Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    A u mnie mróz i wiatr:(:( i też muszę wyjść:cry::cry::cry::cry:
    Mariola, nie bój żabyxDxDxD, na naszej ławeczce więcej chorych jak zdrowych ostatnio;););), a nawet gdyby, to czegóż się nie robi dla dobrego towarzystwaxD. Pięknie wygląda to twoje dziewczę, i dekoracja kościoła cudna:D
     
  2. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Mariolko córeczka pięknie wyglądała !!!! Ja już wróciłam do domku !!! Mam na kontrolę do lekarza w poniedziałek !!!!
     
  3. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Dzięki dziewczynki. ::)
     
  4. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Mariolka gratulacje !!!
    U mnie też tak było Basiu do południa i musiałam wyjść, ale teraz szłam do pieca podłożyć i pada mżawka brrr....
    Popieram w 100%
    Tobie Danusiu i pozostałym dziewczynkom życzę dużo zdrówka.
     
  5. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Mariolko, cudna para. I jacy szczęśliwi, tylko pozazdrościć tej młodości i tego szczęścia :) Niech im Pan Bóg błogosławi.
    Robię ostatnie na górze a z krzaczorami doczłapałam do 4 zadania i leżę, brak gałę.
     
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    I jak mojej siostrze starszej...
    A ja witam. U mnie też mróz, ale z dworku (obiadku) wróciłem brązowiutki jak czekoladkaxD
     
  7. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Chyba czerwoniutki :D Ale kto wie, może na Kasprowym byłeś się opalać :D
     
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Bardziej chodziło mi o to, że poszedłem na naleśniki z czekoladą, wracałem autobusem i dopiero jak wróciłem do domu zobaczyłem, że całą gębę mam w czekoladzie, tak ciężko się go kroiłoxD
     
    RosesFarm, wiktaratuj oraz Alicjanastka lubią to.
  9. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    :D:D:D toś sobie dziubka po jedzeniu nie wytarł ??? A jak ktoś na Ciebie w autobusie popatrzył, ciekawe co pomyślał ???
     
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Nie wytarł, bo nie wiedział, że ma brudny a nigdzie nie było łazienkixD W sumie nie wiem co, bo na szczęście nikt na głos nie mówił.

    Dobranoc
     
    Alicjanastka, RosesFarm oraz wiktaratuj lubią to.
  11. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Witam serdecznie.... kawy nie ma ??To idę zrobić ...

    [​IMG]

    Dawno mnie tu nie było, więc życzę Wam dziewczynki i chłopczyku wszystkiego dobrego w Nowym Roku, zdrówka przede wszystkim...
    Początek roku- zatem zarobiona jestem, że nawet na farmę wpadam na moment i już mnie nie ma...
    Za oknem piękna zima, dawno nie było tyle śniegu- ostatnie kilka dni troszkę pomroziło, ale co to było te -15 st... W czasach naszej młodości przeżyło się dużo większe mrozy...
    Dzisiaj już dużo cieplej, tylko -2 st.... A za miastem piękne zimowe krajobrazy- w góry nie trzeba jechać by nacieszyć wzrok tak pięknymi widokami
    Życzę wszystkim udanego dzionka i całego weekendu

     
  12. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Dzięki Ewuś i wzajemnie. U mnie też lekki mrozik.
    Tomku toż to rytuał, że po jedzeniu się wyciera, nie potrzebne lustro, serwetek nie było na stoliku, albo chusteczki w kieszeni. Nawet jak dziubek czysty to ptaszk po jedzeniu go czyści :D:D:D:D:D.
    Event powoli leci, za chwilę przejdę do ostatniego zadania, ale tam dość dużo roślinki potrzeba, powoli się wysieje, bo mrówek i gałęzi jest w nadmiarze. Wszystkim życzę miłego dnia, a zmykam do biblioteki oddać książki i przynieść następne xDxDxD.
     
  13. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Witajcie kochani. Jak macie jekieś wolne prezenty to poproszę o podesłanie gałęzi :( U mnie tak słabo lecą, brakuje jeszcze 470 :( :( :( a drzewami xxl wszystko obsadzone.
    Miłego dzionka
     
  14. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    U mnie Madziu dzisiaj już wszystkie prezenty poszły, może jutro. Myślę, że jak któryś sąsiad nie dostanie to się nie pogniewa....
     
  15. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Aluś, spokojnie możesz wysyłać codziennie Madzi gałązki, Danusia też:D, nie pogniewam się na pewnoxDxDxD. Sama bym wysłała, ale Madzia miejsca za płotem ni ma...;)xD
     
  16. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Też bym wysłał, ale nie wiem, czy moi sąsiedzi nie obrażą się za brak eliksirówxD
     
    Alicjanastka i RosesFarm lubią to.
  17. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Masz maxa.
    U mnie drzewka tylko podstawowe nie xxx i tylko 70 szt brakuje gałęzi, a po prostu nie miałam czasu ulepszać. Może to o to chodzi ... im dłużej rosną to lepiej pachną....
     
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Gratuluję. Mi brakuje jeszcze trochę więcej, bo 128 gałęzi, ale jutro powinien być koniec;)
     
  19. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzień dobry Raszpelki :)

    Mariola wielkie gratulacje :) Cudna para z nich i życzę im szczęścia i tylko słonecznych dni w tym wspólnym życiu :)
     
  20. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Witajcie kochani. Nie mam szans na skończenie tej misji, jeszcze 339 gałęzi brakuje, tak słabo u mnie lecą :(
    Miłego dzionka życzę i zapraszam na kwausię

    [​IMG]