Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i pięknej soboty życzę !!!! Kawkę porwałam , zostawiam ciasteczko do kawki [​IMG]
     
  2. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Witam popołudniowo :) U mnie cieplutko, na słoneczku 22'C, wiosna na całego :D Zaraz wpada do mnie sąsiadka z pomocą, umyje mi okna bo ja jeszcze nie za bardzo się czuję :( Chyba nic mi ta rehabilitacja nie dała bo nawet dobrze po mieszkaniu nie mogę chodzić, parę kroków i siedzę lub leżę :( Eventy pomału bo zapominam na czas zbierać to zielsko, w nocy nie wstaję do zbiorów, wyrosłam już chyba z tego :)
    Miłego dzionka i słonecznego tak jak u mnie :)
     
  3. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. U mnie też ładnie +20 st. i nawet wiatr trochę się uspokoił, rano jeszcze dość mocno wiało. Ewuś dzięki za kawkę a Tobie Danusiu za ciacho, ależ ono apetycznie wygląda. Madziu współczuję choróbska, dobrze, że masz taką sąsiadkę co w razie potrzeby pomoże. Miłego popołudnia wszystkim życzę....
     
  4. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Pora na popołudniową kawkę po obiedzie w tę piękną słoneczną sobotę :)

    [​IMG]
     
  5. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Ewuś dzięki za wczorajszą kawkę. A dzisiaj jeszcze nikt nie podał ??? To ja zostawiam i zmykam oglądać ostatnie skoki...


    [​IMG]
     
  6. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Alu no daj pospać w świętą niedzielę :D (wstałam o 5-tej ale jakoś kompa nie odpaliłam) Ciepło, bezwietrznie, kawka pyszna to co robić? Trzeba leżeć :D Sąsiadka spoko, za drobną opłatą lata po ludziach, młoda, chętna do pracy. Pracuje zawodowo i dorabia jak może, śmieje się że zarabia na pazury i jakieś "kwasy" :D Kto to słyszał za moich młodych lat kłaść kwasy na twarz! Maseczka (luksus), krem Nivea i to było wszystko co można było dostać :D
    Miłego dzionka wszystkim.....
     
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór i dobranoc

    Polecam na YT "Adaś Niezgódka vs Rzeczywistość" i w ogóle Grupę Filmową DarwinxD
     
    Alicjanastka i wiktaratuj lubią to.
  8. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam , witam [​IMG] Miłego poniedziałku życzę !!! U nas pada deszcz ze śniegiem !!!A ja dzisiaj muszę pochodzić po mieście !!!!
     
  9. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. U mnie rano popadało. Ja dzisiaj nie idę, może jutro się wybiorę na zakupy. Dzisiaj wzięłam się za ogarnianie chałupki, chociaż nie chce mi się, ale powoli dziubię, z małymi przerwami xDxDxD za chwilę obejrzę film xDxDxD i tak może do wieczora zrobię a jak nie to skończę jutro;):):D Miłego dzionka wszystkim...
     
    krasnoludek10 i wiktaratuj lubią to.
  10. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Pięknego dnia życzę i zapraszam na ławeczkę [​IMG] Eventy skończone !!!! U nas strasznie wieje !!!!
     
  11. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Danusiu dziękuję za kawkę, w realu też sobie piję xDxDxD. U mnie również okropnie wieje, a do tego jeszcze pada momentami deszcz, a ja muszę wyjść na małą chwilkę :( a tak bardzo mi się nie chce :(:(:(, w kuchni w okapie blaszki stukają, hałasują okropnie, ale ooo... wyszło słoneczko, może zdążę wyskoczyć przed następnym deszczem...xDxDxD Miłego dnia...
     
    wiktaratuj i krasnoludek10 lubią to.
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dobry

    Ale około 11-12 strasznie wiało w stolycyo_O
     
    Alicjanastka i wiktaratuj lubią to.
  13. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Witam. U mnie w tej chwili wróciła zima, padał grad a teraz prószy śnieżek jak na Boże Narodzenie :D I w/g powiedzenia" w marcu jak...." sprawdza się w 100% :D
    Miłego wieczoru życzę wszystkim....
     
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Weź, Magda.. Ja wracałem około 11-12 z uczelni i było zimno, ale bezśnieżnie a gdzieś tak chyba około 15-16 zauważyłem, że są już śladowe ilości śnieguxD Ale Pani Zimo, w kwietniu proszę już ustąpić miejsca słoneczku, ponieważ nie wyobrażam sobie świąt Wielkiej Nocy w takim mrozie i ze śniegiem na dodatek.
     
    wiktaratuj lubi to.
  15. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Zima nadchodzi, czyli 15 kwietnia mamy premierę nowego sezonu Gry o Tron. Oznacza to, że jeszcze troszkę pomarzniemy i zimy zaznamy ;) Ale do świat powinno już być cieplej ;)
     
  16. myszka212

    myszka212 Komisarz forum

    Witam :) Strasznie dawno mnie tu nie było, ale słucham sobie właśnie cudownej płyty zespołu Gabin i tak mnie jakoś naszło...:)
    Madziu, też czekasz na "Winter is coming"?*
    U mnie resztki zimy, ale i początki wiosny - magnolie mają już pączki, kaczki łażą po mojej działce i pływają w stawie, zupełnie nie zwracają uwagi na mojego psa i kotaxD No i oczywiście rybki się pojawiły:D.
    Pozdrawiam Was bardzo serdecznie i na dobrą noc zostawiam mój najbardziej ulubiony utwór Gabin


    *nadchodzi zima
     
  17. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i pięknego dnia życzę [​IMG] Czekamy na 00 o nowym evencie !!!!!
     
  18. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Tomku na imię mam Magdalena :D (Magda i Magdalena to dwa różne imiona tak jak Alina i Alicja, Maria i Marianna, Tomek i Romek) :D ale ok, zawsze to krócej się pisze :D Młodyś jeszcze człowiek to miałeś prawo nie widzieć Wielkanocy w śniegu, chociaż powinieneś pamiętać jakieś 5-6 lat temu kwietniowe święta w śniegu :D Mi akurat utkwiły w pamięci bo wróciłam do kraju spalona hiszpańskim słońcem w mroźną polską rzeczywistość :D
    Witaj Aniula :* U mnie "winter is coming to an end", ostatnie jej podrygi :D Też już obserwuje oznaki wiosny bo mam dosyć tych zimowych ciuchów :D
    *zima dobiega końca

    A tak w ogóle witam wszystkich i zapraszam a poranną kawusię :)
    [​IMG]
     
  19. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam wszystkich.
    Pamiętam Madziu to było 6 lat temu w 2013, a pamiętam dlatego, że 1 marca zmarł mój tatuś i była tak piękna pogoda, słoneczko, roztopy i błoto. Pogrzeb był 5 marca i była istna wczesna wiosna a za 2 dni jak przyszedł mróz i opady śniegu to rzeczywiście trzymała mroźna pogoda do świąt Wielkiejnocy i w święta jeszcze leżał gdzieniegdzie śnieg :D:D:D.
    Danusiu, Madziu dziękuję za kawki. No to czekamy na evencik. Miłego dnia...
     
    madzia6310 i wiktaratuj lubią to.
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Mi utkwiły w pamięci ferie zimowe w Londynie (1 czy 2 lata temu), gdzie w Londynie było cieplej niż u nasxD Ale chyba też bardziej deszczowo:p