Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Tomku a ja pożeram wszystko chociaż mi nie wolno :D Witam niedzielnie. Czy to czas przestawili czy co bo u mnie wszystko inny czas odmierza? :sleepy::sleepy::sleepy: Dzięki za kawusię i ciacho Alu, coś skubnę i zmykam na pola. Jak Wam event idzie? Ja mam 36 gierek ale chyba do pnącza nie doczłapię :(

    Miłej niedzieli
     
  2. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Jestem , jestem !!! Wczoraj byłam na działce a jeszcze przestawili zegarki i jestem nie do życia !!!! Madziu o 1 godzinę do przodu zegarek !!! Alu dzięki za kawkę i coś słodkiego !!!! Ja mam 26 gierek i na pewno nie skończę !!! Pięknej niedzieli życzę !!!!!
     
  3. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Dzięki Danusiu za info :D Nie oglądam tv, nie mam radia i nie wiedziałam :D Zdziwiłam się że każdy czas mam inny w domu, zgłupieć można :D
     
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja nawet nie wiem czy mam dobry czas w domuxD A gier mam aktualnie 15.
     
    RosesFarm i wiktaratuj lubią to.
  5. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    A ja też wczoraj miałam dyspensę, przecież były mamusi urodziny to jadłam ciasto, no a dzisiaj zajadam lody bo dzieci kupiły xDxDxD i takie to postanowienie i silna wola co robi ze mną co chce :D:D:D
     
  6. Cobrad

    Cobrad Forumowy żółtodziób

    Ni eno zielone krople to znam, od początku chyba były :) Ale o co chodzi z tymi gierkami - to już nie : ) powoli zbieram sąsiadów, bo mi się wykruszyli wszyscy.
     
  7. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    pewnie chodzi Ci o eventy ??? Co kilka dni jest jakieś nowe zadanie do wykonania i w nim może być minigierka, ale nie musi...
     
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ee lody.. To nie słodycz, to nabiał:p Tak jak jogurt MontexD
     
    RosesFarm, wiktaratuj oraz Alicjanastka lubią to.
  9. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    [​IMG]
    Witam w słoneczny aczkolwiek chłodny poniedziałek, za oknem 0 st...

    Ewent Wspaniałe kwiaty- 37 zadan zrobionych, zatem kolejny będzie bez pnącza...
    Ewentu Prima aprilisowego nie robię
    Ekspress kursował ze 100 razy- na farmę przywiózł tylko jedną czerwoną fabrykę- reszta poszła do paska... natomiast na wyspę dostarczył i koniki morskie , i ośmiornice, i gazele , i zebrę...sporo dostarczył homarów- tylko restaurację otwierać :)

    Życzę Wam udanego spokojnego dzionka- kawka dla wszystkich

    [​IMG]

     
  10. Cobrad

    Cobrad Forumowy żółtodziób

    Dobry. Mój ciupąg nawet nie chciał ruszyć z miejsca, zirytowałam się i go zostawilam. Jak jest taki cwany, to niech zdzewieje :p
     
  11. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam w słoneczny poranek i pięknego dnia życzę xDxD U nas też chłodno :cry: Witam nową Raszpelkę !!! Napisz jak masz na imię !!!! Ja jestem Danusia ze Szczecin !!!!!
     
  12. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Witajcie. No widzę że z wiosną wszyscy się budzą :D Co chwila nas więcej :D U mnie pnącza też nie będzie, 41 gierek za mną a zaraz wychodzę, nici ze zbiorów, jutro to samo. No cóż, widocznie same itemiki muszą nam co poniektórym wystarczyć :D :D :D Słoneczko u mnie piękne, za oknem głośno, przycinają stare drzewa to ta piła mnie wykańcza.
    Miłego tygodnia wszystkim.
     
  13. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam Wszystkich. Ewuni dziękuję za kawkę. Już też pytałam nową Raszpelkę o imię, ale bez odpowiedzi.... Mój pociąg kursował ponad 10 razy, niewiele, ale nie wiem co mi przywiózł bo jeszcze nie wystawiłam. Event na ukończeniu, przed wieczorkiem skończę.
    Dzisiaj zabrałam się za pranie kolorków i ręczników, w tygodniu może popiorę pościele i obrusy... U mnie dzisiaj był lekki mrozik nad ranem -3 st. teraz już świeci słoneczko i +11,2 st. Miłego dzionka wszystkim życzę....
     
  14. -Borsty-

    -Borsty- Team Leader Team Farmerama PL

    Chaos, wszędzie gdzie zajrzę chaos. Nie wiem jak to forum mogło egzystować beze mnie MUHAHAHA!
    Stwierdzam, że za dużo kawy pijecie. Czy jest to chociaż kawa bezkofeinowa?
    I te słodkości, którymi się tak obficie raczycie. To nieakceptowalne.

    Zarządzam, że dopuszcza się wypijanie maksymalnie dwóch kaw dziennie w przypadku kawy bezkofeinowej, jeden raz dziennie w pozostałych przypadkach.
    Dopuszczalny dodatek do kawy to pełnoziarniste bezglutenowe pieczywo z cukrem klonowym posiadające certyfikat, wydawaniem którego zarządza mój asystent Don Canalio Lasizzo. Proszę się do niego zgłosić.

    No co za bałagan wszędzie. To niedopuszczalne MUHAHAHA!
     
  15. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Dyspozycje i zakazy to Ty wydawaj w domu żonie :D My się nie damy, jesteśmy dorosłe to jak to się mówi: "hulaj dusza, piekła nie ma" xDxDxD Poza tym, policz dobrze, sporadycznie pijemy więcej jak jedną kawusię xD;) a praktycznie ciacho musi być, nawet nie wiesz jak wtedy przepysznie smakuje kawa :D;)xD Miłego.....
     
  16. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Ha, ha, ha...hi, hi, hi.... dobre, ale prima aprilis ;););):D:D:DxDxDxDxDxDxDxDxD
     
  17. -Borsty-

    -Borsty- Team Leader Team Farmerama PL

    Masz rację, bo zestaw dobra kawa + dobre ciacho nie powinien zawierać: glutenu, laktozy, cukru, tłuszczu i białka.
     
  18. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    To było dobre- super żart na Prima Aprilis... he, he , he... ale jakoś mnie nie rozbawił tak do końca

    Witam cieplutko wszystkich, z rana delikatny mrozik -2 st, jednak zapowiada się piękny słoneczny dzień...

    Nie rezygnując z przyjemności picia z rana kawy, która postawi nas na nogi, życzę Wam wszystkim udanego wtorku

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 2 kwietnia 2019
  19. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Do kawki przyniosłam coś słodkiego [​IMG] Witam i pięknego dnia życzę !!!! Wybieram się na działeczkę jak trochę się ocieli !!!! Dzięki za kawkę !!!!
     
  20. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Dzięki dziewczynki za kawkę i ciacho. Event zrobiony, wyspowy w toku. Ja dzisiaj piorę pościele i pójdą na podwórze na sznury (linki) pogoda piękna, słoneczko świeci i wiatr wieje to przepachną wiatrem :D:D:D. Miłego dzionka wszystkim życzę :D:D:D