Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja też nie - i na bank nie zdam geologii:cry:
     
  2. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    U mnie dzisiaj w południe było słychać głośne ćwierkanie ptaszków, aż przystanęłam posłuchać, może niedługo wiosna przyjdzie ???
     
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Oby. Już mam dość tego chłodu i ciągłych opadów śniegu.
     
    Alicjanastka lubi to.
  4. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Witajcie. Eventu oczywiście nie skończyłam, 41/87 tylko, dobrze że chociaż udało się skończyć Ingrid i zdobyć wszystko na pnączu. Masakra jakaś z tymi eventami, chyba chcą odstraszyć graczy. Zaraz wiosna i będzie nas mniej w grze :D Zbieram się na pazurki, chyba już zrobię sobie wiosnę dziś (dobre i na pazurach) :D
    Miłego wieczorku życzę......
     
  5. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i miłego dnia życzę [​IMG] Przypominam o dzisiejszym nowym evencie !!!!!
     
  6. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Ja sobie zrobiłam czerwone xDxDxD
    a tak w ogóle dzień dobry wszystkim i miłego popołudnia. Danusiu dzięki za kawkę...
     
    madzia6310 i wiktaratuj lubią to.
  7. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Dzień dobry Raszpelki [​IMG] Ciepłego dnia dziewczęta !!!!! Evencik pomału do przodu !!!!! Wczorajszą kawkę wylałam ale przyniosłam świeżą [​IMG] Jeszcze trochę i trzeba będzie schować ławeczkę na lepsze czasy :cry::cry:
     
    Ostatnie edytowanie: 2 lutego 2019
  8. MOD_DaMa

    MOD_DaMa Forum Moderator Team Farmerama PL

    Dzień dobry :) ale tu cichutko:p

    Gdzie Wszystkich wywiało ;) może zapach kawy Was tu zwabi:D

    [​IMG]



    Miłej soboty:)
     
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Jak to gdzie nas wywiało:p Do pilnowania blenderów i roślin sianych na wypadajkixD
     
    Alicjanastka, wiktaratuj oraz MOD_DaMa lubią to.
  10. MOD_DaMa

    MOD_DaMa Forum Moderator Team Farmerama PL

  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    No a u mnie dopiero 10/40 i 8/40..
     
    Alicjanastka, wiktaratuj oraz MOD_DaMa lubią to.
  12. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór. Faktycznie puściutko na ławeczce, chyba za zimno ;););). Albo Raszpelki się pochorowały ??? W środę mój PM będzie wyjeżdżać z pracy, więc w czwartek przed południem powinien być w domku, no i zaczniemy bieganie po lekarzach. Kilka badań i TK. Dobrej nocki...
     
    MOD_DaMa, wiktaratuj oraz krasnoludek10 lubią to.
  13. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Zimno jak zimno. Ale napadało dzisiaj solidnie. Drogę do ławeczki ktoś musiał odkopać ;)
    Życzę mało stresującego biegania po lekarzach i dobrych wyników :)
    Zdrówka życzę wszystkim Raszpelkom :)
     
  14. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam , witam [​IMG] Raszpelki przymarzły w tych krzaczorach :cry::wuerg: Event skończyłam już w niedzielę ale dalej się bawiłam w karmienie xD W TS-ach obsypało mnie dobrociami xD Mam do oddania tulipanowce 2 szt , różę pustyni też 2 szt. i 1 szt. wierzby całolistnej xDxD Zdobyłam konika i zebrę xDxD
     
  15. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam. Danusiu gratulacje takich dobroci. U mnie wszystko do paska. Jakiś serwer chyba zakazany mam. :oops::sleepy::oops: Event też skończyłam, jakby co to o gorące eliksiry proszę.
    Mnie przywaliły papierzyska.
     
  16. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i ciepłego dnia życzę [​IMG] Przypominam że dzisiaj zaczynamy nowy event !!!!!
     
  17. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Witaski Raszpelki :)

    Bida u mnie od miesiąca taka, że pisać się nie chciało ale zaglądałam co u was słychać. Mama moja udar miała, na początku taki leciutki, poleżała tydzień w szpitalu i wypisali bez jakichś konkretnych badań. Pan doktor stwierdził, że tomograf nic nie pokazuje :( Po dwóch dniach wróciła do szpitala z poważnym udarem >:(:cry::cry:lewa strona niewładna, źle mówi ...oj ...no bida. Tydzień temu odwiozłam ją już na oddział rehabilitacji mam nadzieję, że trochę jej stan fizyczny się poprawi :)

    A ja w miedzyczasie jakby bidy było mało taką grypę przeszłam, że padłam na twarz.
    Danusiu ja chętna na tulipanowca bo nie mam a eventu nie robiłam bo nie miałam jak ...
     
    wiktaratuj i Alicjanastka lubią to.
  18. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam Wszystkie Raszpelki i nie tylko.
    Dziękuję bardzo Madziu i mam nadzieję, że tak będzie....
    Danusiu gratuluję skończenia i tych dobroci. Mi zeberek nie chciało dać, ale mam je z poprzedniego eventu, czyli nie jest źle, kuca też nie dało, ale to nic. Dzisiaj pogramy sobie w kości, na pewno go nie zrobię, ale oby do pnącza....
    Mariolka, przyjemnej pracy...
    Oj kochana współczuję i przytulam, ale wierzę w 100%, że rehabilitacje przyniosą skutek. Ja byłam po operacji kolana 6 tygodni i tam było dużo ludzi po udarach leżących, którzy w miarę ćwiczeń stawali na nogi, aż się wierzyć nie chciało, wytrwałe ćwiczenia bardzo dużo dają. Trzymam kciuki aby w przypadku Twojej mamusi też tak było...
    Wszystkim życzę miłego dzionka...
     
    ~czarodziejka i wiktaratuj lubią to.
  19. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Becia, rehabilitacja naprawdę cuda czyni, mam sąsiada, który po udarze w ogóle nie mówił, leżał, w dodatku stracił pamięć i nie dość że z rodziny rozpoznawał tylko brata, ale nie pamiętał nawet nazw przedmiotów codziennego użytku. To było 1,5 roku temu, rehabilitację rozpoczęto już w szpitalu, potem tu na miejscu, kilka razy wyjeżdżał na miesięczne turnusy rehabilitacyjne i dziś facet jest fizycznie sprawny, a z dolegliwości zostało mu leciutkie zacinanie się w mowie. Myślę że i z twoją mamą będzie dobrze, ciebie ściskam, a za mamę trzymam kciuki z całej siły:inlove::inlove::inlove:
     
  20. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Dzięki dziewczyny za słowa pociechy :) wróciłam właśnie od mamy ( jest w sąsiednim mieście) i z tego co zobaczyłam dzisiaj jestem dobrej myśli. Już zgina palce w lewej ręce, jeszcze nic nie przytrzyma ale już jest znaczna poprawa bo nawet paluszkiem nie mogła ruszyć.
    Rozsiałam badyla może choć troszkę skubnę tego eventa :)
     
    wiktaratuj i Alicjanastka lubią to.