Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    No słabo lecą:cry:, ja pewnie dam radę, ale będę walczyć aż do samego końca, no i dziś resztką "skarpety" musiałam posypać:(
     
  2. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Witaj w gronie teściowych :)
    Gratulacje dla Młodych i Rodziców, dużo szczęścia w dalszym, wspólnym życiu :)

    Madzia tak kawą skusiła i jej zapachem, że musiałam choć na chwilkę zajrzeć :)

    Leczcie się dziewczynki i nie chorujecie.
    A Ty, chłopczyku pamiętaj o takiej rzeczy, jak chusteczki higieniczne. No bo jaka panna zainteresuje się chłopakiem z brudną buzią? Za to mając chusteczki możesz niejednej pannie uratować "życie". Będzie dziewczę w potrzebie, zagada, zapyta, czy poratujesz a Ty jak ten rycerz wyciągniesz paczuszkę i gotowe. Ani się nie obejrzysz, jak będziecie siedzieć w przytulnej kawiarni, herbaciarni, czy innej cukierni ;)
     
  3. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Witajcie :)
    a ja na wezwanie Żaby wylazłam z krzaczorów aby obejrzeć zdjęcia jej córci i nowego nabytku rodzinnego :p( zięcia znaczy się )
    Gratulacje Mariolu:inlove:Córka ślicznie wyglądała
     
  4. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam , witam [​IMG] Miłego dnia życzę !!!! Event skończyłam ale dale brakuje mi gałęzi !!!! U nas zaczęło wiać to może pospadają !!!!!
     
  5. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    U mnie też wieje i to chyba coraz mocniej:(, ale gałęzie spadają tylko w realu;)o_O
     
  6. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam poniedziałkowo. Wczoraj byliśmy na urodzinkach. Dzieci pojechały , ale lada dzień przyjadą, przecież trzeba zabrać obie babcie co mogłyby w poniedziałek stawić się u najmłodszej wnusi w przedszkolu, a mamy do tego przedszkola prawie 90 km, ale czego się nie robi dla wnucząt xDxDxD. Miłego popołudnia...
     
    Ostatnie edytowanie: 14 stycznia 2019
  7. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Witajcie. Jeszcze 53 gałęzie do końca...... Od 2 dni wstaję w nocy żeby zbierać drzewa, jakaś masakra :D Alu nie ma mowy o kupowaniu prezentów za florki, nie skończę to trudno, świat dalej będzie istniał, gra również. :) Dziś też popilnuję tych drzew, a nóż..... :D Za to mrówek mam w zapasie przeszło 500 i 2000 tys. roślinki eventowej :)

    Miłego życzę......
     
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A ja mam inny dylemat:p Czy robić prawko czy nie, bo jestem albo za szybki albo za wolny na drogixD
     
  9. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Ale Madziu, już tak niewiele brakuje xDxDxD zobaczymy jak to w praniu wyjdzie :D
    ja mam mrówek 300 a roślinki 1000 bo jakoś zapominam o sianiu xDxDxD.
    Wszystkim dobrej nocki...
     
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja mam roślinki trochę a mrówek trochę więcej niż trochę po evenciexD
     
  11. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Witam o poranku :)
    Zapraszam na kawę w ten wietrzny poranek.


    [​IMG]

    Udało się, wstawanie nocne pomogło i skończyłam misję w spółdzielni. Dziękuje dziewczynki za pomoc, bez Was pewnie musiałabym jeszcze siedzieć przed kompem. Zostawiam w zamian słodki poczęstunek :*

    [​IMG]
     
  12. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam. Kawkę zgarniam, słodkości zostawiam dla potrzebujących. :pxD
     
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Gratuluję, częstuję się i dzień dobry:)

    Wstałem o 8 a nadal jestem śpiącyxD Poszedłem spać tak jak zawsze 23-24.
     
  14. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Bardzo się cieszę, że się udało :)
    Wszystkim życzę miłego dnia.
    U mnie jest okropnie, jeszcze wczoraj przed 22 gą. odśnieżałam, a wiatr mało głowy nie urwie. Dzisiaj muszę koniecznie wyjść....
     
  15. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i ciepłego dnia życzę !!! Może uda skończyć misję w spółdzielni !!!! Czekam aż drzewka dojrzeją !!!! U nas w nocy padał śnieg a teraz pada deszcz !!!! Dzięki dziewczynki - misja skończona !!!!!!!!!!!!!!!
     
    Ostatnie edytowanie: 15 stycznia 2019
  16. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam. Danusiu, Madziu super że się udało Wam skończyć. :) U nas wczoraj zaspy, a od samego rana deszcz pada a na chodnikach...>:(:wuerg::wuerg::wuerg: No i buty przemoczone:cry:
     
  17. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam , witam [​IMG] Miłego dnia życzę !!!!U nas leje i wieje :wuerg::cry: Przypominam o nowych eventach :p:oops:
     
  18. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Cześć, Raszpelki:D
    Zima u mnie na całego, w nocy cichaczem znów śniegu dopadało i znów zrobiło się bajkowo:), zwłaszcza że wiatr się uspokoił i na każdej gałązce i w ogóle wszystkim puchate białe czapeczki wiszą:D. To tak z domu wrażenia, zaraz muszę wyjść i pewnie mi ten zachwyt szybciutko miniexDxDxD
    Miłego ciepłego dnia wszystkim:D
     
  19. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Witajcie. U mnie na plusie, po wczorajszym deszczu błoto wszędzie ( tak w przenośni, mokre chodniki). Świątynia żmij zakończona, Ingrid po 12 rzutach a leżę na tych rożkach, coś marnie lecą :( Ja myślę że mam jakiś serwer do kitu bo jak czytam po forum ludzie mają wszystkiego nadmiar :)
    Może jakaś kawusia z rana? :D Zapraszam, jaka komu pasuje :D

    [​IMG]
     
  20. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam Wszystkich.
    Madziu ja mam dopiero 300 z hakiem słomek, a rożków coś ponad 600, ale do końca długo damy radę :D:D:D
    Pogoda i u mnie pod psem ;) bo pada deszcz i wichura, dzisiaj nie wychylam nosa z domu żeby mi głowy nie urwało;););), ale za to jutro muszę. W niedzielę jedziemy do najmłodszej wnusi bo w poniedziałek trzeba się stawić w przedszkolu na Dzień babci, a mamy do tego przedszkola prawie 90 km, więc wybieramy się do córci już w niedzielę:D:D:D. Anakondy też zrobiłam, u Ingrid 10 rzutów, dalej czekam bo roślina rośnie i rośnie i jakoś mało jej w stodole xDxDxD, ale wszystko powoli się da. Miłego dnia wszystkim.