Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Beatko będzie dobrze zobaczysz, wiadomo potrzeba trochę czasu, ale na pewno będzie dobrze. Trzymam kciuki za pomyślność rehabilitacji. Ja zaczynam od poniedziałku rehabilitować moje kolano, ale boli mnie bark i ręce, wędrują te bóle po gnatach, kto wymyślił zwyrodnienia ??? Dobrej nocki wszystkim ...
     
    RosesFarm i wiktaratuj lubią to.
  2. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Sadysta jakiś ani chybi;)xD. Wędrują, wędrują, ja dopiero kilka miesięcy temu poznałam "uroki" zwyrodnień i tak się zastanawiam, czy jak dolazą do góry (znaczy do zadka;)xD), to ruszą dalej, czy zaczną wracać własnymi tropamixDxD:cry::cry:
    Miłego dzionka i zdrówka życzę wszystkim:D
     
    RosesFarm, MOD_DaMa oraz Alicjanastka lubią to.
  3. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam , witam [​IMG] Beatko już sobie zapisałam !!!! Idę pograć w kości !!!!
     
  4. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam.

    Basieńko, u mnie zaczęło się 19 lat temu od zapalenia stawów, najpierw atakowały mi kostki u stóp, potem coraz wyżej, bolały kolana, biodra, ramiona, łopatka, teraz dokuczają mi dłonie. Jakieś strzelające palce, tak nazwał tę przypadłość lekarz, zamkniesz dłoń a ona się nie chce otworzyć, tylko pyk, pyk, pyk, powoli się otwiera strzelając jakbyś zatrzaski zapinała czy odpinała, masakra. Dobrze żeby to jeszcze nie bolało, ale ??? Doszło do tego, że bark i kolano musiałam zoperować, a co mnie jeszcze w życiu czeka, wielka niewiadoma ??? No, ale dość o choróbskach, będzie dobrze..
    Danusiu dziękuję za kawkę, w realu też wypita. Teraz idę do pieca rozpalić i czekam na PM, powinien do południa przyjechać...
    Miłego dnia ze słoneczkiem wszystkim życzę, u mnie nieśmiało wygląda, ciekawe czy na długo ???
     
  5. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam.
    Zajrzałam co słychać, a tu same choróbska. Beatko, będzie dobrze. Trzymaj się dziewczę, bo wiem ile się trzeba nalatać, jak mama do szpitala trafi.
    Alu to się nacierpisz, co świat nie widział. Człowiek nawet nie wie jaki szczęśliwy, że tylko od czasu do czasu coś strzyknie. :sleepy:
     
  6. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam , witam [​IMG] Słoneczko świeci i jest dobry humor !!!!!
     
  7. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. A u mnie słoneczka nie ma :(, ale za to PM jest xDxDxD.
    Danusiu dzięki za kawkę, w realu też sączymy..
    Te najgorsze stawy mam zrobione, a reszta musi się dać, strzyka jak u większości z nas, a jak za bardzo to trzeba się wspomóc lekami.
    miłego dzionka życzę wszystkim, za chwilę wybieramy się na małe zakupy.
     
  8. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Witam serdecznie w sobotę ... jak wspomniałam wcześniej- mało teraz tu bywam, ale jak tylko zajrzę to czytam Was i czytam i tak jak napisała Mariolcia- same rozmowy o choróbstwach... Bogu dziękować, ale tej zimy nic mnie nie dopadło, nawet maleńkie przeziębienie...
    Za oknem coraz cieplej, za miastem pojawiły się już bazie-kotki leszczyny..

    W ewencie 58 gierek zrobionych, na tabelkę z prawej strony nawet nie zagladam bo słabo układają się te kości. Najważniejsze ,żę pnącze coraz bliżej

    Zostawiam poranną kawkę i życzę udanego spokojnego weekendu

    [​IMG]
     
  9. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i pięknej soboty życzę :inlove: Wczoraj byliśmy na działeczce i pomalowałam drzewka xDxD teraz już widać że wiosna blisko :inlove: Mam zrobione 59 gierek i już mało brakuję do pnącza xDxD Dzięki za kawkę w realu też piję xD
     
  10. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Witajcie po małej przerwie. Ferie się kończą to i ja zacznę bywać więcej w domu :D O evencie nie piszę, słabo idzie bo nie ma mnie przy kompie.
    Dzięki za kawusię i miłego wypoczynku życzę :*
     
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    U mnie ferie się kończą (w poniedziałek i wtorek poprawka) i jak się uda zdać (w co wątpię przez głupią geologię) to do 22 lutego znowu nudy:p
     
    wiktaratuj i RosesFarm lubią to.
  12. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Mnie też nie i mam nadzieję, że tak będzie dalej xDxDxD
    Już też mówiłam do PM, że czas drzewka pomalować, ale po niedzieli może mi to ogarnie xDxDxD
     
  13. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Witajcie :) Dziś nie zaspałam i to ja kawusię stawiam :D

    [​IMG]

    Miłej niedzieli życzę :*
     
  14. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Madziu dzięki za kawkę, nikt nie przyleciał ??? Ja miałam dzieci, przed chwilą pojechały. Troszkę się odsapnie. Czekam na skoki. Od jutra zaczynam 2 tygodniowe rehabilitacje. Event powoli, prawej strony na pewno nie zrobię, z lewej pnącze zdobyte. Miłego niedzielnego popołudnia życzę...
     
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Po co to czekać.. Wczoraj skakali i nic z tego nie wyszło:pxD A stan eventowy podobny jak Twój:p
     
    wiktaratuj i Alicjanastka lubią to.
  16. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    raz pod wozem a raz na wozie, może dzisiaj będzie lepiej ???


    Ps. i widzisz Tomku Kamil Stoch był I xDxDxD
     
    Ostatnie edytowanie: 10 lutego 2019
    wiktaratuj i krasnoludek10 lubią to.
  17. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam , witam [​IMG] Cały czas leje a dzisiaj zaczęło wiać !!!! Nie chce się wychodzić z domku w taką pogodę !!! Pnącze już działa a z drugiej strony mam ulepszenie fabryki !!!!
     
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A ja nie wiem, czy uda mi się dojść do ulepszonka:p I dobrze mi z tymxD
     
    Alicjanastka lubi to.
  19. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    U mnie rehabilitacja od 4 marca a event marnie, pnącze mam ale po drugiej stronie tylko 57 nagród.
    Miłego dzionka :*
     
  20. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Hejka... Dopiero wróciłam do domku, po rehabilitacjach pojechałam do koleżanki, bo to już tylko 4 km dalej. Spotykamy się rzadko, ale raz na rok czasami się uda, pogadałyśmy, powspominałyśmy, miło spędzone popołudnie. Cały dzień też pada i wieje, nieprzyjemnie na dworze. Doszłam do czerwonego żurawia, dalej nie ma szans bo zbiór za 3 godz. a koło niełaskawe, tylko szkoda wejściówek....Miłego wieczorku...
     
    wiktaratuj i krasnoludek10 lubią to.