Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Witam o poranku :) Ewentu jeszcze nie ruszyłam ale mam nadzieję że te wypadajki będą leciały bo inaczej klapa :D Miłego dzionka życzę i zapraszam :)

    [​IMG]
     
  2. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i pięknego dnia życzę xDxD Madziu kawka pychotka xDxD Wypadajki bardzo słabo lecą :cry::cry:
     
  3. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Madziu dziękuję za kawusię. Danusia ma rację, że wypadajki słabo lecą, jak tak będzie to eventu chyba nie uda się skończyć???
    Chyba, że ktoś ma bardzo dużo zielonych kropelek to zrobi. Miłego dnia życzę....
     
  4. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Ja nie mam, wypaprałam wszystko na poprzednie eventy :(
     
    Ostatnie edytowanie: 28 marca 2019
  5. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    W tym evencie akurat nie trzeba chlapać zielonymi kropelkami. Można i zapewne z lepszym skutkiem zwierzaki karmić super paszą. Z tego, co widzę na forum, to zwierzaczki się bardzo dobrze spisują. i utrzymują niezłą równowagę między rodzajami wypadajek :)
    Obfitych łowów w nagrodach życzę i miłego wieczoru :)
     
  6. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Nie trzeba ale podsypać długo rosnące na wypadajki można ciut ciut pokropić zieleniną :D

    Miłego.....
     
  7. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Pewnie, że można. Po to przecież jest, żeby ułatwić życie farmerowi :D
     
  8. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam wieczorkiem. Udało mi się w szklarni zdobyć uszlachetnienie miłość do wody 60% dla hortensji, jutro wypróbuję jak to wychodzi? może jak dobrze polecą wypadajki z hortensji to się zdąży machnąć ten event. Dobrej nocki...
     
    krasnoludek10 i wiktaratuj lubią to.
  9. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i pięknego dnia życzę [​IMG] Zrobiłam dopiero 13 gierek !!!! O jakich zielonych kropelkach mówicie ???
     
  10. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Pewnikiem o super nawozie...
    Dzień dobry:)
     
  11. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Danusiu o Super Nawozie, ale nie będę go ciapciała bo nie mam za wiele, a jakiś zapasik na czarną godz. musi być :D. Wypróbowałam hortensję na dużych polach z miłością do wody i SP i kerstol + biała Niew. i rośnie niecałe 3 godz. Ale to tylko na próbę i zobaczę ile wypadnie z tych 40 pól, a po bokach bez. Teraz poczekam... Miłego popołudnia...
     
  12. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam , witam [​IMG] Słoneczko świeci i od razu inny humor mam !!!!SN mam ale znowu będzie potrzebny do nowego eventu !!!!Dzięki za wiadomości a już myślałam że czegoś nie wiem !!! Pięknej soboty życzę !!!!
     
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja mam dopiero 7.

    Dobry
     
  14. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Danusiu dzięki za kawkę, w realu też wypita. Dzisiaj moja mamusia obchodzi urodzinki, idziemy po południu na kawkę, ale przed tym muszę jeszcze wyskoczyć do fryzjera. Miłej soboty wszystkim życzę.

    Ps. Przypominam ,że dzisiaj jakiś event się zaczyna i znowu mamy event w evencie.....
     
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A nie w poniedziałek? Ja byłem tydzień temu na urodzinkach młodszej siostry i zjadłem bardzo cieniutki kawałek tortu, więc postanowiłem, że wyjątkowo po mszy w Wielką Sobotę nie zjem żadnego ciasta a dopiero na Wielkanoc.
     
  16. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Witajcie w sobotnie połunie :)
    Kawka wypita, obiad prawie gotowy, 26 gierek za mną i pięknie słoneczko świeci. Wracam chyba do życia :D
    Miłego wypoczynku na słoneczku życzę kochani :*
     
  17. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    faktycznie w poniedziałek, ale w nocy chyba z niedzieli na poniedziałek ??? Za dużo tego wszystkiego... Dobrej nocki wszystkim...
     
  18. Cobrad

    Cobrad Forumowy żółtodziób

    Dzieńdobrybardzo:) Nie było mnie w grze z rok minimum i totalnie się nie łapię, o jakich gierkach piszecie, a te rózne dodatki ( nie, nie zielone krople ) to w ogóle czarna magia :) Ale za to pamiętam, że tu w rapszlach to kiedyś hen hen pisałam :) Chociaż 45+ :)
     
  19. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witaj. Zielone krople to jest super nawóz do podlewania roślinek żeby szybciej rosły.
    To nic kochana, że 45+ Tomek ma 18+ i pisze u nas. Więc zasiadaj w Raszpelkowie na ławeczce jak najczęściej bo jakoś pusto się robi ostatnimi czasami. A tak w ogóle to zdradź jak Ci na imię, ja jestem Ala.

    muszę zostawić kawkę bo nasza Danusia gdzieś się zapodziała i kawki niet. Miłej niedzieli Wszystkim życzę.

    [​IMG]
     
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dobrze, że to dla Danusi, bo ja to do Niedzieli Wielkanocnej słodkiego, fast-foodów, napoi gazowanych i chipsów niet;) Czasem myślę jak siostra je chipsy, że furii dostanę, ale jakoś się trzymam. Ale u cioci niechcący zapomniałem o postanowieniu (więc chyba się nie liczy) i zjadłem 1 fasolkę żelkową a na urodzinach młodszej siostry bardzo cieniutki kawałek tortu i dlatego nie jem ciast i słodkiego w Wielką Sobotę, tylko dopiero w Niedzielę Wielkanocną. No, ale jakoś się trzymam.
     
    wiktaratuj lubi to.