Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Wpadłam chociaż powiedzieć "dobrej nocki" bo nie miałam czasu zajrzeć w dzień :)

    Miłego odpoczywania kochani :* :* :*
     
    wiktaratuj, Rosemerta oraz Alicjanastka lubią to.
  2. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Ja też nie jem, ale to jest sztuka właśnie jechać na urodziny i nie zjeść, to jest dopiero silna wolna. Ja chodzę w gości, ale wtedy właśnie jem paluszki, garść popcornu, jakiegoś krakersika, do tego kawka i jest ok. :):D A jak pojedziesz na urodziny to spróbujesz słonych dań....

    Dziewczynki gdzie jesteście ???:cry::cry::cry:


    [​IMG]
     
  3. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Jestem , jestem !!!! Miłego dnia życzę !!! Jeszcze ten tydzień i PM wraca do pracy !!! I wszystko powróci na stare toru !!!! Alu dzięki za kawkę !!!!
     
  4. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Ja też się melduję :D Ja tam podjadam słodycze jak mogę i gdzie się da :D (chociaż mi nie wolno a nie to że post) Nie mam silnej woli niestety :(
    Miłego dzionka życzę.....
     
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    jak to było w ,,Miodowych latach"
    - Ja mam silną wolę.
    - Ale Ty masz słabą silną wolę, Karol, słabą silną wolęxD
     
  6. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    A ja mam taką silną wolę, że robi ze mną to co chce xDxDxDxDxDxDxD
     
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A ja pracuję nad Tym, by chociaż na jakiś czas przestała mną rządzić, ale w efekcie wczoraj spałem godzinę (18-19) a dzisiaj prawie 3 godziny (18:00-20:37) a chciałem tylko na chwilę przymknąć oczyxD Albo to przez to, że w sobotę wstałem około 9-10, bo ktoś z psem musiał wyjść a siostra sobie gdzieś wyjechała a potem od 15 do jakiejś północy byłem poza domem (+kuzyn w okresie buntu mnie wykończył, bo u niego to jakoś dziwnie gwałtownie się objawia), wczoraj wstałem około 9-10 z tego samego powodu, co przedwczoraj a poszedłem spać około 23-00 (jak zawsze z resztą, więc to dziwne, że się mogę nie wysypiać) tak na dobre. dzisiaj miałem na uczelnię na 8 rano, więc wstałem o 6 i wyszykowałem się w 30 min, potem wyszedłem z psem i poszedłem na autobus po siódmej. No cóż.. Mogłem wstać o 6:30xD Poza tym ta pogoda w kratkę nieźle usypia. Koniec wywodu.
     
  8. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Dobry Dzień [​IMG] Słoneczko wychodzi a ja szykuję się na działeczkę !!!!!!!
     
  9. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam wszystkich. Danusiu dzięki za kawusię. U mnie też wychodzi słoneczko. Ja chyba dzisiaj wybiorę się na cmentarz, posadzę bratki, ale u mnie bardzo mocno wieje wiatr... Miłego dnia wszystkim.... Zostawiam coś do kawki xDxDxD

    [​IMG]
     
  10. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum


    A ja byłam wczoraj Alu, dziś moja córka skończyłaby 30 lat :(

    Witam wieczorkiem, te ciasta tak kuszą że chyba coś wymyślę na koniec tygodnia :D
    Miłej nocki :* ​
     
    wiktaratuj lubi to.
  11. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i zapraszam na kawkę [​IMG] Ale pięknie świeci słoneczko !!!! Wybieram się na działeczkę !!!!
     
  12. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam dzieweczki i chłopczyku .
    Moja silna wola jest taka silna, że nie mogę sobie z nią poradzić. :pxDxDxD
    Kawusię spijam, bo tak pachnie....:inlove:
    Padł mi ruter w domu i nie mam internetu. A na dodatek nie wiem, kiedy go odzyskam...:cry::cry::cry:
     
  13. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Madziu współczuję, nie mam słów...........


    Dzięki Danusiu za kawusię.
    Mariolka z moim kompem też coś się dzieje. Ostatnio zięć przeskanował komputer, wirusa nie ma a całe chrome ginie i nie można się zalogować na żadną stronę, a na firefoxie jest córci farma i jak chcę coś zrobić na swojej to ciągle muszę ją wylogowywać a w to miejsce siebie logować i tak apiać od nowa, wkurza to, no ale cóż zrobić.
    Miłego dnia wszystkim życzę, jest słonecznie :)
     
  14. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam , witam [​IMG] Eventy zaczęłam z opóźnieniem !!!! Dzisiaj jestem cała obolała ale zadowolona że tyle zrobiłam na działce !!!!
     
  15. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Danusiu dzięki za kawusię, łykam i zmykam na zakupy.
    Miłego dzionka
     
  16. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Danusiu ja również dziękuję za kawkę i tak jak Madzia za chwilę zmykam na zakupy, potem jeszcze muszę na cmentarz bo ostatnio nie zdążyłam. Plany nie wypaliły, ale dzisiaj chyba nic nie przeszkodzi ??? U mnie nadal silny wiatr. Życzę wszystkim miłego dzionka. Eventy powoli, na razie nic nie robię tylko sieję i sieję.
     
    krasnoludek10 i wiktaratuj lubią to.
  17. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i pięknego dnia życzę [​IMG]
     
  18. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    No takiej z uśmiechem trudno odmówić :D Witam w ten piękny słoneczny poranek, czuć wiosnę. U mnie trzech na ławce w evencie, wyspiarski marnie, jakoś nie mam siły i czasu na te eventy, jakiegoś lenia mam z nadejściem wiosny :D

    Miłego i ciepłego dzionka życzę i coś zostawię, a co?! :D

    [​IMG]
     
  19. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam, dziewczynki dziękuję za kawkę i ciasteczka, pyszne xD. U mnie też z eventami na bakier, tylko sieję a jak ukręcę coś w młynie to małe ilości, ale jest jeszcze dużo czasu, zobaczymy jak to się rozwinie ??? Wczoraj byłam na cmentarzu, porobiłam porządki, posadziłam bratki i na razie tyle, teraz tylko na bieżąco chodzić. Jeszcze muszę do babci zanieść kwiatki w wazon i znicze. Miłego piątku i całego weekendu.
     
  20. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Witam serdecznie w tę słoneczną aczkolwiek zimną sobotę- w tej chwili 0 st za oknem...

    Ewenty ostatnio jakoś wolno idą- dużo siania, zero bonusów... Na wyspie chcę zrobić do pnącza- czy wyjdzie- to się okaże, Na farmie 10 zadań za mną, czyli połowa...

    Wolny dzień chcę wykorzystać na maksa- troche spraw załatwić, zrobić porządki i większe zakupy- ostatnio praca pochłania mi całe dnie, ale myślę,że od kwietnia będzie już dużo więcej tego czasu i częściej będę tu wpadać...

    A narazie zostawiam Wam kawkę i życzę pięknego, pogodnego wypoczynku weekendowego

    [​IMG]