Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    właśnie, kiedyś zawsze zimą było - 30, pamiętam, że w tym roku jak się druga córka urodziła to też było tak zimno a ja chodziłam z nią codziennie na spacer ok. 40 minut i nie chorowała, a -12 to było ciepło xDxDxD.
    A jak my byłyśmy dziećmi to takie -12 zaczynało się w listopadzie a kończyło marzec, kwiecień....zima to była zima Tomku, a nie jak teraz przeplatanka wiosny z jesienią i namiastką zimy....
     
  2. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Ciesz się, że nie przyszli we trzech, jak ci Trzej Królowie ;)

    Mroźno jest. W końcu jak jest zima, to musi być zimno.
    Na chodnikach mamy kolorowo. Tu popiół, tam piasek, gdzie indziej sól. Są kawałki takie piękne, odśnieżone do suchej kostki. Są też takie, których łopata ani inne narzędzie zmniejszające ryzyko poślizgu nie tknęły.
    Kolorowych snów i łatwego wstawania :)
     
  3. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Masz rację Alu. Właśnie oglądałam filmik jak dzieciaczki robiły orzełki na śniegu, kilka razy ruszyły rączkami i trawę było widać :D Za naszych czasów to tunele w śniegu robili (jak teraz metro :D), gdzie tam do trawy było :D
    No popatrz, nie pomyślałam o trzech :D Nie tak strasznie mroźno, teraz mam za oknem -4. Da się przeżyć :D

    Dobrej nocki :*
     
  4. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i zapraszam na kawkę [​IMG] U nas +6 stopni i pada deszcz:mad: Lepiej znoszę mróz niż taką ciapę :wuerg::mad: Raszpelki powyłaziły z krzaczków ale jeszcze nie wszystkie xD:cry:
     
  5. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Witam Raszpelki:)
    A u mnie zima na całego, lekki mrozik i śnieg non stop:(. Zamień się Danuś ze mną, bo muszę odśnieżać dojście od domu do chodnika:(, a deszcz by sam ładnie spłynął;)xD
    Powyłaziły Raszpelki, oby na dłużej, a nie chowały się znowu po krzaczkach czy w zaspach;)xD
    Miłego dnia wszystkim:)
     
  6. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Dzień dobry :)
    U mnie tak sypie, że po kawie muszę iść i znaleźć samochód a potem go odśnieżyć. Niby nie warto, ale jak pomyśle, ile tego później na tym aucie będzie, to już mi się nie chce :p
    Na razie wszystkie na parkingu są białe :cry:xD
     
  7. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Hejka. jestem dzisiaj zabiegana. Rano przyszła kuzyneczka, potem zakupy i zamówić wiązankę na pogrzeb i niedługo kolęda, czasu brak żeby spokojnie przysiąść, ale teraz znalazłam chwilę wytchnienia. W czwartek rano jadę na pogrzeb, za to w niedzielę do wnusi na urodzinki. U mnie dzisiaj też napadało śniegu, że musiałam rano odśnieżać, aż mnie plecy bolały, ale teraz mrozu nie ma i wszystko się topi. Miłego dzionka...

    Ps. Już po kolędzie :)
     
    Ostatnie edytowanie: 8 stycznia 2019
    RosesFarm, 122qwazi oraz wiktaratuj lubią to.
  8. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam [​IMG] U nas dalej leje i wieje:cry: Dobrze że nie muszę wychodzić :p PM kupi zrobi zakupy a ja czekam na nowy event :D:D
     
  9. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Danusiu zazdroszczę, że PM zrobi zakupy bo ja muszę wyjść a pada śnieg z deszczem. Mój PM pojechał. Za chwilę pójdę, a potem nie miałam wychylać nosa z domu, ale będę musiała iść do kwiaciarni odebrać wiązankę i do fryzjera na 16 tą. Miłego dnia wszystkim...
     
    122qwazi, krasnoludek10 oraz wiktaratuj lubią to.
  10. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Cześć, dziewczynki, właśnie wróciłam z zakupków. Nawet nie jest tak źle, kiedy się człowiek już zdecyduje wyjść, najgorzej chyba to wygląda, gdy się patrzy przez okno z ciepłego domeczku;)xD
    Miłego dzionka wszystkim:D
     
  11. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Witam wieczorowo, w dzień nie mam jakoś ostatnio czasu zajrzeć :D evencik jakoś leci, boczki zrobione, na górze już 2 prezenciki złapane ale siania będzie bo i do spółdzielni trzeba :(
    Miłego wieczorku..... U mnie sypie, -3'C
     
  12. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. Za chwilkę zmykam, jadę na pogrzeb, będę późno w domku, event zaczęłam, ale dzisiaj nic nie posieję, chyba że wieczorkiem, ale mam nadzieję, że zdążę go zrobić. Teraz -2 na dworze i znowu spadło śniegu. Miłego dzionka...
     
  13. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam !!!! U nas świeci słoneczko xD:inlove: [​IMG] Pięknego dnia życzę xDEvencik pomału do przodu xD:oops:
     
  14. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    I pomału to jest bardzo dobre określenie;):mad:xD. Gałęzie przymarzły do drzewek, mrówy śpią...
    U mnie też słoneczko, ale wieje i nawet te kilka stopni mrozu daje się we znaki, z zakupów wróciłam czerwoniutka jak pomidorek;)xD
    Słonecznego dnia wszystkim:D
     
  15. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam popołudniowo, jestem, ale przemarzłam i nie mogę się dogrzać. w domu 25,7 a ja w bluzie dresowej xDxDxD.
     
  16. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Witam wieczorową porą (jak brunet :D) Zimno, ciemno, nic się nie chce :( Evencik leci jakoś
    Z tymi gałęziami to masz rację, nic nie lecą z tych drzew :( Chyba jak więcej śniegu napada to spadną od ciężaru :D Mrówki jako tako lecą u nie, nie narzekam. Na górze 10 prezentów złapałam ale spółdzielnia leży przez te gałązki.
    Miłego wieczorka.....

    PS. Dziś byłam na pazurkach, boskie mi dziewczyna zrobiła, sama nie mogę się napatrzeć :D
     
  17. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    No fakt, mrówków powoli, ale przybywa, też 10 już zrobiłam, a misja się na 3 zaparła przez ten chrust;):mad:
    Aluś, nie łaź po domu, tylko sobie herbatkę z prądem zapodaj (albo i sam prądxDxDxD) i jazda w pióra, bo ci się jak Danusi płuca zapalą;):cry:
     
  18. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Już nie daj Boże.... Wlazłam pod kołderkę z książką, dobrej nocki wszystkim.
     
  19. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i ciepłego dnia życzę [​IMG] U nas pada śnieg z deszczem !!! I jest szaro i buro !!!! Jak ja nie lubię takiej pogody !!!! Muszę dzisiaj wyjść do przychodni !!!!!
     
  20. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam Raszpelki. Wylazłam z krzaczorów ale charczę tak, że boję się Was pozarażać. 8)
    A to na dowód, że starsze dziewczę zmieniło status z "wolnego" na "zajmany".:pxD[​IMG]
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 11 stycznia 2019