Raszple 50+

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Mirka, 12 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam. Po świętach u mnie pracowite łokropnie dni. No ale koniec roku to księgowa nie śpi. :pxDxDxD
    A jeszcze 2 pracowników przyjąć i 1 zwolnić.-.- A ile to papierzysków trzeba przygotować....:cry:
    Nawet jutro się poświęcę i pójdę do pracy coby podgonić robotę, bo na zakończenie bilansu zostaje tylko parę dni, żeby sklepy ruszyły siódmego stycznia ze sprzedażą. 8):eek:
     
  2. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Dzieńdoberek :)

    Znalazłam dzisiaj głowę;) swoją jakby ktoś pytał-.- taki miałam szał przez Świeta, że dopiero wczoraj odpoczywałam...do wieczora ( he he śmiech przez łzy)-.- mąż przytargał brata z ognistą wodą i chipsami a wyszła z tego impreza na 12 osób do czwartej :wuerg: siedzę sobie teraz w kocyku, DP dosypia, koty też, więc chłonę ten błogi spokój i modlę się coby dzisiaj nikomu nie chciało się już świętować:oops:
    Pogodę mamy okropną od czterech dni leje i wieje, zgnilizna taka w powietrzu i ciemno tak, że nic się nie chce...idę kawę zrobię :)
     
  3. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Witam.
    Kochana, świętowanie kosztuje. Ciesz się, że odpoczywać możesz. xDxDxD
     
  4. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam. U mnie dzisiaj dość ciepło i słoneczko próbuje swój nos wychylić, tylko że słabo jakoś mu to wychodzi. Na dworze 8 w plusie. Poszłam na małe zakupy bo w lodówce światło zostało. Event powoli do przodu, roślinki jest dosyć tylko wypadajek brak, ale jakoś się da. PM tnie drewno, pogoda dopisuje, dobrze że w końcu przestało padać, tylko ciekawe na jak długo ? Życzę wszystkim miłego dnia...
     
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    U mnie 4 na plusie i męczę roślinkę, bo wypadajek już około 1100/1680 pewnie
     
  6. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Już zaczęło mżyć :(:(:(
     
  7. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    U mnie pochmurno ale nie pada (jeszcze) :) Witam popołudniowo :D Evencik pomalutku, pierwsze fajerwerki odpalone, drugie jeszcze 3 okieneczka zostały (15 ognistych kół, masa!) a ostatnia budowla nawet nie ruszona.
    Miłego popołudnia życzę.....
     
  8. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    U mnie rozpadało się na całego. Ja zaczęłam ogarniać chałupkę poświątecznie i przed następnym świętem, jeszcze muszę zmyć schody i korytarz na dole, ale coś się nie chce, leń przez ramię zagląda, muszę go strzepnąć i dalej do roboty...
     
    wiktaratuj, RosesFarm oraz madzia6310 lubią to.
  9. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Wieczór nastał. Mam nadzieje, że odespałaś, bp ja bym tam poświętowała :D.
    Adres ten sam? ;)
    Ale jak go strzepniesz i spadnie z ramienia, to się biedaczek potłucze. Nie żal Ci?:eek:
     
  10. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    E tam, on silny jest i zawsze wraca :):DxDxD i to dość szybko, trzeba chyba by wywieźć gdzieś hen za góry, za lasy, a i tak pewnie by z powrotem trafił :D:D:D. Dobrej nocki....
     
    krasnoludek10 i wiktaratuj lubią to.
  11. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    [​IMG]
     
  12. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

  13. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam , witam [​IMG] Stary rok żegnałam w łóżeczku i nowy witam w łóżeczku !!!! Chyba trzeba iść z wizytą do lekarza !!! Jakieś chorubsko się przyplątało i nie chce mnie zostawić !!!!
     
  14. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Witam w nowym Roczku kochani :*

    Danusiu koniecznie idź, zima podobno idzie to lecz się już teraz żeby ją przywitać w zdrowiu.
     
  15. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Witam całe Raszpelkowo....
    Danusiu idź koniecznie bo potem zrobi się przewlekłe i będzie dłuższe leczenie. My jutro też di lekarza a pojutrze znowu na prześwietlenie. Miłego popołudnia wszystkim...
     
  16. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Witam, Raszpelki:)
    Danuś, nad czym ty się zastanawiasz?! Szybciorem do lekarza, żeby się to choróbsko do ciebie zanadto nie przywiązało;):)
    Ty się do tego lekarza nalatasz...:(. Zdrówka, Alu, tobie i twemu PM:)

    Zima znów zawitała, śnieg leży i już topnieć nie zamierza:(, wczoraj jakaś skandynawska huraganica się do nas przyplątała i zaczęła rozrabiać jak pijany zając w kapuście, wiało przeokropnie i co chwilę straż pożarna na interwencje jeżdziła. Aż się nie chce z domu wychodzić, a trzeba, bo futrzakom się jedzenie kończy (dla siebie bym chyba jednak nie poszłaxDxD)
    Trzymajcie się zdrowo i ciepło, miłego dnia:)
     
  17. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam ale co to za porządki ???? O tej porze i nie ma kawy ???? [​IMG] Trzeba dziewczynki postawić do raportu !!! Byłam u lekarza i mam zapalenie lewostronne płuc !!!Dobrze że tylko tak bo inaczej skończyłoby się pobytem w szpitalu !!! Tak mnie nastraszyła lekarka !!! Więc posłusznie za tydzień pójdę do kontroli !!!! Miłego dnia życzę !!!!
     
  18. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    No widzisz, nie ma kto nas dyscyplinować;);) i się towarzystwo rozpuściło jak dziadowski bicz
    ;)xD
    Matko i córko, zapalenie płuc to "tylko"?!:(:( I co jeszcze by mogło być gorszego... Dobrze, że nie zlekceważyłas i poleciałaś do doktorów:). Zdrowiej szybko:inlove:
     
    Alicjanastka i RosesFarm lubią to.
  19. danusia41

    danusia41 Komandor forum

    Witam i zapraszam na kawkę [​IMG] Całą noc przespałam spokojnie !!!! Bez duszenia się !!! Event z reniferkami skończyłam !!!! Dziewczynki gdzie jesteście ???? Miłej soboty życzę !!!!!
     
  20. wiktaratuj

    wiktaratuj Wielki mistrz forum

    Hejka, Danusiu:), super, że już się lepiej czujesz:D
    Miłego dnia Tobie i wszystkim pozostałym Raszpelkom:D