Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Dzięki Alu !!! Coś słabiutko z moją pamięcią !!!!! Trzeba zacząć łykać proszki aby ją poprawić !!!!!
     
  2. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Czytałaś info o jutrzejszym evencie ??? Czy damy radę zrobić ??? Ile się zrobi tyle będzie xDxDxDi też dobrze...
     
  3. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Czytałam !!! Co ważniejszeto sobie spisałam żeby znowu czegoś nie zapomnieć !!!! Ale dużo wszystkiego potrzeba !!!!
     
  4. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Trochę przeginają, bo ci co pracują to nie zawsze mają możliwość siania non stop i się burzą. Popieram. My w domku, ale siać pod budzik, trochę chore, no cóż, zobaczymy jak to wyjdzie w praniu, ile zrobimy to nasze bo koszyków to ja nie kupuję. Co najwyżej mogę wydać kaskę na kombajn, ale nie na koszyki :D.
     
  5. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Koszyków jeszcze nie kupowałam !!! I nie zamierzam !!!! Dziewczynki chyba zamarzły w tych krzaczkach !!!! Kolorowych snów Alu !!!
     
  6. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Chyba tak Danusiu, głucho i pusto. Ja jeszcze polecę dorzucić do pieca, bo mrozik ciągnie, a potem poczytam i lulu. Wzajemnie dobrej nocki :)
     
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja chyba też zamarzłem:p No, ale moje zdanie na forumie na temat tego eventu to już pewnie każdy znaxD
     
  8. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i pięknego dnia życzę [​IMG] Dzieczyny wychodzić z krzaczorów bo zamarzniecie !!!!! Przypominam o nowym evencie !!!!!
     
  9. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Dzięki Danusiu za kawusię, w realu zrobiłam sobie przed chwilą drugą. No to czekamy na 14 tą. xDxDxD. Miłego dnia :D:D:D
     
  10. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam , witam [​IMG] Wszędzie rośnie zielsko , ale słabo idzie mi wyszukiwanie przedmiotów :cry::cry: Widać wzrok już nie ten :cry::cry:
     
  11. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam Danusiu. Ja na razie tylko sieję. Też boję się tego wyszukiwania bo nigdy nie byłam dobra w spostrzegawczości ani szybka, ale co będzie to będzie. Chcę nasiać jak najwięcej żeby potem było więcej do szukania, to może się zapamięta co gdzie leży, zobaczymy ??? Muszę ogarnąć chałupkę, wczoraj wieczorem rozebrałam choinkę i już nie sprzątałam. Miłego dzionka.
    Po południu idę do córci na pazurki, pewnie nie będzie czasu żeby posiać a tego zielska tak dużo potrzeba, pokręciłam kołem, ale zonk...
     
    krasnoludek10 i wiktaratuj lubią to.
  12. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    No tak krzyczycie o tych krzaczorach że uszy bolą :D A na poważnie..... Jakaś osłabiona jestem, nie chora ale na nic siły nie mam :( Starość mnie dopada czy co? :D Też sieję gdzie się da i słabo idzie to szukanie, wzrok, pamięć i inne zmysły już nie te same co przed laty.
    Miłego popołudnia i wieczorka życzę.....
     
  13. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Pocieszacie mnie, dziewczynki;). Co prawda nigdy nie byłam szczególnie spostrzegawcza, ale w tym evencie czuję się jak ostatnia gapa, patrzę i guzik widzę;):cry:xD
    Madziu, to nie starość, tylko ty może już wiosnę przewidujesz i przesilenie wiosenne czujeszxD;)
    Póki co, zimno okrutnie, a jeszcze śnieżycami straszą. Wychodzić się nie chce, nic się nie chce, tylko siedzieć z kotem na brzuchu i książką na kocie (z braku miejscaxDxDxD)
    Miłego wieczoru i dobrej nocki życzę:)
     
  14. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Aż się Basiu oplułam ze śmiechu, ale grzeją Cię podwójnie i kot i książka xDxDxD, ja dzisiaj tylko wyszłam po gazety i do biblioteki. Jutro muszę wyjść na zakupy, dzieci przyjadą. W końcu wykręciłam +1 na kole, może trochę podgonię tą eventówkę. Dobrej, spokojnej nocki....
     
  15. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Witajcie dziewczynki. Tak czytam o tym kotku i sobie przypomniałam jakiego wczoraj widziałam smolucha (czarny), tak dostojnie kroczył, zerknął na mnie i tak dumnie przeszedł obok, nic a nic się nie bał, tak jak byśmy się znali całe życie :) No taki był piękny że chyba bym go wzięła do domu gdyby za mną poszedł ale nie, polazł w inną stronę :( Co do eventu to u mnie szału nie ma, lewa strona zaczynam 11 a prawa 34. W nocy nie wstaję zbierać, chyba już wyrosłam z tego wyścigu szczurów, ile zrobię to moje, nic na siłę.
    Wiosnę to ja czuję, przy kaloryferze :D Mrozisko u mnie jak diabli, -6 a odczuwalna przez wietrzyk -12 :D
    Zapraszam na gorącą kawusię i miłego dzionka życzę :*

    [​IMG]
     
  16. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i pięknego dnia życzę !!!! U nas tylko -4 ale jak dla mnie to szalony mróz !!! Wczoraj nie wychodziłam z domku ale dzisiaj muszę !!! Jadę po wynik badania i po chlebek do sklepu !!!! Najlepiej mi idzie szukanie przedmiotów na starych obrazkach !!!!
     
  17. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Ja jeszcze nic nie zrobiłam. Tylko sieję i sieję i postępów nie widać, trzeba chyba coś ukręcić w młynie i spróbować, ale aż się boję.
    U mnie wieczorem było -11, o 9 tej. -9, teraz -4st. Już byłam na zakupkach, trochę przyprószyło śnieżkiem. Dzisiaj przyjeżdżają dzieci to musiałam lodówkę zaopatrzyć :):DxD. Danusiu na jakich starych obrazkach??? Ja jeszcze nic nie robiłam i nie wiem czego się tam mogę spodziewać??? Miłego dnia wszystkim.
     
    wiktaratuj i krasnoludek10 lubią to.
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    dobry

    brr... -5 stopni i 8 km/h wiatr...
     
  19. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    To Tomku nie jest wiatr tylko lekki wietrzyk, zobaczyłbyś jak przy -11 wiatr wieje 100/h i wtedy jaka przyjemna jest temperatura odczuwalna :(:(:( aż skóra do kości przymarza.....
     
    wiktaratuj i krasnoludek10 lubią to.
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dla mnie nawet zimny wietrzyk jest nieprzyjemny:(
     
    wiktaratuj lubi to.