Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Też tak myślę Alu że damy radę, na noc długo rosnące i coś zawsze wyleci. Ja już nie muszę latać na występy, mój duży (12-ty rok) i ze mną mieszka to coś z rana dostanę :) (jak nie zapomni)no ale do prababci muszę go posłać :D
     
  2. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    No z tymi moimi większymi to już też skończyłam, bo 13 i 12 lat, ale swego czasu nachodziłam się, a teraz została najmłodsza, tylko do niej to trzeba kawał jechać a tamte to mieszkają ze 300 metrów ode mnie a i do przedszkola bliziutko było jak chodziłam. Pewnie też przyjdą jak nie zapomną, a zresztą w poniedziałek to pewnie będę późno w domku, ale zobaczymy jak im ta pamięć zafunkcjonuje ???
     
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    U Ciebie w przenośni a jak ja ostatnio byłem u babci na wsi, to całe buty miałem potem w błocie:p-.-

    Dobranoc
     
    RosesFarm, Alicjanastka oraz wiktaratuj lubią to.
  4. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    A gdzie kawa :cry::cry::cry: Dopiero teraz mogę się napić kawki a tu zong :cry:[​IMG] Wczoraj i dzisiaj miałam robione badanie izotopowe serca . Dzisiaj chyba będę świecić wieczorem ;) Przyjechałam i zrobiłam sobie kawkę xD:inlove: Hodowlę też już skończyłam , porzucałam trochę toporkiem i trochę zrobiłam zimowego eventu !!!! Jaka dobra gorąca kawka !!!!!
     
    Ostatnie edytowanie: 18 stycznia 2019
  5. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. A ja dzisiaj latałam po mieście, zakupki weekendowe dla mamusi i siebie. Hodowlę też skończyłam a resztę dziubię po trochu. Dzisiaj w końcu świeci słoneczko, ale wiatr nie chce przestać wiać. Dopiero teraz też siedzę przy kawce, oj dobra gorąca kawusia, dobra a nawet bardzo dobra. Miłego dzionka.
     
  6. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i miłego dnia życzę [​IMG] U nas mróz ale sucho !!!! Więcej nie robię eventów z wypadajkami !!!! Cały czas ich brakuje bo słabo wypadają !!! Dziewczynki gdzie jesteście ????????
     
  7. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Jestem Danusiu, pospałam sobie jak nigdy! :D Ja też nie robię, te rożki "wypadajki" to jakieś przekleństwo ale ja nie kupuję żadnych koszyków. Nie nabijam kasy nikomu :D Wolę dać wnuczkowi na zabawkę, doładowanie do tela..... I też przychodzę z kawusią chociaż Twojej siorpnę troszkę :D
    Miłego dzionka.....

    [​IMG]
     
  8. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam dziewczynki. U mnie też mrozik choć niewielki, ale trzyma, troszkę przyprószyło śnieżkiem. Dzisiaj idziemy z mamusią do fryzjera, co by babcie jakoś się prezentowały w ten "Dzień Babci" w przedszkolu xDxDxD. Pod wieczór muszę wybrać się do sąsiadeczki bo się rozchorowała, zanieść maciupkie zakupki. Wieczorem albo rano spakować potrzebne rzeczy i wyjazd. W poniedziałek wieczorem wrócimy, aż się boję jak zimno będzie w domu jak przyjedziemy, chyba szybko polecę do pieca i pod kołderkę xDxDxD. Miłej soboty.
     
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Jak ja zazdroszczę studniówkowiczom.. Niby to impreza a jej nie odwołali - ot, paradoksxD
     
    RosesFarm, Alicjanastka oraz wiktaratuj lubią to.
  10. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Wpadłam po nocy żeby Wam kochani powiedzieć że kończę dziś polarny event :) Nasiałam uszlachetnionych goździków i tyle mi wypadajek poleciało że mam teraz wszystkiego nadmiar :D
    Dobrej nocki wszystkim.....
     
  11. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    No i widzisz udało się, gratuluję !!! Również dobrej nocki....
     
  12. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i pięknej niedzieli życzę !!!! [​IMG] ja jeszcze robię !!! Na jakich polach posiałaś te goździki ?????
     
  13. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Witam. Danusiu ja mam tylko małe pola, (obsadziłam na 2 planszach bo trzecia w zagrodach) na jednym wystarczyło mi SN i tak poleciało wszystko że szok! Nie wiedziałam o czym do mnie piszesz na poczcie :D Myślałam że coś przeskrobałam :D
     
  14. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Nic nie przeskrobałaś !!! Dalej nie wiem czy skończę event ?????
     
  15. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Danusiu ja siałam orzech i szarotkę bo mi potrzebne do misji leciało dużo rożków, a próbowałaś cebulę, albo coś co masz uszlachetnione ??? Za chwilę wyjeżdżamy, zięciunio już jedzie, będę jutro wieczorkiem. Miłego wieczorku wszystkim życzę i kolorowych snów.
     
  16. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Event skończony :pxD [​IMG] Za oknem mrozik :cry::cry: Kiedy zrobi się ciepło :wuerg:
     
  17. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Gratki, Danusiu:D
    Całkiem nawet solidny ten mrozik:oops: i śniegu znów napadało i straszą jakimiś atakami zimy... Ale już "z górki", bliżej niż dalej do wiosny i dzień jakby ciut-ciut dłuższy:D. Jeszcze trochę wytrzymajmy;)
    Ciepłego dzionka zmarzniętym i miłego wszystkim:D
     
  18. myszka212

    myszka212 Komisarz forum

    Hej Raszpelki:)
    Krążę w pobliżu to zaglądnęłam i na ławeczkę.
    Pozdrawiam i życzę

    [​IMG]
     
  19. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i ciepłego dnia życzę [​IMG] Dziewczynki brakuje mi bulionów !!!! Czegoś znowu nie doczytałam !!!!
     
  20. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Danusiu reszta w następnym evencie, bo to były powiązane eventy.
    A tak w ogóle witam wszystkich w ten mroźny dzionek. Od wnusi wróciłyśmy wczoraj wieczorem i zaraz biegusiem do pieca, u mnie było w jednym pokoju 16, w drugim 18 a u mamusi 20 st. Jak napaliłam to doszło 25,5 i było milutko, cieplutko i wskoczyłam do lóżeczka z książeczką, poczytałam i zasnęłam. Jeszcze mi walnął wzmaczniacz od kompa, dobrze że miałam nowy w zapasie, kiedyś dostałam w ramach reklamacji bo inaczej by sobie lapek stał padniety. Miłego dzionka dziewczynki...
     
    krasnoludek10 i wiktaratuj lubią to.