Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Alu . jak zobaczysz stare plansze to się przypomni !!!! Teraz na nowych też dobrze mi idzie !!!!
     
  2. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    No niby powinnam pamiętać stare ale gdzie tam, bez podpowiedzi ani rusz! Mam 16/43 a Ingrid 30. Sporo pracy tzn. siania :(
    Miłego wieczorku
     
  3. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Witam serdecznie w ten mrożny -10 st i bardzo ośnieżony dzień...piękną mamy zimę- jak przed laty ... Kawka dla śpiochów

    [​IMG]

    Mało mnie tu ostatnio, mało na farmie a jeszcze mniej na forum... dużo pracy w pracy, dużo pracy na "ranczo". Ewenty coraz gorzej mi idą, niektórych nie jestem w stanie ukończyć, widzę,że z kolejnym będzie to samo- żeby choć z toporkami dojść do końca.. A tak na marginesie to powoli zaczyna mnie ta gra się nie podobać- na początku roku kupowałam 2 razy florki i młyn - kasiorkę z telefonu pobrało a florków nie dopisało- tak samo z abonamentem na młyn....Pisałam do Pomocy, odesłali do Mobilteku- tu wysłałam 3 zgłoszenia z problemem - minęło 3 tygodnie i żadnej odpowiedzi... Cały zeszły rok nie miałam takich komedii.... Stąd też moja niechęć do dalszej gry ....

    Życzę wszystkim udanego miłego weekendowego wypoczynku
     
  4. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i pięknej soboty życzę !!!!! Madziu u mnie bardzo podobnie - 16 / 45 a toporki 30 !!!! Też miałam raz nie dopisane ale już nie pamiętam co !!!!Pisanie reklamacji też nic nie dało !!!! Dzięki za kawusię !!!!!

    Witam i pięknej niedzieli życzę [​IMG] Jeszcze jedna gierka i toporki zakończone !!!! Raszpelki gdzie jesteście !!! U nas już po zimie bo pada deszcz !!!! Może w tych krzakach zamarzłyście ????????????
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 27 stycznia 2019
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witam Raszpelki :)

    Coś pustawo ostatnio na Waszej ławeczce, mam nadzieję, że to tylko brak czasu a zdrowie wszystkim dopisuje :)

    Pozdrawiam i miłej niedzieli wszystkim życzę:)


    danusia41 Twoje posty byłam zmuszona połączyć bo pisanie jednego pod drugim jest zabronione, korzystaj proszę z opcji "Edytuj".

    RosesFarm pisz do tego Mobilteku do skutku :)
     
    wiktaratuj lubi to.
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    No ja nie wiem czy zdrowie dopisuje:p Ja po tych urodzinach już mam kacaxD
     
    wiktaratuj lubi to.
  7. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Komu dobrze...;)xD
    U mnie pada, ale śnieg, mrozik też jeszcze trzyma:cry:, dołek w śniegu se w tych krzaczorach wykopałam, zagrzebałam się i do wiosny usiłuję przeczekać...;)xD
    Miłego ciepłego popołudnia życzę:)
     
  8. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Po jakich znów urodzinach? Wyskakujesz jak "Filip z konopi"! :D Ni z gruszki ni z piertuszki walisz chłopie nie na temat albo wpadasz jak pogodynka zakomunikować nam 'C :D Napisz coś z sensem, jakoś doczłapałeś do tych studiów to myślę że potrafisz sklecić jakieś sensowne zdanie Tomku. Na temat zdrowia nic nie piszę, wierzę że wszyscy zdrowi tej zimy bo katar to nie choroba a i łamanie babć w kościach to nie od przeziębienia :D

    A tak w ogóle witam wszystkich popołudniowo i miłej niedzieli życzę.
     
    RosesFarm i krasnoludek10 lubią to.
  9. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Tomaszek chyba Farmeramowe urodziny obchodził;)xD, ale żeby od razu kac?xDxD Chyba, że studenckie życie go wciągnęło i teraz biedaczek ma syndrom dnia następnego:wuerg:xD8)
     
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Farmerskich urodzinach - a jakichxD I nie studeckie życie tylko przez ten event jeszcze nie śpię na dodatek, więc i bezsennośćxD No i oczywiście pomroczność jasna:p
     
    RosesFarm, madzia6310 oraz wiktaratuj lubią to.
  11. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    A jednak!xDxDxDxDxDxDxD
    No mówiłam!xDxDxDxDxDxD
     
    madzia6310 lubi to.
  12. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    No teraz to wiem ale ile trzeba się naprodukować żeby z Ciebie coś wyciągnąć! :D Pisz pełne zdania i nie będziemy się domyślać :D
     
  13. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i zapraszam na kawkę [​IMG] Miłego dnia życzę !!!! U nas pada deszcz a ja muszę wyjść z domku :cry::cry:
     
  14. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Dzięki Danusiu za kawkę:*
    U mnie słoneczko świeci, nawet jest dość ciepło. Pogoda w sam raz na moje wyjście, w lodówce tylko światło i masło :D Czas na porządne zakupy.
    Miłego tygodnia życzę....
     
  15. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam. Wpadłam na kawusię bo południe akurat.
    A żeby nie było to przyniosłam coś na ząb. Jeszcze gorący. :p
    [​IMG][​IMG]
     
  16. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i ciepłego dnia życzę [​IMG] Znowu brak wypadajek :cry: ciężkie jest życie farmerek :oops::cry:
     
  17. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. U mnie też brak wypadajek, nie wiem czy uda się skończyć ??? Za chwilę jadę na mammografię. Wczoraj córcia pojechała, ale przed wyjazdem jeszcze była z małą u lekarza bo już od 10 dni kaszle, prycha i kicha i temperatura, stwierdzono grypę...Musi się leczyć, koniecznie chce być u mnie na ferie, ale musi być zdrowa, jeszcze niespełna 2 tygodnie, ale długo ją trzyma. Życzę miłego dnia i zmykam.
     
  18. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i ciepłego dnia życzę [​IMG] Eventu nie skończę :cry::cry::cry::cry:
     
  19. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Danusiu dzięki za kawusię. Event na urodziny powinien być łatwy i przyjemny, nagrodą za granie a nie jakąś wymyślną harówą, takie jest moje zdanie, ale najwidoczniej BB uważa inaczej... Miłego dnia.
     
  20. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Też tak myślę, już mnie ciarki przeszły, jak zobaczyłam ilość roślinki do wysiania:cry::cry::cry:, i tak czuło serce moje, że będzie problem z wypadajkami8):(. A jak jeszcze na tych planszach oczopląsu dostałam...:mad:>:(;) Odpuściłam sobie, jak stało się jasne, że wypadajek nie uzbieram, i przynajmniej sobie nerwa oszczędziłam. Za to ładnie sobie pełnię podgoniłam, więc w sumie jestem zadowolona;)xD
    Słoneczko u mnie dziś pięknie świeci, do ogrodu całe stadko gili przyleciało i ligustry z jagód obierają, wyglądają jak czerwone jabłuszka na tych krzakach:). Jakoś od razu oczka mi się weselsze robiąxD
    Miłego słonecznego dzionka życzę wszystkim:D