzi, że nie muszę jak kiedyś .
    Dobry. Kawy. Dożylnie, ewentualnie w czopkach. Najlepiej od razu wiadro.
     
  5. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Mówisz , masz [​IMG] Witam i pięknego dnia życzę !!!! Wczoraj miałam posiać marchewkę i pietruszkę ale tak wiało że zrezygnowałam z siania !!!!! Sprzątaniem altanki zajmę się po Świętach !!!! Event pomału do przodu !!!!
     
  6. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Dzień dobry wszystkim, zostawiam kawę i życzę pięknego słonecznego dzionka

    [​IMG]
     
  7. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam wszystkich. Dziewczynki dziękuję za kawkę. Kawa jest, zostawiam coś do niej.

    [​IMG]
    Eventy zrobione. Ja wczoraj jak powiesiłam pościel to musiałam poszwę przypiąć 30 klamerkami, a i tak 6 wiatr zerwał, tak wiało. Dzisiaj też bardzo wieje i suszy się mamusi pościel i ręczniki i też mocno pozapinane xDxDxD. Ja jeszcze nic nie mam posiane. Zobaczymy jak PM będzie się czuł ? To zrobię dopiero po świętach, też urośnie. W ubiegły roku miałam posiane 2 kwietnia i posadzone ziemniaki :D:D:D. Życzę wszystkim miłego dzionka :D:D:D.
     
  8. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Witajcie kochani.
    Jak już pisałam z braku czasu nie robię eventów, tzn. coś tam sieję ale ile zrobię to zrobię, nic na siłę. U mnie też strasznie wieje, wyletniłam się dziś i strasznie zmarzłam, mam nadzieję że nie odbije się to znów na zdrowiu :(
    Miłego popołudnia dla wszystkich
     
    Alicjanastka i wiktaratuj lubią to.
  9. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Oj Madziu uważaj, mówili w tv, że temp. odczuwalna o 10 st. mniej niż pokazują termometry. Ja jeszcze chodzę w ciepłej kurtce, najwyżej bez apaszki...
    Pranie poschło na pieprz w ciągu dwóch godzin. Życzę wszystkim dobrej nocki.
     
    madzia6310, RosesFarm oraz wiktaratuj lubią to.
  10. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Dzień dobry w czwartek ...Chłodno, silny wiatr ale słoneczko świeci :)

    W ewencie na razie sieję i zbieram- przy weekendzie będzie więcej czasu , to zabiorę się za robienie zadań...

    Życzę Wam spokojnego dzionka- zostawiam kawkę

    [​IMG]
     
    Alicjanastka lubi to.
  11. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Do kawki przyniosłam coś słodkiego [​IMG] Witam i pięknego dnia życzę !!!! Skończyłam przebudowę farmy !!!! A w drugim evencie tylko sieję i zbieram !!!!
     
    RosesFarm i Alicjanastka lubią to.
  12. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Dziewczynki dziękuję za kawkę i babeczkę (zebrę). U mnie też słoneczko i +10 st. Wiatr jak co dzień hula. Dzisiaj mam w planie ogarnąć chałupkę, poodkurzać i pomyć podłogi a po obiedzie wybrać się na cmentarz, ale nie wiem czy wszystko zrealizuję. Ja też do eventu tylko sieję, ale czy jest on do zrobienia??? Nie wiem??? Miłego dnia...
     
    RosesFarm i wiktaratuj lubią to.
  13. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Serdecznie witam wszystkich ... zapowiada się piękny, słoneczny dzień

    Farma oporządzona, kawka wypita.. pora zabrać się za obowiązki w realu..

    Basieńko, a ty gdzie nam przepadłaś?

    Życzę miłego, spokojnego piątku

    [​IMG]
     
  14. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i pięknego piątku życzę [​IMG] Dzięki za kawkę !!!! Słoneczko pięknie świeci !!!!Za porządki domowe wezmę się od poniedziałku !!!!!
     
    wiktaratuj i RosesFarm lubią to.
  15. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    o_Ooo... witam kawusia jest i coś do niej też, dzięki dziewczynki. W realu wypiję za pół godzinki. Najpierw do pieca bo w domku rano to jeszcze jest chłodno. Chałupkę ogarnęłam, poprałam serwetki i poprasowałam no i cmentarz też obrobiłam, plan wykonany z nadmiarem bo prasowanko miało być dzisiaj. Niedługo polecę na zakupki i do biblioteki. Słoneczko świeci, ale na razie tylko 6 st. Miłego dzionka...
    Basia coś słabo zagląda, siedzi za krzaczkami....
     
    wiktaratuj i RosesFarm lubią to.
  16. Cobrad

    Cobrad Forumowy żółtodziób

    Dzieńdobrybardzo.
    Obawiam się, że z eventów niewiele wyciągnę, ale co skubnę, to moje. Ze słupków rezygnuję, zostało mało czasu, a nie mam nawet połowy wymaganego porduktu. Lecę teraz wieńce :p
    Domowo szukam kopa na zapęd do umycia okien, nie nie świątecznie ale świata nie widać, u nas na tym 8 piętrze to wieje zawsze mocno i wszystko przywieje. A nie wiem, czy to chowające się co chwilę słońce to tylko tak dla zabawy, czy będzie padać - glupio byłoby myć w deszczu.
     
    Alicjanastka, wiktaratuj oraz RosesFarm lubią to.
  17. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Wiosna, kochane, wiosna:D:D! Do ogarnięcia duży ogród, jeszcze większe domiszcze, do tego zwykłe codzienne obowiązki i podgryzający mnie leńxD:p. A jakby było mało, to moi bliscy i od lat zaprzyjaźnieni sąsiedzi w tym roku mają jakiś nawał osobistych dramatów (poważna choroba, śmierć bliskiej osoby, problemy spadkowo-rodzinne) i jak nie jedno to drugie, a potem i trzecie potrzebuje rozmowy, nawet nie rady, tylko takiego przyjaznego ucha do wygadania się.
    No i, kruca bomba, malo casuxDxD przez to;)
    Miłego dzionka, dziewczynki, dziś piątek, piąteczek, piątunio, trochę więcej luziku;)xD
     
    Alicjanastka i RosesFarm lubią to.
  18. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Rozumiem sama chodzę w wieczorne soboty do sąsiadeczki na pogaduchy. Jak miałyśmy po 18 lat to zmarł jej tata, jak była 3 lata po ślubie i mieli małego synka to zmarł jej mąż a za rok mama. Mieszkała sama z bratem i synem. Brat zmarł 4,5 roku temu w wieku 48 lat a syn w ubiegłym roku się ożenił. Wszyscy bawiliśmy się na weselu. Często przyjeżdżają, tak właściwie co tydzień na weekend, w soboty wieczorkiem ja do nich dołączam na małą kawkę i pogaduchy. Miło tak się z kimś spotkać i trochę oderwać od codziennych smutków... Miłego weekendu Basiu....
     
    wiktaratuj lubi to.
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A ja z kolei dzisiaj w planach mam wreszcie wypróbować hulajnogę elektryczną, bo zbieram się, zbieram i zebrać się nie mogęxD I nie dojdzie, bo do 1 jazdy nie będę kupował kasku.
     
    Ostatnie edytowanie: 5 kwietnia 2019
    Alicjanastka i wiktaratuj lubią to.
  20. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i zapraszam na kawkę [​IMG] Jakoś pomału ten event idzie a tego nie lubię !!! Nie wiem czy dam radę skończyć !!! Dzisiaj wybieram się na działeczkę popracować !!!! Miłej soboty życzę !!!!!!!!!!!!!