Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Pogoda dzisiaj słoneczna, ale wietrzna. Wczoraj było podobnie lecz mniej słoneczka, byliśmy w odwiedzinkach u znajomych. Wróciliśmy dość późno. Jak weszliśmy do domu to dosłownie za 5 minut zaczął padać deszcz, mieliśmy farta, że hej, padało dość intensywnie. Na G&T nic nie znalazłam, polowałam Johna Cytrynę, ale chcą za niego cuda, darowałam sobie...Kupiłam kilka zagadkowych zagród i też nie trafiłam szynszyli, nic to może kiedyś gdzieś się upoluje. W razie czego trzeba będzie do misji kupić szynszyle na targu. Życzę miłego dnia.
     
    wiktaratuj i krasnoludek10 lubią to.
  2. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dobry

    U mnie rano na trawie był śniego_O Ale teraz tylko chłodny wieter;) Niestety coraz silniejszy...
     
    Alicjanastka i wiktaratuj lubią to.
  3. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Ojej gdzie się podziałyście ??? Miłego dnia...


    [​IMG]
     
    wiktaratuj i krasnoludek10 lubią to.
  4. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Praca, dom, praca i jeszcze trochę pracy.
    Niby ta wiosna przyszła, ale jeszcze troszkę zbyt chłodno. Chociaż słonka już trochę więcej. Szkoda tylko, że brak czasu, żeby na tym słonku się pogrzać.
    W czwartek mam teoretycznie wolne, to zakupy większe się zrobi, podjadę do mamy na kawę i podrzucę co nie co.
    Dobrej nocy życzę :)
     
  5. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Witajcie. Wpadłam tylko się pokazać że żyję ale z braku czasu nie mam kiedy tu zaglądać :( Ważne że myślę o Was! :) Miłego dzionka życzę i zaraz uciekam na rehabilitację.....

    [​IMG]
     
  6. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Witanko :)

    U mnie też występuje ciągły niedoczas :oops: farmę obrabiam na szybciora i lecę...lecę... mam nadzieję, że już niedługo będę mogła zwolnić :)
    Też kupiłam parę sztuk i też szynszyli nie trafiłam...wogóle nic fajnego nie trafiłam ani kucy ani kawii :( same pomarańcze-.-
    Kawkę łapię i pędzę :)
     
  7. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Madziu dziękuję za kawkę. Dziewczyny zaglądajcie bo nam ławeczka zmurszeje. My jutro rano już po 7mej. jedziemy jedziemy do onkologa, zobaczymy co dalej??? Miłego dnia...
     
    madzia6310 i wiktaratuj lubią to.
  8. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam. Zajrzałam coby ławeczka nie zmurszała.
    Kawusi skosztowałam, zwierzaki do domku poszły na miłosne szaleństwa. Aż do 18-tej mogą za darmochę rozrabiać. xDxDxD
     
  9. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Hejka. Ja właśnie też zamierzam załadować oazy xDxDxD
     
    madzia6310 i wiktaratuj lubią to.
  10. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Alu trzymam kciuki kochana :*
     
  11. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i pięknego dnia życzę [​IMG] Jakiś wirus mnie złapał ale już jest lepiej !!! Teraz mam lenia !!!! Evencik pomału do przodu !!! Hodowlę skończyłam !!!! Alu trzymam kciuki !!!!!!!!!!!!!!!
     
  12. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Dopiero zaglądam. Event do przodu, ale tych kropek tyle, nie kumam o co chodzi... Jutro zawozimy PM do szpitala do Gdańska na dalsze badania, biopsję albo inne, zobaczymy ??? Ponoć wstępnie 1-2 dni. Miłego wieczorku...
     
  13. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i słoneczka na cały dzień życzę [​IMG] Alu trzymaj się a my trzymamy kciuki !!!!!
     
  14. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Witajcie. Kawusię łapię oczywiście :D
    Ja już po rehabilitacji, dziś był ostatni dzień ale żeby była jakaś poprawa to na razie nic a nic nie czuję.
    Alu na górze masz mieć zrobione tyle kropek jak pokazuje ramka na dole :) Zdrówka życzę PM oczywiście, będzie dobrze.

    Miłego dzionka życzę
     
  15. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Dzięki Madziu.
    Danusiu dzięki.


    Byliśmy. PM został wciągnięty na listę i trzeba czekać na telefon, prawdopodobnie w kwietniu będzie ta biopsja. A ja myślałam, że to od razu. Miłego dzionka. Teraz jesteśmy u córci, czekamy na wnusię, jak wyjdzie z przedszkola to jedziemy do nas...
     
  16. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Witam serdecznie w tę deszczową sobotę...

    Ewent hodowlany juz dawno za mną- szczerze powiedziawszy luksusowe perfumy jak i całe to BB niewiele mi dają- przeskoki o jedną półeczkę, czyli marnie...
    Ewent szkoleniowy- owca zombie wyszkolona na maksa, pozostałe na 3 poziomie...

    Alutka, trzymaj się dzielnie, bądż dobrej myśli... a Wam pozostałym życzę duuuużo zdrówka i w końcu pięknej słonecznej pogody bo wiosna tuż, tuż...

    Zostawiam kawusię, miłego weekendowego wypoczynku

    [​IMG]
     
  17. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Ewuś dziękuje, staram się trzymać...U mnie pada i pada już któryś dzień z kolei....
    Wiesz Madziu żeby tak napisali w OO to by było wszystko jasne, krótko zwięźle i na temat i wiem po jednym zdaniu wszystko a z tamtych wiadomości zero, czytam i czytam i chyba bez zrozumienia bo byłam nie kumata xDxDxD, a tak to już zrobiłam, jeszcze raz dzięki.

    Życzę wszystkim miłej soboty, żeby już chociaż przestał padać deszcz...
     
  18. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Alu kumata jesteś ale przytłacza Cię masa obowiązków i zmartwień. :) Człowiek wtedy inaczej myśli niestety.

    Witajcie w ten niby wiosenny ale jeszcze zimowy i wietrzny dzień.
    Kawusię oczywiście wypiję, czarniutką :D
    Miłego.....
     
  19. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam w niedzielę. Dość wietrznie, ale nie pada... Nikogo nie ma więc zostawiam kawkę. Gdzie nasza Danusia się podziała ???? Życzę Wszystkim miłej niedzieli....

    [​IMG]
     
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dobry słoneczne

    Ala - jaka Ty perfidna jesteśxD W Wielkim Poście nie jem słodyczy *więc zapewne dlatego nie pojadę na urodziny przyrodniej siostry), chipsów, fast foodów i innych takich świństw a Ty mi tu taki kawał ciacha dajesz :cry: Jakby tego było mało, że wczoraj u kuzyna zjadłem fasolkę (po ang. jelly bean).. No po prostu okrutne to jest:cry: No nic, porywam kawkę i idę się powstrzymywać przed tym tortem, bo już na niego patrzeć nie mogę. Mam tylko nadzieję, że nie będzie mi się śnił:cry:

    Hmm.. A może by tak się wyspowiadać z małego złamania postanowienia... Napojów gazowanycch też nie piję, ale tu się jeszcze trzymam. Mam tylko nadzieję, że popcorn to ani słodycz ani nic takiego. Bo jakby nie patrzeć... To zwykła (chyba smażona) kukurydza:p
     
    Rosemerta i Alicjanastka lubią to.