Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    To nie ciacho, toż to ciort...A tu godzina późna - no i co poczniem...;):p
    Witam dziewczynki. Zawalona robotą jestem, ale już pomału wychodzę na prostą. no tyle, że w papierkowie zawsze jest co robić.
    Kasiulka, a czemu nie grasz. Teraz tak szybko się myka poziomy , że szok. :cry::cry::cry::cry:

    Tak patrzę na moje żabsko i chyba trzeba przebrać, bo w przeręblu się utopi w końcu. Dzisiaj jakby tak nie wiało toby było całkiem, całkiem. Ale sikorki w ogrodzie nie odpuszczają,słonina kilogramami nadal schodzi.... :)
    Mnie talarków starczyło na dodatkowe pnącze i 2 tajemnicze sadzonki. A myślałam, że to ja taka gapa i leń patentowany. :p
     
  2. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. dzisiaj już tak nie wieje, ale od jutra czy nawet dzisiejszego wieczora ma być powtórka wietrznej aury :(:(:(:cry:
    Wczoraj mieliśmy latanko po przychodniach to myślałam, że głowę urwie, okropnie mnie przewiało, nie mogłam się w domku rozgrzać. Miłej środy wszystkim życzę...


    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 6 marca 2019
    122qwazi, krasnoludek10 oraz wiktaratuj lubią to.
  3. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Ale mało nas na ławeczce :cry: [​IMG] Wczoraj świeciło słoneczko a dzisiaj pada :cry::cry: Przypominam o dzisiejszych eventach xD Piszcie czego Wam brak !!! Proszę o przypomnienie co miałam komuś podarować xDxD
     
  4. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    No mało Danusiu, mało. U mnie jak zwykle (od jakiegoś czasu brak czasu) :D Jestem w trakcie rehabilitacji, obolała cala to i nigdzie nie mam ochoty przesiadywać :( Ja poproszę jakieś róźowości jak macie na zbyciu, o neonach nawet nie wspominam :D I piszcie co potrzeba, jak mam to się podzielę oczywiście.
    Miłego wieczorku życzę......
     
  5. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Dzisiaj idziemy do lekarza z PM. Boję co powie. ale muszę wierzyć, że wszystko będzie dobrze.
    Dziewczynki na te nasze święto życzę Wam Wszystkim.

    [​IMG]


    No zostawiam jeszcze kawkę....

    [​IMG]
     
  6. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i pięknego dnia życzę [​IMG] Alu dzięki za kawkę !!!! Wierzę że wszystko będzie dobrze !!!!
     
  7. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    [​IMG]
    Witam. Alu trzymamy kciuki, będzie dobrze.
    Kawusię pochłonęłam, ciacho zostawiam. Madziu pisz jakiego neonka nie masz, może mam dwa albo gdzieś niepotrzebnego- to się podzielę. :)
     
    krasnoludek10 i wiktaratuj lubią to.
  8. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Alu wiesz że wiara czyni cuda! Trzymamy kciuki i nie tylko :) Dzięki za łakocie :D

    Mariolko chyba mi łatwiej wymienić co mam z tych neonków (mniej do pisania) :D
    Za wszystko z góry dziękuję :* Wiecie że nie wiedziałam że pomarańczowych bizonów nie można przesyłać? A tak ich potrzebuje :(
     
  9. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Byliśmy. Znowu wystawiona karta DILO, w czwartek wizyta u onkologa. Zobaczymy co dalej ??? Jak będę miała doła to pewnie mniej mnie będzie na ławeczce....Dostałam dzisiaj od p. doktor receptę na proszki na sen bo człowiek rozmyśla i spać przez to nie może, ale wmawiam sobie, że będzie dobrze, musi być dobrze. Miłego wieczorku i dobrej, spokojnej nocki....
     
  10. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    No to dajesz...
    Alu, MUSI być dobrze. Lekarze z onkologi akurat są naprawdę lekarzami. Mojej koleżanki mąż po trzecim przesunięciu wizyty ( z jego powodu-bo bestia uparta i męcząca) poszedł na pobranie komórek. Nawet słowa skargi nie było, że tak długo ... nie w tym terminie... może innym razem.... Trzeba być dobrej myśli i nie czytać za dużo w internecie, bo też bzdury nieraz piszą.
    Trzymaj się mocno, bo wiem ,że żona dużo musi wytrzymać. -.-
     
    Ostatnie edytowanie: 8 marca 2019
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Witam:)

    Spełnienia najskrytszych marzeń dla wszystkich Pań:D
     
  12. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    O matko gdzie jesteście :cry: Dlaczego tutaj tak pusto :cry::cry: Miłej soboty życzę [​IMG]
     
  13. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam- no pusto, i cicho jak "makiem zasiał".
    Dzięki Danusiu za kawkę. :)
     
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Sprzątanie mnie pochłonęło:D A potem pochłonie nauka do kolosa.
     
    wiktaratuj, 122qwazi oraz Alicjanastka lubią to.
  15. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    A robi się cieplej to człek już w domu nie siedzi :D Witajcie :*

    Ja też dziękuję i za kawkę Danusi i Tobie kochana za neonki :*

    Tomku dzięki za życzenia :*
     
  16. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Ja również dziękuję Tomkowi za życzonka a Danusi za kawkę. Z Tego wszystkiego nawet nie zajrzałam na G&T, ale pewnie jak zwykle nic nie upoluję. Kupiłam kilka ZZ, ale też nie wystawiłam i nie wiem co tam się trafiło. Dobrej i spokojnej nocki wszystkim życzę.


    O nikogo nie było od wczoraj......



    Witam niedzielnie.
    Pogoda pod psem, strasznie wieje i pada.
    Zostawiam kawusię.

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 10 marca 2019
  17. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam niedzielnie.
    U nas słonecznie, ale wieje, że łep chce urwać.-.-
     
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A u nas chyba słońce za chmurami.

    Dobry
     
  19. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    I ja witam niedzielnie :) U mnie też wieje że porywa nawet prania z balkonów porządnie poprzypinane :D a ludzie biegają po trawnikach i szukają swoich rzeczy :D Ja coś tam sobie powymieniałam, miałam po 2 sztuki to się z ludźmi zamieniłam np. za judaszowca dostałam klon cukrowy XXL itp. Od Was troszkę neonków i jestem szczęśliwa, g&t uważam za udane :*

    Miłej niedzieli.
     
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja ostatnio GT mam w 4 literach, bo i tak nic mi się nie udaje zdobyć nawet na brakujące pnącza.
     
    Alicjanastka i wiktaratuj lubią to.